LİGEkstraklasa
BU SEZON1G · 0A
Gol10.81 / 90
Şut43.24 / 90
Başarılı dripling10.81 / 90
Kazanılan ikili64.86 / 90
Rating7.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.810.23
Şut
3.241.14
Başarılı dripling
0.810.45
Kazanılan ikili
4.865.68
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
UEFA Europa League2021 · Legia Warszawa · 8 maç
5gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CupNone · Azerbaijan
🏆
Premyer LiqaNone · Azerbaijan
🏆
CupNone · Croatia
🏆
Super CupNone · Croatia
🏆
HNLNone · Croatia
🏆
HNL2023/2024 · Croatia
🏆
Cup2023/2024 · Croatia
🏆
Super Cup2023 · Croatia
🏆
Super Cup2022 · Croatia
🏆
HNL2021/2022 · Croatia
🏆
Premyer Liqa2019/2020 · Azerbaijan
🏆
Premyer Liqa2018/2019 · Azerbaijan
🏆
Premyer Liqa2017/2018 · Azerbaijan
🏆
Cup2016/2017 · Azerbaijan
🏆
Premyer Liqa2016/2017 · Azerbaijan
🏆
Premyer Liqa2015/2016 · Azerbaijan
🏆
Cup2015/2016 · Azerbaijan
🥈
Premyer LiqaNone · Azerbaijan · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Poland · 2nd Place
🥈
Super Cup2021 · Poland · 2nd Place
🥈
Premyer Liqa2020/2021 · Azerbaijan · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
1
111
1
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan6%38
Müdahale1
Faul32 kazanılan
İlk 111
G+A / 900.81
Kart1
2025/26
14
396
1
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan25%45
Müdahale7
Faul75 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11311 yedek
G+A / 900.23
Kart2
2024/25
1
70
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan6%46
Faul22 kazanılan
İlk 111
2023/24
7
221
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan13%52
Müdahale1
Faul310 kazanılan
İlk 1134 yedek
Kart2
2022/23
20
723
2
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas2
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan33%31
Müdahale16
Faul213 kazanılan
İlk 11713 yedek
G+A / 900.25
Kart3
2021/22
8
477
2
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas2
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan19%29
Müdahale3
Faul96 kazanılan
İlk 1153 yedek
G+A / 900.38
Kart1
2020/21
4
164
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan6%40
Faul11 kazanılan
İlk 1113 yedek
TOPLAM GOL5
İLK 11123 yedek girdi
KART5
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-39%75
- 3-5-21%8
- 4-3-31%8
- 5-4-11%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | HNK Hajduk SplitH | 2-3 | 111 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 17.05.2026 | 1. FC MagdeburgA | 0-1 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 08.05.2026 | Arminia BielefeldH | 2-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 17.04.2026 | Holstein KielA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Hertha BSCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Fortuna DüsseldorfH | 3-0 | 14↑ | 1 | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | 1. FC NürnbergA | 3-0 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | Karlsruher SCH | 3-0 | 14↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 07.03.2026 | VfL BochumA | 3-2 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | SC Paderborn 07H | 1-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | Preußen MünsterA | 2-3 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Hertha BSCH | 0-1 | 14↑ | 1 | 6.5 | ||
| 10.10.2025 | FranceA | 3-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2025 | SV ElversbergA | 2-1 | 72 | 1 | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | FC Schalke 04H | 1-0 | 72 | – | 6.6 | ||
| 03.08.2025 | Hannover 96A | 1-0 | 65 | – | 6.5 | ||
| 14.12.2023 | BallkaniH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | FC AstanaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | PlzenA | 1-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2023 | PlzenH | 0-1 | 56 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2023 | BallkaniA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2023 | FC AstanaH | 5-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2023 | FC AstanaH | 4-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 07.06.2023 | BesiktasA | 3-3 | 45↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 03.06.2023 | Fatih KaragümrükH | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 30.05.2023 | SivassporA | 1-0 | 45 | 3 | 5.9 | ||
