LİGSuper Cup
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili10.34 / 90
Rating7.10
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 19 kaleciler
- Kurtarış 2.36 %28
- Yenen gol (az iyi) 1.01 %61
- Pas isabeti %78 %78
- Pas hacmi 28.0 %50
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 267 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
La Liga2020/2021 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe
🏆
UEFA Europa League2017/2018 · Europe
🏆
Audi Cup2017 · World
🏆
Super Cup2014/2015 · Spain
🏆
Primeira Liga2013/2014 · Portugal
🏆
Taça da Liga2013/2014 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2013/2014 · Portugal
🥈
Super Cup2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈
International Champions Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2015/2016 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2013/2014 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
3
267
0
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 113
Kaptan1maçta
2025/26
49
4.052
0
1
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan10%77
İlk 11454 yedek
G+A / 900.02
Kaptan17maçta
2024/25
49
4.449
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan9%100
İlk 1149
Kaptan27maçta
2023/24
48
4.351
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%93
İlk 1148
Kart1
Kaptan8maçta
2022/23
33
2.943
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%100
İlk 1133
Kart1
Kaptan8maçta
2021/22
48
4.320
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan22%96
İlk 1148
Kart1
Kaptan10maçta
2020/21
46
4.140
0
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%94
İlk 1146
Kaptan5maçta
TOPLAM GOL2
İLK 1123217 yedek girdi
KART3
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-2123%55
- 5-3-230%13
- 3-5-225%11
- 3-1-4-218%8
- 3-4-2-118%8
- 4-3-311%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | SevillaAC | 1-3 | 88 | – | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | VillarrealH | 2-2 | 88 | – | 7.9 | ||
| 19.08.2026 | MalagaH | 2-0 | 91 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | VillarrealA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | GironaH | 1-0 | 91 | – | 8.9 | ||
| 12.05.2026 | OsasunaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | Celta VigoH | 0-1 | 82 | – | 6.2 | ||
| 05.05.2026 | ArsenalA | 1-0 | 92 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | ValenciaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2026 | ArsenalH | 1-1 | 95 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | Athletic ClubH | 3-2 | 91 | – | 6.6 | ||
| 22.04.2026 | ElcheAC | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.04.2026 | BarcelonaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2026 | TottenhamHC | 5-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 07.03.2026 | Real SociedadH | 3-2 | 85 | – | 5.6 | ||
| 28.02.2026 | OviedoAC | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.02.2026 | Club Brugge KVH | 4-1 | 88 | 1 | – | 8.2 | |
| 21.02.2026 | EspanyolHC | 4-2 | 95 | – | 5.9 | ||
| 18.02.2026 | Club Brugge KVA | 3-3 | 89 | – | 8.9 | ||
| 15.02.2026 | Rayo VallecanoAC | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | Real BetisH | 0-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | LevanteAC | 0-0 | 85 | – | 6.6 | ||
| 28.01.2026 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 88 | – | 8.2 | ||
| 25.01.2026 | MallorcaHC | 3-0 | 91 | – | 7.2 | ||
| 21.01.2026 | GalatasarayA | 1-1 | 88 | – | 6.5 | ||
| 18.01.2026 | AlavesHC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | Real SociedadA | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 21.12.2025 | GironaA | 0-3 | 93 | – | 7.3 | ||
| 13.12.2025 | ValenciaH | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 09.12.2025 | PSV EindhovenA | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | Athletic ClubAC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.12.2025 | BarcelonaAC | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | OviedoH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | LevanteH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.11.2025 | Union St. GilloiseH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | SevillaH | 3-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 27.10.2025 | Real BetisA | 0-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 21.10.2025 | ArsenalA | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | OsasunaH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.10.2025 | SwitzerlandHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | Celta VigoA | 1-1 | 90 | – | 8.9 | ||
| 30.09.2025 | Eintracht FrankfurtHC | 5-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | Real MadridH | 5-2 | 90 | – | 5.3 | ||
| 24.09.2025 | Rayo VallecanoH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | MallorcaA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.09.2025 | LiverpoolAC | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 13.09.2025 | VillarrealH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 08.09.2025 | SwitzerlandAC | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.09.2025 | SwedenHC | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | AlavesAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | ElcheHC | 1-1 | 98 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | EspanyolAC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.06.2025 | BotafogoHC | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 19.06.2025 | Seattle SoundersA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.06.2025 | Paris Saint GermainAC | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | Real BetisH | 4-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 15.05.2025 | OsasunaA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | Real SociedadH | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.05.2025 | AlavesAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.04.2025 | Rayo VallecanoHC | 3-0 | 90 | – | 8.2 |
AKSİYON HARİTASI1697 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %10
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %10
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %15
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %15
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1697
- Pas1224%73
- Kaleci topu aldı214%13
- Kurtarış79%5
- Top kazanma75%4
- Keepersweeper31%2
- Claim17%1
- Uzaklaştırma17%1
- Korner kazandırma12%1
- Yumruklama7%0
- Faul5%0
PİYASA DEĞERİ€17.00M-15.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 276 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2009-01-01
Olimpija U19
→
NK Olimpija
-
Olimpija U19
→
NK Olimpija
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
04.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
05.2025
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
06.2023
Neck InjuryKadroda yok
6 maç
05.2023
Stomach DisorderKadroda yok
2 maç
10.2022
Omuz sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2022
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2702 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.0La Liga 2025
PERFORMANS61.92702 dk
KARARVeri yetersiz52/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
84.3
Kurtarıcı kaleci
78.0
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 88 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%80
Dakika
%84
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%76
Dakika
%92
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
28.71
38
76
Ortalama rating
7
7.2
97
Performans skoru
61.9
76
81
Kurtarış / 90
2.43
3.2
76
Yenen gol / 90
1
1.3
23
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas PerriLeeds · 28
%95
0gol
0asist
54scout
Premier League
Cezary MisztaRio Ave · 24
%95
0gol
0asist
72scout
€3.00M
Primeira Liga
Mamadou SamassaLaval · 35
%84
0gol
0asist
66scout
€150K
Ligue 2
Ethan HorvathSheffield Wednesday · 30
%74
0gol
0asist
61scout
Championship
Édgar BadíaCultural Leonesa · 33
%64
0gol
0asist
62scout
€500K
Segunda División
Luis MalagónClub America · 28
%64
0gol
0asist
60scout
Liga MX
Ryan AllsopBirmingham · 33
%60
0gol
0asist
48scout
Championship
Francesco BardiMantova · 33
%60
0gol
0asist
62scout
€300K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Leiria
Olhanense
Beira-Mar