Yaser Esneider Asprilla Martínez
Spain · Defender

Yaser Esneider Asprilla Martínez

YAŞ23
BOY185
KİLO71
DOĞUM YERİMula
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.14 / 90
Kilit pas10.07 / 90
Başarılı dripling10.07 / 90
Kazanılan ikili453.22 / 90
Rating6.54
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
Müdahale — %33 (1.36) Pas arası — %2 (0.50) Blok — %62 (0.57) İkili mücadele — %54 (%56) Pas isabeti — %97 (%90) Faul (az iyi) — %64 (1.00) 52 ORT. % 33 2 62 54 97 64
  • Müdahale 1.36 %33
  • Pas arası 0.50 %2
  • Blok 0.57 %62
  • İkili mücadele %56 %54
  • Pas isabeti %90 %97
  • Faul (az iyi) 1.00 %64
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1257 dakika oynadı.
2025/26 32 1.357 0 0 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónValladolid 21 1.257 0 0 6.54
La LigaSevilla 11 100 0 0 6.30
Şut2
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan47%54
Müdahale19
Faul158 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111418 yedek
Kart5
2024/25 18 261 1 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaSevilla 18 261 1 0 6.88
Şut3%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%73
Müdahale6
Faul11 kazanılan
İlk 11216 yedek
G+A / 900.34
TOPLAM GOL1
İLK 11429 yedek girdi
KART1
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 18 4-3-3 — 4 3-4-3 — 2 4-4-2 — 2 5-3-2 — 2 5-4-1 — 2 30 maç
  • 4-2-3-118%60
  • 4-3-34%13
  • 3-4-32%7
  • 4-4-22%7
  • 5-3-22%7
  • 5-4-12%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 Deportivo La CorunaH 0-2 90 6.3
16.05.2026 Racing SantanderA 4-1 84 6.2
09.05.2026 ZaragozaH 2-0
03.05.2026 Las PalmasA 2-1 20 6.9
25.04.2026 Real Sociedad IIH 1-0 45 7.3
19.04.2026 FC AndorraA 1-0
13.04.2026 EibarH 0-0
04.04.2026 Cultural LeonesaA 1-0 90 7.2
31.03.2026 CadizH 3-0
28.03.2026 BurgosH 0-1 90 6.9
22.03.2026 MirandesA 2-1 90 5.6
14.03.2026 LeganesH 3-2 90 6.5
07.03.2026 MalagaA 3-3 90 6.2
28.02.2026 HuescaH 1-0 90 7.2
22.02.2026 Sporting GijonA 2-2
14.02.2026 Granada CFA 5-1 90 5.7
08.02.2026 CastellónH 0-4 90 6.3
31.01.2026 CordobaA 3-1 90 6.0
24.01.2026 AlbaceteH 0-1 90 7.3
17.01.2026 AD Ceuta FCA 0-3 73 6.9
11.01.2026 LeganesA 3-0 45 2 6.2
04.01.2026 LevanteH 0-3
20.12.2025 Real MadridA 2-0
14.12.2025 OviedoH 4-0
07.12.2025 ValenciaA 1-1
24.11.2025 EspanyolA 2-1
08.11.2025 OsasunaH 1-0
01.11.2025 Atletico MadridA 3-0
24.10.2025 Real SociedadA 2-1
18.10.2025 MallorcaH 1-3 87 6.0
05.10.2025 BarcelonaH 4-1
28.09.2025 Rayo VallecanoA 0-1 13 6.6
25.05.2025 VillarrealA 4-2 27 1 1 7.3
18.05.2025 Real MadridH 0-2
13.05.2025 Las PalmasH 1-0 46 6.6
10.05.2025 Celta VigoA 3-2 90 2 6.7
04.05.2025 LeganesH 2-2
24.04.2025 OsasunaA 1-0
20.04.2025 AlavesH 1-1 90 7.2
11.04.2025 ValenciaA 1-0
30.03.2025 Real BetisA 2-1
16.03.2025 Athletic ClubH 0-1
09.03.2025 Real SociedadA 0-1
01.03.2025 Rayo VallecanoA 1-1
24.02.2025 MallorcaH 1-1
16.02.2025 ValladolidA 0-4 8 6.6
09.02.2025 BarcelonaH 1-4
25.01.2025 EspanyolH 1-1
09.11.2024 LeganesA 1-0
03.11.2024 Real SociedadH 0-2
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
53' · xG 0.0 47' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 1 (%50) Duran top — 1 (%50) 2 şut
  • Asist sonrası1%50
  • Duran top1%50
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 1 (%50) Kafa — 1 (%50) 2 şut
  • Sağ ayak1%50
  • Kafa1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 50 maç
Sevilla 29maç 2024–2025
Valladolid 21maç 2025
Sevilla Atletico 2022–2023
Ucam Murcia 2020–2021
UCAM Murcia II 2018–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-12 UCAM Murcia B Sevilla Atl. free transfer
2020-07-01 UCAM Murcia U19 UCAM Murcia B -
2018-07-01 Levante UD Yout UCAM Murcia U19 free transfer
2017-07-01 Villarreal Yth. Levante UD Yout free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025 Arka adale sakatlığıKadroda yok 3 maç
08.2025 Injured DoubtfulKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1257 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.3Segunda División 2025
PERFORMANS53.71257 dk
KARARİzlemeye değer63/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 73.9
Klasik stoper 72.4
Defansif bek 71.6
Ayağı iyi stoper 39.3
Klasik stoper 34.6
Defansif bek 29.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %29
Dakika %48
Değer / getiri %24
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %47
Dakika %76
Değer / getiri %13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 52.91 62 85
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 53.7 76 71
İkili mücadele kazanma 55.56 64 87
Ortalama rating 6.54 7.2 91
Müdahale / 90 1.36 2.2 62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam