LİGLa Liga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.03 / 90
Asist00.00 / 90
Şut60.17 / 90
Kilit pas50.14 / 90
Başarılı dripling30.08 / 90
Kazanılan ikili1373.81 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 1.39 %36
- Pas arası 0.67 %6
- Blok 0.81 %82
- İkili mücadele %52 %28
- Pas isabeti %86 %72
- Faul (az iyi) 1.31 %28
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3236 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Segunda División2023/2024 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
38
3.236
1
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan137%52
Müdahale50
Faul4713 kazanılan
İlk 11371 yedek
G+A / 900.03
Kart6
Kaptan1maçta
2024/25
33
1.386
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan39%49
Müdahale14
Faul133 kazanılan
İlk 111518 yedek
Kart5
2022/23
28
381
0
0
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan13%52
Müdahale1
Faul32 kazanılan
İlk 11226 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 112144 yedek girdi
KART7
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-319%35
- 4-1-4-113%24
- 4-2-3-110%18
- 5-4-15%9
- 3-5-24%7
- 5-3-24%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | AlmeriaAC | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 24.05.2026 | Deportivo La CorunaH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | ZaragozaH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | Las PalmasA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | FC AndorraA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2026 | EibarH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | Cultural LeonesaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.03.2026 | CadizH | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.03.2026 | BurgosH | 0-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | HuescaH | 1-0 | 41 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | Sporting GijonA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | Granada CFA | 5-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 08.02.2026 | CastellónH | 0-4 | 90 | – | 5.0 | ||
| 31.01.2026 | CordobaA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | AlbaceteH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | AD Ceuta FCA | 0-3 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 11.01.2026 | LeganesA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.01.2026 | Racing SantanderH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.12.2025 | EibarA | 3-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | FC AndorraH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | HuescaA | 1-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | MalagaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 24.11.2025 | Real Sociedad IIA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.11.2025 | Las PalmasH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | CadizA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2025 | Granada CFH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.10.2025 | Sporting GijonH | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.10.2025 | BurgosA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | MirandesH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | Cultural LeonesaH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | AlbaceteA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | AlmeriaH | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.09.2025 | ZaragozaA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | CordobaH | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2025 | CastellónA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.08.2025 | AD Ceuta FCH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.05.2025 | BarcelonaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2025 | Real BetisA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | OsasunaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2025 | Atletico MadridA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | Real SociedadA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | Celta VigoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | ValenciaA | 2-1 | 25 | – | 6.5 | ||
| 28.02.2025 | Las PalmasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Athletic ClubA | 7-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | SevillaH | 0-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2025 | Rayo VallecanoA | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.02.2025 | VillarrealA | 5-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.01.2025 | Real MadridH | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.01.2025 | EspanyolA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | Real BetisH | 1-0 | 35↑ | – | 6.9 | ||
| 20.12.2024 | GironaA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.12.2024 | ValenciaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | Las PalmasA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | Atletico MadridH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2024 | GetafeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Athletic ClubH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | OsasunaA | 1-0 | 90 | – | 6.7 |
ŞUT10
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%70
- Duran top3%30
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%80
- Sol ayak2%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 3 %30
- 76-90+' 4 %40
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 99 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Valladolid U19
→
Valladolid Prom
-
Valladolid U19
→
Valladolid Prom
-
2020-07-01
Valladolid Yth.
→
Valladolid U19
-
Valladolid Yth.
→
Valladolid U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Kasık sakatlığıKadroda yok
4 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3236 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.9Segunda División 2025
PERFORMANS56.73236 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
79.9
Klasik stoper
79.6
Defansif bek
79.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%40
Dakika
%93
Değer / getiri
%16
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%54
Dakika
%99
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
49.78
62
80
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
56.7
76
75
İkili mücadele kazanma
52.29
64
82
Ortalama rating
6.79
7.2
94
Müdahale / 90
1.39
2.2
63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bafodé DiakitéBournemouth · 24
%95
0gol
0asist
65scout
Premier League
Nkosi TafariLos Angeles FC · 28
%76
0gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Mariano TroiloBelgrano Cordoba · 22
%70
1gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Jamil SiebertLecce · 23
%66
1gol
0asist
69scout
Serie A
Edmond TapsobaBayer Leverkusen · 26
%63
0gol
0asist
54scout
€35.00M
UEFA Champions League
Alfie JonesMiddlesbrough · 28
%61
1gol
1asist
64scout
Championship
Hauke WahlFC St. Pauli · 31
%61
2gol
1asist
63scout
€1.50M
Bundesliga
Mikkel Konradsen CeideRosenborg · 24
%60
0gol
0asist
64scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum