Martin Valjent
Slovakia · Defender

Martin Valjent

YAŞ30
BOY187 cm
KİLO70 kg
KULÜPMallorca
DOĞUM YERİDubnica nad Vahom
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut120.33 / 90
Kilit pas30.08 / 90
Başarılı dripling40.11 / 90
Kazanılan ikili1213.28 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2025 · 118 defanslar
Müdahale — %29 (1.35) Pas arası — %13 (0.62) Blok — %45 (0.41) İkili mücadele — %59 (%58) Pas isabeti — %59 (%87) Faul (az iyi) — %62 (0.95) 44 ORT. % 29 13 45 59 59 62
  • Müdahale 1.35 %29
  • Pas arası 0.62 %13
  • Blok 0.41 %45
  • İkili mücadele %58 %59
  • Pas isabeti %87 %59
  • Faul (az iyi) 0.95 %62
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3322 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Copa del Rey2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈 Segunda División2020/2021 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2021 0 2022 0 2023 1 2024 3 2025 0
GolAsist
2025/26 37 3.322 0 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 37 3.322 0 0 6.62
Şut12%67 isabet
Kilit pas3
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan121%58
Müdahale50
Faul3512 kazanılan
İlk 1137
Kart6
Kaptan14maçta
2024/25 37 2.765 3 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 37 2.765 3 0 6.98
Şut9%56 isabet
Kilit pas4
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan97%58
Müdahale30
Faul1513 kazanılan
İlk 11316 yedek
G+A / 900.1
Kart4
Kaptan1maçta
2023/24 29 2.354 0 1 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 29 2.354 0 1 6.79
Şut4
Kilit pas7
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan93%58
Müdahale36
Faul2910 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11281 yedek
G+A / 900.04
Kart5
Kaptan1maçta
2022/23 32 2.659 0 0 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 32 2.659 0 0 6.89
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan81%53
Müdahale36
Faul3311 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11302 yedek
Kart8
Kaptan2maçta
2021/22 37 3.189 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 37 3.189 0 0 6.75
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan100%57
Müdahale30
Faul268 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11361 yedek
Kart4
TOPLAM GOL6
İLK 1116513 yedek girdi
KART26
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 2 %33
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 59 5-3-2 — 39 5-4-1 — 31 4-4-2 — 25 4-3-3 — 10 3-4-2-1 — 3 167 maç
  • 4-2-3-159%35
  • 5-3-239%23
  • 5-4-131%19
  • 4-4-225%15
  • 4-3-310%6
  • 3-4-2-13%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 L. HaraslinL. Haraslin 1 DarderDarder Valjent 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 OviedoHC 3-0 82 7.3
17.05.2026 LevanteAC 2-0 69 6.6
13.05.2026 GetafeAC 3-1 88 5.6
10.05.2026 VillarrealHC 1-1 93 7.3
01.05.2026 GironaAC 0-1 80 1 7.2
25.04.2026 AlavesAC 2-1 86 6.3
21.04.2026 ValenciaHC 1-1 85 7.2
04.04.2026 Real MadridHC 2-1 87 6.9
21.03.2026 ElcheA 2-1 98 6.6
15.03.2026 EspanyolH 2-1 97 1 7.2
07.03.2026 OsasunaA 2-2 88 6.2
28.02.2026 Real SociedadH 0-1 91 6.2
22.02.2026 Celta VigoA 2-0 92 6.2
15.02.2026 Real BetisHC 1-2 92 6.6
07.02.2026 BarcelonaAC 3-0 90 5.9
02.02.2026 SevillaHC 4-1 96 7.2
25.01.2026 Atletico MadridAC 3-0 91 1 6.5
17.01.2026 Athletic ClubHC 3-2 90 1 6.6
11.01.2026 Rayo VallecanoAC 2-1 90 1 5.6
04.01.2026 GironaH 1-2 96 1 6.9
19.12.2025 ValenciaA 1-1 90 6.3
13.12.2025 ElcheH 3-1 90 7.0
05.12.2025 OviedoA 0-0 90 7.0
29.11.2025 OsasunaH 2-2 90 1 6.3
22.11.2025 VillarrealA 2-1 90 6.3
09.11.2025 GetafeH 1-0 90 7.0
02.11.2025 Real BetisA 3-0 90 6.2
26.10.2025 LevanteH 1-1 90 6.3
18.10.2025 SevillaA 1-3 90 7.2
04.10.2025 Athletic ClubA 2-1 90 1 5.6
27.09.2025 AlavesH 1-0 90 1 7.0
24.09.2025 Real SociedadA 1-0 90 6.3
21.09.2025 Atletico MadridH 1-1 90 1 7.2
15.09.2025 EspanyolA 3-2 90 6.3
30.08.2025 Real MadridA 2-1 90 1 6.9
23.08.2025 Celta VigoH 1-1 96 1 7.6
16.08.2025 BarcelonaH 0-3 95 6.5
24.05.2025 Rayo VallecanoA 0-0
18.05.2025 GetafeH 1-2 90 6.9
14.05.2025 Real MadridA 2-1 90 1 1 8.0
10.05.2025 ValladolidH 2-1 90 1 6.9