| 16.05.2023 | AlanyasporA | 0-3 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 07.05.2023 | KayserisporH | 2-2 | 56 | 1 | 6.3 | ||
| 29.04.2023 | TrabzonsporH | 2-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 23.04.2023 | KasimpasaA | 1-2 | 51↑ | 2 | 5.9 | ||
| 19.04.2023 | Adana DemirsporH | 1-2 | 60 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 07.04.2023 | AntalyasporH | 1-1 | 24↑ | 1 | 6.3 | ||
| 02.04.2023 | ÜmraniyesporA | 2-2 | 67 | – | 6.3 | ||
| 17.03.2023 | GalatasarayH | 2-1 | 79 | 2 | 6.7 | ||
| 05.03.2023 | GiresunsporH | 0-0 | 58 | 1 | 6.6 | ||
| 02.11.2022 | ChelseaA | 2-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 25.10.2022 | AC MilanH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 11.10.2022 | Red Bull SalzburgH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2022 | Red Bull SalzburgA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2022 | AC MilanA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.09.2022 | ChelseaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2022 | Bodo/GlimtH | 4-1 | 60↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2022 | Bodo/GlimtA | 1-0 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.02.2022 | SevillaH | 1-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 17.02.2022 | SevillaA | 3-1 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 09.12.2021 | Spartak MoscowH | 0-1 | 73 | – | 6.2 | ||
| 25.11.2021 | LeicesterA | 3-1 | 78 | 3 | 6.2 | ||
| 04.11.2021 | NapoliH | 1-4 | 80 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 21.10.2021 | NapoliA | 3-0 | 19↑ | 2 | 6.9 | ||
| 30.09.2021 | LeicesterH | 1-0 | 84 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 15.09.2021 | Spartak MoscowA | 0-1 | 83 | 1 | 6.5 | ||
| 26.11.2020 | SivassporH | 2-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 05.11.2020 | SivassporA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.10.2020 | VillarrealH | 1-3 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 22.10.2020 | Maccabi Tel AvivA | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%43
- Kontra atak2%29
- Duran top2%29
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak6%86
- Sağ ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 4 %57
PİYASA DEĞERİ€700K
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 55 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01
1.FC Nuremberg
→
1.FC K'lautern
free transfer
1.FC Nuremberg
→
1.FC K'lautern
free transfer
2024-08-06
Dinamo Zagreb
→
1.FC Nuremberg
free transfer
Dinamo Zagreb
→
1.FC Nuremberg
free transfer
2022-02-02
Legia Warszawa
→
Dinamo Zagreb
free transfer
Legia Warszawa
→
Dinamo Zagreb
free transfer
2021-07-01
Qarabağ
→
Legia Warszawa
free transfer
Qarabağ
→
Legia Warszawa
free transfer
2016-01-01
Qarabag U19
→
Qarabağ
-
Qarabag U19
→
Qarabağ
-
2015-07-04
FK Baku U19
→
Qarabag U19
?
FK Baku U19
→
Qarabag U19
?
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
APOEL FC
%14
2026-07-14
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Nations League2022 · Azerbaijan
3sarı · 5 maç
🟥
UEFA Nations League2020 · Azerbaijan
1kırmızı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 396 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS35.5396 dk
KARARVeri yetersiz39/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
45.4
Bitirici
38.3
Bağlantı kuran forvet
37.9
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru
%22
Performans
%28
Dakika
%39
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%49
Dakika
%60
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.54
7.15
92
Müdahale / 90
1.59
1.4
100
İkili mücadele kazanma
45.45
50
91
Performans skoru
35.5
76
47
Gol / 90
0.23
0.42
55
Şut / 90
1.14
3
38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Diego DuarteAVS · 23
%95
3gol
1asist
62scout
Primeira Liga
Engjell HotiÜmraniyespor · 28
%84
4gol
0asist
51scout
1. Lig
Youssef El ArabiNantes · 38
%74
3gol
0asist
46scout
Ligue 1
Jens OdgaardBologna · 26
%70
5gol
1asist
60scout
€15.00M
Serie A
Diego LópezValencia · 23
%66
4gol
1asist
58scout
€12.00M
La Liga
Macaulay LangstaffMillwall · 28
%63
4gol
1asist
54scout
Championship
Ignatius GanagoNew England Revolution · 26
%60
3gol
2asist
59scout
€6.00M
Major League Soccer
Alimami GoryParis FC · 29
%60
4gol
1asist
54scout
€7.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





