Yassine Benrahou
Morocco · Midfielder

Yassine Benrahou

YAŞ26
BOY170
KİLO68
DOĞUM YERİBlanc-Mesnil
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 3A
Gol00.00 / 90
Asist30.83 / 90
Şut61.65 / 90
Kilit pas113.03 / 90
Başarılı dripling30.83 / 90
Kazanılan ikili92.48 / 90
Rating7.02
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 95 orta sahalar
Kilit pas — %100 (3.03) Asist — %99 (0.83) Drible — %71 (0.83) Pas isabeti — %44 (%83) Top kapma — %18 (1.65) İkili mücadele — %12 (%39) 57 ORT. % 100 99 71 44 18 12
  • Kilit pas 3.03 %100
  • Asist 0.83 %99
  • Drible 0.83 %71
  • Pas isabeti %83 %44
  • Top kapma 1.65 %18
  • İkili mücadele %39 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 327 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 1. Lig2026 · Manisa F.K. · 4 maç 2asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Cup2022/2023 · Croatia
🥈 Super Cup2023/2024 · Croatia · 2nd Place
🥈 HNL2022/2023 · Croatia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
2020 0 2025 4 2026 3
GolAsist
2026/27 5 327 0 3 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigManisa F.K. 5 327 0 3 7.02
Şut6%50 isabet
Kilit pas11
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan9%39
Müdahale6
Faul6
İlk 1141 yedek
G+A / 900.83
Kart2
2025/26 24 1.788 4 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigManisa BBSK 17 1.202 4 0 6.81
1. LigManisa F.K. 7 586 0 0 6.69
Şut27%59 isabet
Kilit pas47
Drible16%37 başarı
İkili kazanılan69%38
Müdahale30
Faul1922 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı11 kaçan
İlk 11213 yedek
G+A / 900.2
Kart41
2020/21 29 1.257 0 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Nimes 29 1.257 0 0 6.65
Şut10%40 isabet
Kilit pas25
Drible17%46 başarı
İkili kazanılan64%40
Müdahale16
Faul825 kazanılan
İlk 111514 yedek
Kart2
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 112913 yedek girdi
KART6
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 13 4-2-3-1 — 12 4-3-3 — 8 4-4-2 — 4 37 maç
  • 4-1-4-113%35
  • 4-2-3-112%32
  • 4-3-38%22
  • 4-4-24%11
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 Iğdır FKA 4-2 58 1 1 6.0
30.08.2026 Bodrum FKH 0-0 82 6.6
24.08.2026 SivassporA 2-2 90 2 6.5
15.08.2026 Vanspor FKH 4-1 89 2 3 9.7
07.08.2026 BolusporA 1-2 8 6.3
26.04.2026 KeçiörengücüA 2-1 83 6.2
19.04.2026 Serik BelediyesporH 1-0 73 7.0
03.04.2026 Adana DemirsporA 2-1 90 1 6.9
21.03.2026 SivassporH 0-1 89 7.3
15.03.2026 AmedA 2-0 92 2 6.5
07.03.2026 Erzurum BBA 8-1 70 1 6.3
02.03.2026 Yeni ÇorumsporH 0-1 89 6.6
22.02.2026 BB BodrumsporA 1-2 68 6.3
18.02.2026 BandırmasporH 3-2 87 2 7.9
13.02.2026 EroksporA 3-1 81 6.2
08.02.2026 BolusporH 4-1 81 2 7.3
31.01.2026 76 Iğdır BelediyesporA 0-0 86 6.0
17.01.2026 HataysporA 2-2 90 1 4 8.0
26.12.2025 SakaryasporA 0-2 89 3 7.3
20.12.2025 KeçiörengücüH 2-2 89 1 3 8.3
13.12.2025 Serik BelediyesporA 0-1 85 1 6.2
07.12.2025 Van BBH 2-1 41 3 7.3
28.11.2025 PendiksporA 2-0 1
25.10.2025 SarıyerA 0-0 50 6.3
18.10.2025 Erzurum BBH 1-1 81 1 5.9
03.10.2025 Yeni ÇorumsporA 3-1 45 6.3
28.09.2025 BB BodrumsporH 0-4 68 6.0
24.09.2025 BandırmasporA 1-4 70 1 3 6.7
20.09.2025 EroksporH 3-4 90 1 1 6.9
09.05.2021 MetzA 0-3
02.05.2021 ReimsH 2-2 64 6.6
18.04.2021 StrasbourgH 1-1 83 6.9
11.04.2021 Stade Brestois 29A 1-1 23 6.5
04.04.2021 Saint EtienneH 0-2 31 1 6.6
21.03.2021 LilleA 1-2
14.03.2021 MontpellierH 1-1 73 6.6
03.03.2021 NiceA 2-1 70 7.2
28.02.2021 NantesH 1-1 90 6.5
24.02.2021 LorientH 1-0 90 1 6.3
21.02.2021 BordeauxH 2-0 77 6.5
14.02.2021 DijonA 0-2 88 1 7.7
07.02.2021 MonacoH 3-4 86 5.9
03.02.2021 Paris Saint GermainA 3-0 10 1 6.7
31.01.2021 AngersA 3-1 1
16.01.2021 MarseilleA 1-2 12 1 6.3
06.01.2021 StrasbourgA 5-0 20 6.9
13.12.2020 LorientA 3-0 45 6.5
29.11.2020 MonacoA 3-0
22.11.2020 ReimsA 0-1
08.11.2020 AngersH 1-5 90 1 6.6
01.11.2020 MetzH 0-1 45 7.3
25.10.2020 BordeauxA 2-0 12 6.5
04.10.2020 MontpellierA 0-1
27.09.2020 LensH 1-1 66 6.7
18.09.2020 LyonA 0-0
13.09.2020 RennesH 2-4 80 2 6.7
30.08.2020 NantesA 2-1 45 0 6.6
23.08.2020 Stade Brestois 29H 4-0 56 2 6.2
ŞUT43
GOL5
xG0.0
xG FARKI+5.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
60' · xG 0.0 52' · xG 0.0 49' · xG 0.0 4' · xG 0.0 71' · xG 0.0 48' · xG 0.0 44' · xG 0.0 19' · xG 0.0 4' · xG 0.0 40' · xG 0.0 33' · xG 0.0 66' · xG 0.0 45' · xG 0.0 82' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.0 44' · xG 0.0 14' · xG 0.0 87' · xG 0.0 38' · xG 0.0 25' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 84' · xG 0.0 69' · xG 0.0 66' · xG 0.0 80' · xG 0.0 80' · xG 0.0 71' · xG 0.0 42' · xG 0.0 69' · xG 0.0 60' · xG 0.0 21' · xG 0.0 · GOL 66' · xG 0.0 55' · xG 0.0 · GOL 27' · xG 0.0 42' · xG 0.0 · GOL 41' · xG 0.0 18' · xG 0.0 90' · xG 0.0 87' · xG 0.0 61' · xG 0.0 55' · xG 0.0 63' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%35) Serbest vuruş — 13 (%30) Kontra atak — 4 (%9) Duran top — 4 (%9) Açık oyun — 3 (%7) Penaltı — 2 (%5) Diğer — 2 (%5) 43 şut
  • Asist sonrası15%35
  • Serbest vuruş13%30
  • Kontra atak4%9
  • Duran top4%9
  • Açık oyun3%7
  • Penaltı2%5
  • Diğer2%5
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 40 (%93) Sağ ayak — 2 (%5) Kafa — 1 (%2) 43 şut
  • Sol ayak40%93
  • Sağ ayak2%5
  • Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR43 şut
1-15' — 3 16-30' — 5 31-45' — 10 46-60' — 7 61-75' — 9 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 31-45'
  • 1-15' 3 %7
  • 16-30' 5 %12
  • 31-45' 10 %23
  • 46-60' 7 %16
  • 61-75' 9 %21
  • 76-90+' 9 %21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 58 maç
Manisa F.K. 29maç 2025–2026
HNK Hajduk Split 2022–2024
Nimes 29maç 2020
Bordeaux 2018
Bordeaux II 2015–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Caen HNK Hajduk Split
2025-06-30 SM Caen Hajduk Split End of loan
2025-01-27 Hajduk Split SM Caen loan transfer
2025-01-27 HNK Hajduk Split Caen
2023-01-26 Nimes HNK Hajduk Split
2023-01-26 Nîmes Olympique Hajduk Split free transfer
2020-07-01 G. Bordeaux Nîmes Olympique €1.50m
2020-07-01 Bordeaux Nimes € 1.5M
2020-06-30 Nîmes Olympique G. Bordeaux End of loan
2020-01-03 G. Bordeaux Nîmes Olympique loan transfer
2020-01-03 Bordeaux Nimes
2019-07-01 G. Bordeaux B G. Bordeaux -
2017-07-01 Bordeaux U19 G. Bordeaux B -
2016-07-01 Bordeaux U17 Bordeaux U19 -
2015-07-01 Bordeaux Yth. Bordeaux U17 -
2014-07-01 Créteil Youth Bordeaux Yth. free transfer
2012-07-01 AS Bondy Yth. Créteil Youth free transfer
2012-03-01 PSG Youth AS Bondy Yth. free transfer
2011-07-01 AS Bondy Yth. PSG Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Raja Club Athletic %50 2026-08-19
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1788 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.71. Lig 2025
PERFORMANS54.71788 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 79.5
Box-to-box orta saha 77.0
Numara 10 76.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %86
Dakika %83
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %82
Dakika %88
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.37 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 54.7 76 72
Ortalama rating 6.77 7.2 94
Müdahale / 90 1.51 1.8 84
Gol / 90 0.2 0.22 91
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam