LİGCopa Do Brasil
BU SEZON2G · 0A
Gol20.46 / 90
Asist00.00 / 90
Şut122.78 / 90
Kilit pas71.62 / 90
Başarılı dripling51.16 / 90
Kazanılan ikili204.63 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.460.25
Asist
0.000.17
Şut
2.781.25
Kilit pas
1.622.08
Başarılı dripling
1.161.58
Kazanılan ikili
4.634.16
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Serie A2022 · Palmeiras · 38 maç
9asist2.
4.
CONMEBOL Libertadores2022 · Palmeiras · 10 maç
3asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Paulista A12024 · Brazil
🏆
Paulista A12023 · Brazil
🏆
Supercopa do Brasil2023 · Brazil
🏆
Serie A2023 · Brazil
🏆
Paulista A12022 · Brazil
🏆
Serie A2022 · Brazil
🏆
CONMEBOL Recopa2022 · South-America
🏆
CONMEBOL Libertadores2021 · South-America
🏆
Florida Cup2020 · World
🏆
Stars League2019/2020 · Qatar
🏆
Serie A2018 · Brazil
🏆
Serie A2016 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2015 · Brazil
🏆
FIFA U20 World Cup2011 Colombia · World
🏆
Mineiro 12011 · Brazil
🏆
Serie B2010 · Brazil
🏆
Mineiro 12009 · Brazil
🥈
Serie A2024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2024 · Brazil · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2021 UAE · World · 2nd Place
🥈
Qatar Cup2021 · Qatar · 2nd Place
🥈
Paulista A12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Stars League2020/2021 · Qatar · 2nd Place
🥈
Paulista A12018 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie A2017 · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A12015 · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12014 · Brazil · 2nd Place
🥈
Premier League2011/2012 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Serie A2010 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2009 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
24
389
2
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas7
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan20%59
Müdahale3
Faul311 kazanılan
İlk 11420 yedek
G+A / 900.46
2025/26
26
1.304
4
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas26
Drible20%43 başarı
İkili kazanılan60%48
Müdahale8
Faul927 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111610 yedek
G+A / 900.41
Kart1
2024/25
27
558
0
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas9
Drible13%45 başarı
İkili kazanılan42%55
Müdahale5
Faul422 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11423 yedek
2023/24
14
1.085
3
3
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%43 isabet
Kilit pas24
Drible43%67 başarı
İkili kazanılan91%64
Müdahale5
Faul940 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1114
G+A / 900.5
2022/23
38
2.852
7
8
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%50 isabet
Kilit pas68
Drible52%46 başarı
İkili kazanılan137%50
Müdahale15
Faul1663 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11362 yedek
G+A / 900.47
Kart2
2021/22
22
1.499
2
2
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%58 isabet
Kilit pas40
Drible31%63 başarı
İkili kazanılan87%58
Müdahale8
Faul1142 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11175 yedek
G+A / 900.24
Kart31
TOPLAM GOL4
İLK 112039 yedek girdi
KART1
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA92
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%58
- 3-4-2-115%25
- 4-3-35%8
- 3-4-1-22%3
- 4-2-2-22%3
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sao PauloA | 2-0 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | VitoriaH | 2-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 22.08.2026 | InternacionalA | 0-0 | 26↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | GremioH | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 08.08.2026 | RemoA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | PalmeirasA | 1-2 | 0 | 0 | – | ||
| 31.05.2026 | Vasco DA GamaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | CorinthiansA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | MirassolH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | BotafogoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | CruzeiroA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | FlamengoH | 0-4 | 16↑ | – | 7.0 | ||
| 19.04.2026 | CoritibaA | 2-0 | 29↑ | 2 | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | SantosA | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | Atletico ParanaenseH | 2-1 | 21↑ | 1 | 7.0 | ||
