LİGBundesliga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.09 / 90
Başarılı dripling10.09 / 90
Kazanılan ikili484.11 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 56 defanslar
- Müdahale 1.11 %18
- Pas arası 0.34 %0
- Blok 0.86 %85
- İkili mücadele %55 %27
- Pas isabeti %89 %91
- Faul (az iyi) 1.03 %36
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1052 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Jugendliga U182017/2018 · Austria
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
35
1.851
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan82%57
Müdahale26
Faul2720 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112114 yedek
Kart51
2024/25
8
540
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan29%59
Müdahale12
Faul137 kazanılan
İlk 1162 yedek
Kart1
2023/24
37
1.957
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas3
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan104%63
Müdahale45
Faul1421 kazanılan
İlk 112215 yedek
Kart4
2022/23
38
1.837
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan109%63
Müdahale62
Faul2315 kazanılan
İlk 111919 yedek
Kart3
2021/22
8
720
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan40%48
Müdahale16
Faul1211 kazanılan
İlk 118
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 113226 yedek girdi
KART6
FORMA4
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-1-212%24
- 3-5-211%22
- 4-2-3-111%22
- 3-4-1-210%20
- 4-3-33%6
- 3-4-32%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Austria ViennaH | 1-1 | 80 | – | 6.2 | ||
| 22.04.2026 | Lask LinzH | 1-1 | 66 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | TSV HartbergH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | Rapid ViennaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | Red Bull SalzburgH | 1-1 | 51↑ | – | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | Austria ViennaA | 2-5 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Wolfsberger ACA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | FC BW LinzH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | WSG WattensA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | RiedH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | BrannH | 1-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2026 | FeyenoordA | 3-0 | 84 | – | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.12.2025 | WSG WattensH | 1-3 | 44 | – | 5.9 | ||
| 30.11.2025 | TSV HartbergA | 0-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 27.11.2025 | PanathinaikosA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | Lask LinzH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | Nottingham ForestH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | Rapid ViennaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | Wolfsberger ACH | 1-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 23.10.2025 | CelticA | 2-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 19.10.2025 | FC BW LinzA | 3-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | SCR AltachA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.10.2025 | RangersH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | TSV HartbergH | 1-0 | 90 | 1 | 8.3 | ||
| 24.09.2025 | FC MidtjyllandA | 2-0 | 90 | – | 5.6 | ||
| 20.09.2025 | Red Bull SalzburgA | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | Austria ViennaH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | Grazer AKA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.08.2025 | Bodo/GlimtH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.08.2025 | Bodo/GlimtA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | RiedA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | Rapid ViennaH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.08.2025 | Lask LinzA | 0-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 29.01.2025 | RB LeipzigH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2025 | AtalantaA | 5-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 11.12.2024 | LilleA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2024 | GironaH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.11.2024 | Borussia DortmundA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.10.2024 | Sporting CPH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 02.10.2024 | Club Brugge KVH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.09.2024 | Stade Brestois 29A | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | CoventryH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2024 | CardiffH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2024 | LeicesterA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | PrestonH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.03.2024 | QPRA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2024 | WatfordH | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 12.03.2024 | MiddlesbroughH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2024 | MillwallA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.03.2024 | Hull CityA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.03.2024 | SouthamptonH | 3-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.02.2024 | IpswichA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | SunderlandH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | West BromA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2024 | Stoke CityA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2024 | SwanseaH | 2-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 01.01.2024 | LeedsA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.12.2023 | Bristol CityH | 0-0 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT3
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%67
- Asist sonrası1%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%67
- Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 126 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-10
Cremonese
→
Sturm Graz
€1.60m
Cremonese
→
Sturm Graz
€1.60m
2024-06-30
Birmingham
→
Cremonese
End of loan
Birmingham
→
Cremonese
End of loan
2022-08-05
Rapid Vienna
→
Cremonese
€3.50m
Rapid Vienna
→
Cremonese
€3.50m
2018-01-01
FC Admira II
→
Admira Wacker
-
FC Admira II
→
Admira Wacker
-
2017-07-01
AKA Admira U18
→
FC Admira II
-
AKA Admira U18
→
FC Admira II
-
2016-07-01
AKA Admira U16
→
AKA Admira U18
-
AKA Admira U16
→
AKA Admira U18
-
2015-07-01
AKA Admira U15
→
AKA Admira U16
-
AKA Admira U15
→
AKA Admira U16
-
2014-07-01
Admira Youth
→
AKA Admira U15
-
Admira Youth
→
AKA Admira U15
-
2013-07-01
St. Pölten Jgd
→
Admira Youth
?
St. Pölten Jgd
→
Admira Youth
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Coppa Italia2022 · Cremonese
1sarı · 4 maç
🟥
Coppa Italia2022 · Cremonese
1kırmızı · 4 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1052 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.6Bundesliga 2025
PERFORMANS49.91052 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
70.5
Defansif bek
69.5
Ayağı iyi stoper
68.5
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%19
Dakika
%46
Değer / getiri
%32
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%39
Dakika
%73
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
80.3
85
94
Ortalama rating
6.78
7.2
94
İkili mücadele kazanma
55.17
68
81
Pas hacmi / 90
40.12
45
89
Blok / 90
0.86
1.8
48
Müdahale / 90
1.11
2.4
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Luis AbramAtlanta United FC · 29
%95
0gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Ramón MartínezValladolid · 23
%86
0gol
0asist
73scout
€1.00M
Segunda División
Yohan TavaresLaval · 37
%84
0gol
0asist
62scout
€75K
Ligue 2
Sidi BaneLaval · 21
%73
0gol
0asist
60scout
€25.00M
Ligue 2
Cheick KeitaCharleroi · 22
%72
3gol
0asist
66scout
Jupiler Pro League
Alex SuárezLas Palmas · 32
%66
0gol
0asist
59scout
€1.00M
Segunda División
Even HovlandIF Brommapojkarna · 36
%63
0gol
1asist
57scout
Allsvenskan
Martin ValjentMallorca · 30
%60
0gol
0asist
60scout
€4.50M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


