LİGCopa Do Brasil
BU SEZON0G · 1A
Asist10.16 / 90
Şut50.80 / 90
Kilit pas50.80 / 90
Başarılı dripling10.16 / 90
Kazanılan ikili121.91 / 90
Rating6.58
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.160.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
League Cup2022 · Nottingham Forest · 3 maç
2gol8.
2asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Europa League2016/2017 · Europe
🏆
League Cup2016/2017 · England
🏆
Community Shield2016/2017 · England
🏆
FA Cup2015/2016 · England
🏆
International Champions Cup2014 · World
🏆
Community Shield2011/2012 · England
🥈
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
FA Cup2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2011/2012 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 13 G+A
GolAsist
2026/27
16
577
0
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas5
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan12%30
Müdahale4
Faul156 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11610 yedek
G+A / 900.16
Kart2
2022/23
29
927
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas11
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan20%40
Müdahale4
Faul89 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111217 yedek
Kart1
2021/22
40
493
2
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%89 isabet
Kilit pas11
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan21%44
Müdahale11
Faul55 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11337 yedek
G+A / 900.55
Kart1
2020/21
22
1.424
9
4
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%73 isabet
Kilit pas18
Drible18%42 başarı
İkili kazanılan54%40
Müdahale12
Faul2124 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı11 kaçan
İlk 11166 yedek
G+A / 900.82
Kart3
TOPLAM GOL111 penaltı
İLK 112853 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 1 %9
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%53
- 3-4-2-110%13
- 4-3-310%13
- 3-4-1-28%11
- 4-3-1-24%5
- 4-2-2-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | CoritibaA | 2-1 | 5↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | CruzeiroH | 1-2 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 14.08.2026 | Rosario CentralA | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 09.08.2026 | RB BragantinoA | 0-2 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 30.07.2026 | Atletico ParanaenseH | 0-0 | 94 | 1 | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | BahiaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.07.2026 | RemoH | 3-0 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | Atletico-MGH | 1-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | BotafogoA | 3-1 | 45 | 1 | – | 6.2 | |
| 10.05.2026 | Sao PauloH | 3-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | MirassolA | 2-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | Vasco DA GamaH | 1-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | VitoriaA | 0-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | PalmeirasH | 0-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | InternacionalH | 0-1 | 72 | – | 6.5 | ||
| 02.04.2026 | FluminenseA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 28.05.2023 | Crystal PalaceA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2023 | ChelseaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2023 | SouthamptonH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2023 | BrentfordA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2023 | BrightonH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2023 | LiverpoolA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2023 | Manchester UnitedH | 0-2 | 2↑ | – | – | ||
| 08.04.2023 | Aston VillaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2023 | TottenhamA | 3-1 | 45 | – | 6.0 | ||
| 05.03.2023 | EvertonH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2023 | West HamA | 4-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 05.02.2023 | LeedsH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2023 | BournemouthA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2022 | Manchester UnitedA | 3-0 | 53 | – | 6.9 | ||
| 12.11.2022 | Crystal PalaceH | 1-0 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 05.11.2022 | BrentfordH | 2-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 30.10.2022 | ArsenalA | 5-0 | 56 | 1 | 6.7 | ||
| 22.10.2022 | LiverpoolH | 1-0 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 18.10.2022 | BrightonA | 0-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 15.10.2022 | WolvesA | 1-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 10.10.2022 | Aston VillaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2022 | LeicesterA | 4-0 | 69 | – | 6.3 | ||
| 16.09.2022 | FulhamH | 2-3 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 03.09.2022 | BournemouthH | 2-3 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 31.08.2022 | Manchester CityA | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2022 | TottenhamH | 0-2 | 69 | – | 6.9 | ||
| 20.08.2022 | EvertonA | 1-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 14.08.2022 | West HamH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.08.2022 | NewcastleA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 07.05.2022 | BrightonA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2022 | BrentfordH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2022 | ArsenalA | 3-1 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 19.04.2022 | LiverpoolA | 4-0 | 80↑ | – | 6.3 | ||
| 16.04.2022 | NorwichH | 3-2 | 63 | 3 | 7.3 | ||
| 09.04.2022 | EvertonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2022 | LeicesterH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2022 | Atletico MadridH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2022 | TottenhamH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2022 | Manchester CityA | 4-1 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 26.02.2022 | WatfordH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2022 | Atletico MadridA | 1-1 | 8↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.02.2022 | LeedsA | 2-4 | 67 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2022 | BrightonH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2022 | SouthamptonH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 |
ŞUT8
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%62
- Kontra atak1%12
- Taç sonrası1%12
- Açık oyun1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%50
- Sol ayak3%38
- Diğer1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %62
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 107 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2023
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 413 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU33.2Serie A 2026
PERFORMANS38.3413 dk
KARARVeri yetersiz38/100
FORM TRENDİStabil-7.2
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
40.1
İleri sekiz
33.8
Numara 10
33.3
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%60
Dakika
%59
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%54
Dakika
%56
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
31.82
72
44
Ortalama rating
6.56
7.2
91
Performans skoru
38.3
76
50
Asist / 90
0.22
0.2
100
Kilit pas / 90
0.87
1.4
62
Müdahale / 90
0.65
2
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.07. Dakika delta -23.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cooper SanchezAtlanta United FC · 17
%95
0gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Evertton AraujoFlamengo · 22
%89
0gol
1asist
55scout
Serie A
Bruno HenriqueInternacional · 36
%80
0gol
1asist
42scout
Serie A
ShaylonMirassol · 28
%79
1gol
1asist
44scout
Serie A
Melker HallbergKalmar FF · 30
%78
0gol
1asist
44scout
Allsvenskan
Rafael CarvalheiraChapecoense-sc
%65
2gol
0asist
38scout
Serie A
Marcos AntônioSao Paulo · 25
%60
0gol
2asist
60scout
Serie A
Marlon FreitasPalmeiras · 30
%60
2gol
1asist
53scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