05.05.2025 GironaA 1-0 90 6.9
22.04.2025 BarcelonaA 1-0 90 7.3
19.04.2025 LeganesH 0-0 90 1 7.2
12.04.2025 Real SociedadA 0-2 90 1 7.2
05.04.2025 Celta VigoH 1-2 90 1 1 7.2
30.03.2025 ValenciaA 1-0
15.03.2025 EspanyolH 2-1 90 6.9
09.03.2025 Athletic ClubA 1-1 90 7.5
02.03.2025 AlavesH 1-1 90 7.7
24.02.2025 SevillaA 1-1 90 1 1 7.7
16.02.2025 Las PalmasH 3-1 90 6.6
10.02.2025 OsasunaH 1-1 90 6.9
01.02.2025 Atletico MadridA 2-0 90 1 6.3
25.01.2025 Real BetisH 0-1
20.01.2025 VillarrealA 4-0 84 6.3
21.12.2024 GetafeA 0-1 90 6.6
14.12.2024 GironaHC 2-1 90 6.9
06.12.2024 Celta VigoA 2-0 90 6.6
03.12.2024 BarcelonaH 1-5 90 5.9
ŞUT17
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.017 6' · xG 0.022 49' · xG 0.028 26' · xG 0.169 78' · xG 0.06 73' · xG 0.022 9' · xG 0.015 47' · xG 0.051 45' · xG 0.132 90' · xG 0.092 31' · xG 0.014 79' · xG 0.018 68' · xG 0.025 90' · xG 0.102 88' · xG 0.025 23' · xG 0.015 50' · xG 0.011
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%41) Korner — 5 (%29) Açık oyun — 3 (%18) Duran top — 2 (%12) 17 şut
  • Asist sonrası7%41
  • Korner5%29
  • Açık oyun3%18
  • Duran top2%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%47) Sol ayak — 7 (%41) Kafa — 2 (%12) 17 şut
  • Sağ ayak8%47
  • Sol ayak7%41
  • Kafa2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 2 %12
  • 16-30' 2 %12
  • 31-45' 2 %12
  • 46-60' 3 %18
  • 61-75' 2 %12
  • 76-90+' 6 %35
AKSİYON HARİTASI2311 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 14 14 14 14 15 16 16 16 17 17 17 18 18 18 18 18 19 19 19 19 19 19 19 20 20 20 20 21 21 22 22 23 23 23 23 23 24 24 26 26 26 29 30 30 31 31 32 34 34 35 36 38 38 38 41
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %34 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 15 15 15 16 16 16 16 17 17 17 17 18 18 19 19 20 20 20 21 21 22 22 24 26 27 28 28 30 31 32 32 34 35 38
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %32 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 10 12 28 29
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %26 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2311
Pas 1627 Pas — 1627 (%72) Uzaklaştırma 219 Uzaklaştırma — 219 (%10) Hava… 93 Hava topu — 93 (%4) Top kazanma — 80 (%4) Müdahale — 55 (%2) Faul — 52 (%2) Top teması — 52 (%2) Korner kazandırma — 34 (%2) Offsideprovoked — 18 (%1) Bloke edilen pas — 17 (%1)
  • Pas1627%72
  • Uzaklaştırma219%10
  • Hava topu93%4
  • Top kazanma80%4
  • Müdahale55%2
  • Faul52%2
  • Top teması52%2
  • Korner kazandırma34%2
  • Offsideprovoked18%1
  • Bloke edilen pas17%1
PİYASA DEĞERİ€4.50M-25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 172 maç
Mallorca 172maç 2021–2025
Slovakia 2018–2023
Ternana 2013–2017
Slovakia U21 2015–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01 Chievo Verona RCD Mallorca €1.50m
2019-07-01 Chievo Mallorca € 1.5M
2019-06-30 RCD Mallorca Chievo Verona End of loan
2018-08-20 Chievo Mallorca
2018-08-20 Chievo Verona RCD Mallorca Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€95k</i>
2018-07-01 Ternana Chievo
2018-06-30 Ternana U. Chievo Verona End of loan
2017-08-31 Chievo Verona Ternana U. loan transfer
2017-08-30 Ternana U. Chievo Verona €500k
2013-07-05 Dubnica Ternana ?
2012-07-01 Dubnica U19 Dubnica -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
03.2024 SakatlıkKadroda yok 4 maç
02.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 5 maç
03.2023 Sırt sakatlığıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3322 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.8La Liga 2025
PERFORMANS52.83322 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 77.3
Ayağı iyi stoper 77.0
Defansif bek 76.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %43
Dakika %100
Değer / getiri %22
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %45
Dakika %99
Değer / getiri %12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.62 7.2 92
Pas hacmi / 90 47.03 45 100
İkili mücadele kazanma 57.62 68 85
Müdahale / 90 1.35 2.4 56
Pas arası / 90 0.62 1.8 34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam