LİGSuperettan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas16.00 / 90
Kazanılan ikili16.00 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.14
Kilit pas
6.000.99
Kazanılan ikili
6.005.66
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
3
15
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan1%20
Müdahale1
Faul1
Kart1
2024/25
29
1.273
3
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%48 isabet
Kilit pas14
Drible13%37 başarı
İkili kazanılan80%46
Müdahale35
Faul2420 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111712 yedek
G+A / 900.35
Kart3
2020/21
33
904
2
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas5
Drible19%66 başarı
İkili kazanılan69%46
Müdahale27
Faul1715 kazanılan
İlk 111023 yedek
G+A / 900.2
TOPLAM GOL5
İLK 111828 yedek girdi
KART3
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 2 %40
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-327%59
- 4-1-4-110%22
- 4-2-3-16%13
- 3-4-2-12%4
- 4-3-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.01.2026 | EgyptA | 3-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 30.12.2025 | SenegalH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.12.2025 | Congo DRA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Hammarby FFH | 1-0 | 34 | 1 | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | IF ElfsborgA | 1-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 28.10.2024 | Djurgardens IFA | 2-1 | 76 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.10.2024 | Malmo FFH | 1-1 | 74 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2024 | Mjallby AIFA | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2024 | IF BrommapojkarnaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | IFK VarnamoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | GaisH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | SiriusH | 1-2 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 26.08.2024 | HalmstadA | 0-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 17.08.2024 | Kalmar FFH | 2-1 | 32↑ | 1 | 6.5 | ||
| 10.08.2024 | IFK NorrkopingA | 2-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 03.08.2024 | AIK StockholmH | 1-2 | 60 | 1 | 6.2 | ||
| 28.07.2024 | BK HackenA | 4-0 | 63 | 2 | 7.2 | ||
| 21.07.2024 | IFK GoteborgA | 1-1 | 10 | – | 6.2 | ||
| 14.07.2024 | IFK NorrkopingH | 2-1 | 74 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.07.2024 | BK HackenH | 1-2 | 79 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 02.06.2024 | Kalmar FFA | 0-4 | 45↑ | 2 | 2 | 8.6 | |
| 26.05.2024 | IF BrommapojkarnaH | 1-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 20.05.2024 | SiriusA | 0-0 | 11↑ | 2 | 6.9 | ||
| 15.05.2024 | IFK VarnamoH | 0-2 | 27↑ | – | 7.0 | ||
| 11.05.2024 | GaisA | 2-0 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 05.05.2024 | Djurgardens IFH | 0-2 | 79 | 2 | 7.3 | ||
| 29.04.2024 | Hammarby FFA | 2-1 | 59 | 2 | 7.0 | ||
| 25.04.2024 | Mjallby AIFH | 2-1 | 24↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.04.2024 | Malmo FFA | 1-0 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | HalmstadH | 0-1 | 69 | 3 | 6.5 | ||
| 07.04.2024 | IF ElfsborgH | 0-1 | 76 | 1 | 6.3 | ||
| 01.04.2024 | AIK StockholmA | 1-0 | 72 | 3 | 6.6 | ||
| 23.05.2021 | RennesA | 2-0 | 77 | 2 | 7.2 | ||
| 16.05.2021 | LyonH | 2-5 | 4↑ | – | – | ||
| 09.05.2021 | MetzA | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 02.05.2021 | ReimsH | 2-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 25.04.2021 | LensA | 2-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 18.04.2021 | StrasbourgH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2021 | Stade Brestois 29A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2021 | LilleA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2021 | MontpellierH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2021 | NiceA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2021 | NantesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2021 | LorientH | 1-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 21.02.2021 | BordeauxH | 2-0 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 14.02.2021 | DijonA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2021 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2021 | AngersA | 3-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 16.01.2021 | MarseilleA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2021 | LilleH | 0-1 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 06.01.2021 | StrasbourgA | 5-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.12.2020 | DijonH | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 20.12.2020 | Saint EtienneA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 16.12.2020 | NiceH | 0-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 13.12.2020 | LorientA | 3-0 | 76 | – | 6.3 | ||
| 04.12.2020 | MarseilleH | 0-2 | 61 | – | 5.9 | ||
| 29.11.2020 | MonacoA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2020 | ReimsA | 0-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 08.11.2020 | AngersH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2020 | MetzH | 0-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 65 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 15 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.2Africa Cup of Nations 2025
PERFORMANS55.815 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 370 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%94
Dakika
%35
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%84
Dakika
%23
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cristian EspinozaSan Jose Earthquakes · 30
%95
4gol
8asist
71scout
Major League Soccer
Zlatko TripićViking · 33
%92
11gol
16asist
66scout
Eliteserien
Bruno FernandesManchester United · 31
%86
7gol
20asist
68scout
Premier League
Gabriel SaraGalatasaray · 26
%70
1gol
1asist
57scout
€22.00M
UEFA Champions League
Agustín PalavecinoNecaxa · 29
%65
2gol
2asist
70scout
Liga MX
Tiago PalaciosEstudiantes L.P. · 24
%64
3gol
1asist
60scout
CONMEBOL Libertadores
Joey VeermanPSV Eindhoven · 27
%63
8gol
13asist
74scout
€27.00M
Eredivisie
Alessio Castro-Montes1.FC Köln · 28
%60
1gol
3asist
59scout
€2.50M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