| 02.04.2026 | Chapecoense-scA | 0-4 | 9↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 21.03.2026 | FluminenseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | Sao PauloH | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | VitoriaA | 2-0 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 11.03.2026 | InternacionalH | 1-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 26.02.2026 | GremioA | 2-1 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.02.2026 | RemoH | 3-3 | 46↑ | 1 | 3 | 7.5 | |
| 04.02.2026 | RB BragantinoA | 1-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 28.01.2026 | PalmeirasH | 2-2 | 61 | 2 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | Vasco DA GamaH | 5-0 | 78 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 04.12.2025 | PalmeirasH | 0-3 | 95 | 3 | 7.9 | ||
| 30.11.2025 | Fortaleza ECA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.11.2025 | FlamengoH | 1-1 | 67 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 16.11.2025 | RB BragantinoA | 2-0 | 80 | 1 | 7.6 | ||
| 12.11.2025 | Fortaleza ECH | 3-3 | 86 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.11.2025 | Sport RecifeA | 2-4 | 45↑ | 3 | 7.3 | ||
| 05.11.2025 | BahiaH | 3-0 | 75 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | InternacionalA | 0-0 | 20 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | CearaH | 1-0 | 64 | 1 | – | 7.2 | |
| 18.10.2025 | CorinthiansA | 1-0 | 33↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.10.2025 | CruzeiroH | 1-1 | 69 | 1 | 7.2 | ||
| 08.10.2025 | Sport RecifeH | 3-1 | 59 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | FluminenseA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | JuventudeH | 0-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | MirassolH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | BotafogoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | SantosH | 1-1 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | VitoriaA | 1-0 | 59 | – | 6.7 | ||
| 13.07.2025 | BahiaA | 2-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 13.06.2025 | InternacionalH | 2-0 | 77 | – | 7.0 | ||
| 20.04.2025 | RB BragantinoA | 1-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2025 | BahiaH | 3-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Sao PauloA | 1-1 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | InternacionalA | 3-0 | 76 | – | 6.0 | ||
| 29.03.2025 | MirassolH | 2-1 | 83 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.12.2024 | FluminenseH | 0-1 | 52↑ | – | 6.7 | ||
| 05.12.2024 | CruzeiroA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2024 | BotafogoH | 1-3 | 28↑ | – | 7.2 | ||
| 23.11.2024 | Atletico GoianienseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2024 | BahiaA | 1-2 | 65 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2024 | GremioH | 1-0 | 32↑ | 1 | 6.6 | ||
| 04.11.2024 | CorinthiansA | 2-0 | 40↑ | 1 | 7.5 | ||
| 26.10.2024 | Fortaleza ECH | 2-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | JuventudeA | 3-5 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | RB BragantinoA | 0-0 | 12↑ | 2 | 7.0 |
ŞUT14
GOL2
xG1.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%50
- Açık oyun4%29
- Kontra atak3%21
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%71
- Sol ayak4%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 2 %14
- 76-90+' 10 %71
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 151 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1082 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.6Serie A 2025
PERFORMANS57.81082 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-10.9
ROL UYUMU2025
Bitirici
69.7
Pivot forvet
68.0
İçe kat eden kanat
67.4
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 209 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%74
Dakika
%70
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%75
Dakika
%80
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
74.5
78
96
Gol / 90
0.54
0.65
83
Şut / 90
2.95
3.4
87
İsabetli şut / 90
1.88
1.8
100
Şut isabeti
63.64
48
100
Tahmini xG / 90
0.367
0.48
76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Luís GuilhermeSporting CP · 19
%95
1gol
0asist
50scout
€12.00M
Primeira Liga
Alberto CerriCesena · 29
%83
3gol
3asist
69scout
€150K
Serie B
Jon MorcilloAlmeria · 27
%78
3gol
2asist
66scout
€2.00M
Segunda División
Jean-Luc DompéHamburger SV · 30
%76
3gol
0asist
55scout
€2.50M
Bundesliga
Anosike EmentaZulte Waregem · 23
%76
3gol
8asist
67scout
Jupiler Pro League
Callum Hudson-OdoiNottingham Forest · 25
%75
3gol
4asist
60scout
€30.00M
Premier League
Edwuin CetréEstudiantes L.P. · 27
%70
5gol
4asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Jérémie BogaNice · 28
%60
2gol
2asist
54scout
€10.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




