USA · Goalkeeper
Ethan Horvath
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili50.23 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 34 kaleciler
- Kurtarış 3.09 %61
- Yenen gol (az iyi) 2.04 %12
- Pas isabeti %75 %48
- Pas hacmi 26.3 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1983 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
NM CupenNone · Norway
🏆
Concacaf Nations LeagueNone · N/C America
🏆
Super CupNone · Belgium
🏆
First Division ANone · Belgium
🏆
EliteserienNone · Norway
🏆
Concacaf Nations League2023/2024 · N/C America
🏆
Concacaf Nations League2022/2023 · N/C America
🏆
First Division A2020/2021 · Belgium
🏆
Concacaf Nations League2019/2021 · N/C America
🏆
First Division A2019/2020 · Belgium
🏆
Super Cup2018 · Belgium
🏆
First Division A2017/2018 · Belgium
🏆
Eliteserien2014 · Norway
🏆
NM Cupen2014 · Norway
🏆
NM Cupen2013 · Norway
🥈
CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Olympics Intercontinental Play-offsNone · World · 2nd Place
🥈
First Division ANone · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2019/2020 · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division A2018/2019 · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division A2016/2017 · Belgium · 2nd Place
🥈
Olympics Intercontinental Play-offs2016 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.983
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%100
Müdahale1
İlk 1122
2025/26
21
1.280
0
0
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%70
Müdahale1
Faul13 kazanılan
İlk 11147 yedek
Kart11
2024/25
49
1.575
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%80
İlk 111732 yedek
2023/24
21
1.440
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%100
Müdahale2
İlk 11165 yedek
2022/23
51
4.260
0
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan17%94
Müdahale1
İlk 11474 yedek
2021/22
49
541
0
0
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
İlk 11643 yedek
2020/21
20
180
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%75
Faul1
İlk 11218 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 113643 yedek girdi
KART1
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%46
- 3-5-212%16
- 3-4-2-19%12
- 4-3-39%12
- 3-4-37%9
- 3-1-4-23%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Philadelphia UnionH | 1-3 | 82 | – | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | Chicago FireH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.08.2026 | Nashville SCH | 0-1 | 78 | – | 7.0 | ||
| 15.08.2026 | Atlanta United FCA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.08.2026 | Orlando City SCH | 3-2 | 97 | – | 6.6 | ||
| 25.07.2026 | CharlotteH | 0-2 | 86 | – | 5.9 | ||
| 22.07.2026 | Philadelphia UnionA | 3-1 | 97 | – | 8.2 | ||
| 24.05.2026 | Sporting Kansas CityA | 1-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 16.05.2026 | New York City FCH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.05.2026 | Columbus CrewH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | Chicago FireA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | FC DallasH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | FC CincinnatiA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.04.2026 | DC UnitedH | 4-4 | 97 | – | 5.3 | ||
| 18.04.2026 | CF MontrealA | 4-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 11.04.2026 | Inter MiamiA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | FC CincinnatiH | 4-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | CharlotteA | 6-1 | 96 | – | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | Toronto FCA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | CF MontrealH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | New England RevolutionH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.02.2026 | Orlando City SCA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.01.2026 | PrestonA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2025 | BlackburnH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | Hull CityH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | IpswichA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2025 | DerbyH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | WatfordA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | PrestonH | 2-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 26.11.2025 | MillwallA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | Sheffield UtdH | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | SouthamptonA | 3-1 | 90 | – | 5.5 | ||
| 05.11.2025 | NorwichH | 1-1 | 97 | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | West BromA | 0-0 | 90 | – | 8.7 | ||
| 25.10.2025 | Oxford UnitedH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | CharltonA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | CoventryH | 0-5 | 90 | – | 5.9 | ||
| 30.09.2025 | BirminghamA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | QPRH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | PortsmouthA | 0-2 | 97 | – | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | Bristol CityH | 0-3 | 90 | – | 5.5 | ||
| 30.08.2025 | SwanseaH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | WrexhamA | 2-2 | 96 | – | 6.0 | ||
| 03.05.2025 | NorwichA | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | West BromH | 0-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 21.04.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.04.2025 | Sheffield UtdA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | Stoke CityH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.04.2025 | PrestonA | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | QPRA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.03.2025 | Sheffield WednesdayH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | BlackburnA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.03.2025 | LutonH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.03.2025 | SunderlandA | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 04.03.2025 | BurnleyH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.02.2025 | Hull CityH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | PlymouthA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Bristol CityH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2025 | PortsmouthA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | LeedsA | 7-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 233 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1363 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.1Major League Soccer 2026
PERFORMANS54.41363 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİStabil-6.7
ROL UYUMU2026
Libero kaleci
74.8
Kurtarıcı kaleci
70.1
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%62
Dakika
%95
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%55
Dakika
%87
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
28
38
74
Ortalama rating
6.67
7.2
93
Performans skoru
54.4
76
72
Kurtarış / 90
3.24
3.2
100
Yenen gol / 90
2.11
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.34. Dakika delta -3.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Javier BurraiSarmiento Junin · 35
%95
0gol
0asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Guido HerreraTalleres Cordoba · 33
%95
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Sergio RochetInternacional · 32
%89
0gol
0asist
54scout
Serie A
Santiago BeltránRiver Plate · 21
%83
0gol
0asist
76scout
Liga Profesional Argentina
Rodrigo ReyIndependiente · 34
%78
0gol
0asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Léo VieiraChapecoense-sc · 35
%60
0gol
0asist
53scout
Serie A
RonaldoBahia · 29
%60
0gol
0asist
59scout
Serie A
Agustín RossiFlamengo · 30
%60
0gol
0asist
66scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





