Storm Even Bugge Pettersen
Norway · Midfielder

Storm Even Bugge Pettersen

YAŞ19
LİGEliteserien
BU SEZON1G · 1A
Gol10.07 / 90
Asist10.07 / 90
Şut140.97 / 90
Kilit pas161.11 / 90
Başarılı dripling130.90 / 90
Kazanılan ikili584.02 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
Kilit pas — %47 (1.11) Asist — %31 (0.07) Drible — %67 (0.90) Pas isabeti — %62 (%83) Top kapma — %40 (2.29) İkili mücadele — %20 (%43) 44 ORT. % 47 31 67 62 40 20
  • Kilit pas 1.11 %47
  • Asist 0.07 %31
  • Drible 0.90 %67
  • Pas isabeti %83 %62
  • Top kapma 2.29 %40
  • İkili mücadele %43 %20
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1298 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2024 0 2025 2 2026 2
GolAsist
2026/27 17 1.298 1 1 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienSandefjord 17 1.298 1 1 6.74
Şut14%36 isabet
Kilit pas16
Drible13%36 başarı
İkili kazanılan58%43
Müdahale26
Faul2110 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11152 yedek
G+A / 900.14
Kart4
2025/26 20 736 2 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienSandefjord 20 736 2 0 6.71
Şut7%86 isabet
Kilit pas11
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan35%45
Müdahale11
Faul136 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11812 yedek
G+A / 900.24
Kart1
2024/25 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienSandefjord 1 0 0 0
TOPLAM GOL2
İLK 111514 yedek girdi
KART2
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 18 4-2-3-1 — 5 4-3-3 — 4 5-4-1 — 2 29 maç
  • 4-1-4-118%62
  • 4-2-3-15%17
  • 4-3-34%14
  • 5-4-12%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 VikingH 1-1 57 1 6.5
30.08.2026 BrannH 0-0 87 4 6.5
16.08.2026 Sarpsborg 08 FFA 1-2 90 7.2
07.08.2026 KFUM OsloH 0-1 87 1 6.2
01.08.2026 FredrikstadA 1-0 85 1 7.2
26.07.2026 Bodo/GlimtH 0-3 92 7.0
18.07.2026 VikingA 2-1 90 7.0
12.07.2026 Ham-KamH 2-2 26 1 1 7.9
16.05.2026 LillestromA 3-1 60 6.7
10.05.2026 Kristiansund BKH 2-0 82 1 6.9
03.05.2026 AalesundH 1-0 19 1 6.7
26.04.2026 TromsoA 3-1 89 6.5
18.04.2026 RosenborgH 0-0 90 7.0
12.04.2026 BrannA 0-1 86 6.5
07.04.2026 KFUM OsloA 1-2 83 2 6.3
22.03.2026 Sarpsborg 08 FFH 0-2 90 3 6.3
15.03.2026 ValerengaA 1-0 85 6.2
30.11.2025 KFUM OsloH 2-0 90 6.6
22.11.2025 StromsgodsetA 2-6 86 1 2 7.5
09.11.2025 TromsoH 1-0 90 6.3
02.11.2025 Ham-KamA 3-1 78 1 6.3
29.10.2025 RosenborgA 1-1 90 1 7.0
26.10.2025 FredrikstadH 0-0 90 6.7
19.10.2025 MoldeA 1-3 83 1 1 7.2
04.10.2025 BryneH 1-0 89 1 6.9
29.09.2025 HaugesundA 2-3 10 6.3
20.09.2025 BrannH 0-3 19 1 6.7
14.09.2025 Sarpsborg 08 FFA 2-1
31.08.2025 Bodo/GlimtH 1-2
17.08.2025 Kristiansund BKA 2-2
10.08.2025 VikingH 1-2
03.08.2025 ValerengaA 2-1
26.07.2025 Sarpsborg 08 FFH 3-2
20.07.2025 Kristiansund BKH 6-0 10 6.3
06.07.2025 RosenborgH 2-0
30.06.2025 BrannA 1-0
22.06.2025 HaugesundH 4-0 1
01.12.2024 FredrikstadH 0-1
ŞUT22
GOL1
xG1.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%4.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.014 83' · xG 0.035 64' · xG 0.072 60' · xG 0.046 32' · xG 0.131 74' · xG 0.329 28' · xG 0.203 14' · xG 0.101 65' · xG 0.021 60' · xG 0.014 90' · xG 0.055 74' · xG 0.145 · GOL 56' · xG 0.085 45' · xG 0.09 43' · xG 0.02 68' · xG 0.036 39' · xG 0.054 50' · xG 0.057 47' · xG 0.027 37' · xG 0.163 32' · xG 0.077 54' · xG 0.02
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%55) Açık oyun — 5 (%23) Korner — 4 (%18) Kontra atak — 1 (%5) 22 şut
  • Asist sonrası12%55
  • Açık oyun5%23
  • Korner4%18
  • Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%55) Sol ayak — 8 (%36) Kafa — 2 (%9) 22 şut
  • Sağ ayak12%55
  • Sol ayak8%36
  • Kafa2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 6 46-60' — 6 61-75' — 5 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 6 %27
  • 46-60' 6 %27
  • 61-75' 5 %23
  • 76-90+' 3 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 38 maç
Sandefjord 38maç 2024–2026
Norway U17 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-30 Midtjylland U19 Sandefjord II free transfer
2023-01-25 Sandefjord Yth. Midtjylland U19 ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 684 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.7Eliteserien 2026
PERFORMANS51.4684 dk
KARARVeri yetersiz60/100
FORM TRENDİStabil-4.5
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu 54.4
Top kapan ön libero 52.4
Box-to-box orta saha 51.9
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %77
Dakika %72
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 531 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %80
Dakika %72
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 51.4 76 68
Kilit pas / 90 1.18 1.4 84
Ortalama rating 6.57 7.2 91
Müdahale / 90 2.24 2 100
Pas hacmi / 90 29.61 72 41
Dakika güvenliği 31.2 82 38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.22. Dakika delta +32.8.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam