LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 22 kaleciler
- Kurtarış 2.34 %14
- Yenen gol (az iyi) 1.79 %5
- Pas isabeti %53 %10
- Pas hacmi 34.7 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1461 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Pernambucano 12022 · Brazil
🏆
Paulista A12021 · Brazil
🏆
Tournoi Maurice Revello2019 · World
🏆
Florida Cup2017 · World
🏆
Copa RS U202016 · World
🏆
Copa do Brasil U202016 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores U202016 · South-America
🥈
Emirates Cup2024 · World · 2nd Place
🥈
Coupe de France2023/2024 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
34
1.461
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%70
Faul13 kazanılan
İlk 111618 yedek
Kart2
2024/25
45
3.990
0
0
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan22%79
Müdahale1
Faul15 kazanılan
İlk 11441 yedek
Kart1
2023/24
54
3.446
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan12%80
İlk 113816 yedek
Kart1
2022/23
15
348
0
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%100
İlk 11312 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 116137 yedek girdi
KART1
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-335%39
- 4-2-3-122%25
- 3-5-216%18
- 3-4-2-17%8
- 4-1-4-15%6
- 3-4-1-24%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Nottingham ForestA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | West HamA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | BrightonH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | TottenhamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | BurnleyH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | BournemouthA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | WolvesH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2026 | Manchester UnitedA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | BrentfordH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Crystal PalaceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2026 | SunderlandH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Manchester CityH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Aston VillaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | ChelseaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2026 | Nottingham ForestH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | ArsenalH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2026 | EvertonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | FulhamH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | NewcastleA | 4-3 | 104 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | Manchester UnitedH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.01.2026 | LiverpoolA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.12.2025 | SunderlandA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.12.2025 | Crystal PalaceH | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | BrentfordA | 1-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 06.12.2025 | LiverpoolH | 3-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.12.2025 | ChelseaH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | Manchester CityA | 3-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 23.11.2025 | Aston VillaH | 1-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 09.11.2025 | Nottingham ForestA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | BrightonA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.10.2025 | West HamH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.10.2025 | BurnleyA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | NewcastleH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | ArsenalA | 5-0 | 97 | – | 5.2 | ||
| 18.08.2025 | EvertonH | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | AngersH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.05.2025 | MonacoA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | LensH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | RennesH | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.04.2025 | Manchester UnitedA | 5-4 | 120 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | AuxerreA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.04.2025 | Manchester UnitedH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | LilleH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.03.2025 | StrasbourgA | 4-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | Le HavreH | 4-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.03.2025 | FCSBH | 4-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.03.2025 | NiceA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.03.2025 | FCSBA | 1-3 | 90 | – | 7.6 | ||
| 02.03.2025 | Stade Brestois 29H | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | Paris Saint GermainH | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.02.2025 | MontpellierA | 1-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | ReimsH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | MarseilleA | 3-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 30.01.2025 | LudogoretsH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.01.2025 | NantesA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.01.2025 | FenerbahceA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.01.2025 | ToulouseH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 11.01.2025 | Stade Brestois 29A | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.01.2025 | MontpellierH | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 15.12.2024 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 90 | – | 6.3 |
AKSİYON HARİTASI539 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %7
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR539
- Pas412%77
- Kaleci topu aldı48%9
- Kurtarış25%5
- Top kazanma13%2
- Uzaklaştırma10%2
- Claim7%1
- Korner kazandırma7%1
- Hava topu4%1
- Yumruklama4%1
- Penaltyfaced3%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 198 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
DarbeŞüpheli
1 maç
10.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
04.2025
Kişisel sebepKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1461 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.3Premier League 2025
PERFORMANS44.71461 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
79.0
Kurtarıcı kaleci
69.1
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 73 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%50
Dakika
%71
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%53
Dakika
%86
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
34.74
38
91
Ortalama rating
6.71
7.2
93
Performans skoru
44.7
76
59
Kurtarış / 90
2.34
3.2
73
Yenen gol / 90
1.79
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cezary MisztaRio Ave · 24
%95
0gol
0asist
72scout
€3.00M
Primeira Liga
Jan OblakAtletico Madrid · 32
%95
0gol
0asist
56scout
€17.00M
La Liga
Mamadou SamassaLaval · 35
%84
0gol
0asist
66scout
€150K
Ligue 2
Ethan HorvathSheffield Wednesday · 30
%74
0gol
0asist
61scout
Championship
Édgar BadíaCultural Leonesa · 33
%64
0gol
0asist
62scout
€500K
Segunda División
Luis MalagónClub America · 28
%64
0gol
0asist
60scout
Liga MX
Ryan AllsopBirmingham · 33
%60
0gol
0asist
48scout
Championship
Francesco BardiMantova · 33
%60
0gol
0asist
62scout
€300K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



