Brazil · Attacker
Fernando Antônio Evangelista da Silva Neto
LİGPaulista - A1
BU SEZON1G · 2A
Gol10.07 / 90
Asist20.14 / 90
Şut90.64 / 90
Kilit pas221.56 / 90
Başarılı dripling90.64 / 90
Kazanılan ikili473.34 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
- Kilit pas 1.56 %72
- Asist 0.14 %72
- Drible 0.64 %48
- Pas isabeti %90 %89
- Top kapma 1.70 %22
- İkili mücadele %47 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1267 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super League 12023/2024 · Greece
🏆
Super Cup2021/2022 · Ukraine
🏆
Premier League2019/2020 · Ukraine
🏆
Premier League2018/2019 · Ukraine
🏆
Cup2018/2019 · Ukraine
🏆
CONMEBOL U172017 Chile · South-America
🥈
Serie A2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Premier League2020/2021 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Ukraine · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
17
1.267
1
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas22
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan47%47
Müdahale20
Faul1414 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11134 yedek
G+A / 900.21
Kart1
2025/26
36
2.460
0
5
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%21 isabet
Kilit pas36
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan75%39
Müdahale29
Faul4236 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11297 yedek
G+A / 900.18
Kart6
2024/25
18
856
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas9
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan28%44
Müdahale9
Faul1210 kazanılan
İlk 11108 yedek
Kart1
2022/23
47
753
1
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan34%52
Müdahale12
Faul1317 kazanılan
İlk 11938 yedek
G+A / 900.24
Kart2
2021/22
8
431
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas5
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan17%44
Müdahale8
Faul45 kazanılan
İlk 1144 yedek
Kart1
2020/21
10
383
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible8%89 başarı
İkili kazanılan23%51
Müdahale8
Faul45 kazanılan
İlk 1146 yedek
Kart1
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 115052 yedek girdi
KART10
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-339%40
- 4-2-3-128%29
- 3-4-1-214%14
- 3-5-211%11
- 3-4-2-14%4
- 4-4-22%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | RB BragantinoH | 2-1 | 92 | 2 | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | Chapecoense-scA | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 08.08.2026 | GremioA | 2-1 | 94 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 26.07.2026 | FlamengoA | 1-1 | 48 | – | 6.5 | ||
| 23.07.2026 | Atletico ParanaenseH | 1-2 | 91 | – | 8.0 | ||
| 31.05.2026 | RemoA | 1-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | VitoriaA | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | CruzeiroH | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 01.04.2026 | InternacionalA | 1-1 | 71 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | PalmeirasH | 0-1 | 100 | – | 7.3 | ||
| 18.03.2026 | Atletico-MGA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | RB BragantinoA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.03.2026 | Chapecoense-scH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.02.2026 | CoritibaA | 0-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 12.02.2026 | GremioH | 2-0 | 85 | 1 | 8.3 | ||
| 04.02.2026 | SantosA | 1-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 29.01.2026 | FlamengoH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.12.2025 | VitoriaA | 1-0 | 95 | 2 | 6.9 | ||
| 03.12.2025 | InternacionalH | 3-0 | 82 | 1 | – | 7.9 | |
| 27.11.2025 | FluminenseA | 6-0 | 91 | 1 | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | JuventudeH | 2-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | FlamengoH | 2-2 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Vasco DA GamaA | 0-2 | 73 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | BahiaH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | MirassolA | 3-0 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 16.10.2025 | GremioA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | PalmeirasH | 2-3 | 65 | 1 | – | 7.2 | |
| 02.10.2025 | Fortaleza ECA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | SantosA | 1-0 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | BotafogoH | 1-0 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | Atletico-MGH | 2-0 | 43 | – | 6.9 | ||
| 20.08.2025 | Atletico NacionalH | 1-1 | 99 | 1 | 6.6 | ||
| 13.08.2025 | Atletico NacionalA | 0-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2025 | VitoriaH | 2-0 | 65 | – | 6.9 | ||
| 03.08.2025 | InternacionalA | 1-2 | 97 | – | 7.0 | ||
| 27.07.2025 | FluminenseH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 24.07.2025 | JuventudeA | 0-1 | 88 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.07.2025 | CorinthiansH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 17.07.2025 | RB BragantinoA | 2-2 | 71 | – | 6.9 | ||
| 12.07.2025 | FlamengoA | 2-0 | 63 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | GremioH | 2-1 | 9 | – | 6.6 | ||
| 15.05.2025 | Libertad AsuncionH | 1-1 | 95 | 1 | 7.3 | ||
| 11.05.2025 | PalmeirasA | 1-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 06.05.2025 | Alianza LimaA | 0-2 | 83 | – | 7.0 | ||
| 26.04.2025 | CearaA | 1-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 24.04.2025 | Libertad AsuncionA | 0-2 | 61 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | SantosH | 2-1 | 91 | – | 6.6 | ||
| 16.04.2025 | BotafogoA | 2-2 | 97 | 2 | 7.5 | ||
| 13.04.2025 | CruzeiroH | 1-1 | 98 | – | 6.2 | ||
| 11.04.2025 | Alianza LimaH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 06.04.2025 | Atletico-MGA | 0-0 | 100 | 1 | 7.2 | ||
| 03.04.2025 | Talleres CordobaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | Sport RecifeH | 0-0 | 69 | – | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | BotafogoA | 2-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 04.12.2024 | JuventudeH | 1-2 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | GremioA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | Atletico-MGH | 2-2 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 20.11.2024 | RB BragantinoA | 1-1 | 60 | 1 | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | Atletico ParanaenseH | 2-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2024 | BahiaA | 0-3 | 60 | – | 6.7 |
ŞUT18
GOL1
xG1.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%56
- Korner3%17
- Kontra atak3%17
- Açık oyun2%11
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%83
- Sol ayak2%11
- Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 3 %17
- 31-45' 3 %17
- 46-60' 4 %22
- 61-75' 4 %22
- 76-90+' 2 %11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 141 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-10-01
Estoril U23
→
Estoril
-
Estoril U23
→
Estoril
-
2018-07-17
Athletico U20
→
Estoril U23
?
Athletico U20
→
Estoril U23
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 897 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.8Serie A 2026
PERFORMANS55.8897 dk
KARARVeri yetersiz60/100
FORM TRENDİYükselişte+11.6
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
68.1
Box-to-box orta saha
62.1
İleri sekiz
58.7
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%87
Dakika
%82
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%83
Dakika
%84
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
59.9
72
83
Performans skoru
55.8
76
73
Dakika güvenliği
59.6
82
73
Ortalama rating
6.96
7.2
97
Kilit pas / 90
1.1
1.4
79
Asist / 90
0.2
0.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +11.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Melker HallbergKalmar FF · 30
%95
0gol
1asist
44scout
Allsvenskan
Andreas HansenSarpsborg 08 FF · 22
%75
1gol
0asist
49scout
Eliteserien
Villiam GranathMjallby AIF · 27
%74
1gol
1asist
50scout
Allsvenskan
Lasse Berg JohnsenSporting Kansas City · 26
%71
1gol
0asist
52scout
Major League Soccer
Conrad WallemSt. Louis City · 25
%68
0gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Edvard PettersenSandefjord · 19
%67
0gol
1asist
60scout
Eliteserien
Bruno HenriqueInternacional · 36
%61
0gol
1asist
42scout
Serie A
Hakon Helland HosethKFUM Oslo · 26
%60
1gol
1asist
48scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



São Paulo
PAOK