LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 1A
Asist10.03 / 90
Şut130.44 / 90
Kilit pas20.07 / 90
Başarılı dripling20.07 / 90
Kazanılan ikili632.12 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2025 · 86 defanslar
- Müdahale 0.78 %9
- Pas arası 0.44 %2
- Blok 1.42 %94
- İkili mücadele %54 %34
- Pas isabeti %86 %67
- Faul (az iyi) 0.44 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2670 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Svenska Cupen2022/2023 · Sweden
🏆
Allsvenskan2022 · Sweden
🏆
Eliteserien2018 · Norway
🏆
NM Cupen2018 · Norway
🏆
Super Cup2018 · Norway
🏆
NM Cupen2013 · Norway
🏆
Eliteserien2012 · Norway
🏆
1. Division2010 · Norway
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
30
2.670
0
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas2
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan63%54
Müdahale23
Faul136 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1130
G+A / 900.03
Kart2
Kaptan30maçta
2024/25
29
2.008
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas7
İkili kazanılan78%63
Müdahale22
Faul911 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11227 yedek
G+A / 900.04
Kart1
2023/24
36
2.808
6
0
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%48 isabet
Kilit pas7
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan120%63
Müdahale27
Faul1714 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11315 yedek
G+A / 900.19
Kart3
Kaptan1maçta
2022/23
30
2.700
4
1
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%25 isabet
Kilit pas5
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan98%63
Müdahale24
Faul1311 kazanılan
İlk 1130
G+A / 900.17
Kart1
Kaptan1maçta
2021/22
30
2.565
2
2
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas4
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan95%64
Müdahale23
Faul1418 kazanılan
İlk 11282 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2020/21
24
1.552
2
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan59%63
Müdahale12
Faul148 kazanılan
İlk 11177 yedek
G+A / 900.12
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 115310 yedek girdi
KART3
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%37
- 4-3-323%37
- 4-4-29%14
- 4-1-4-13%5
- 5-3-23%5
- 3-4-32%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | Degerfors IFHC | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | HalmstadAC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.10.2025 | GaisHC | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | IFK VarnamoAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | BK HackenHC | 1-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | Mjallby AIFHC | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | IFK GoteborgAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.09.2025 | AIK StockholmAC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | IF ElfsborgHC | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Djurgardens IFAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | SiriusHC | 2-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.08.2025 | Osters IFAC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.08.2025 | IFK NorrkopingHC | 6-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 26.07.2025 | Malmo FFHC | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.07.2025 | Hammarby FFAC | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 13.07.2025 | Osters IFHC | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 07.07.2025 | IFK NorrkopingAC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.06.2025 | Degerfors IFAC | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.06.2025 | IFK GoteborgHC | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.05.2025 | Djurgardens IFHC | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | AIK StockholmHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 19.05.2025 | Mjallby AIFAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | IF ElfsborgAC | 4-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | HalmstadHC | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.05.2025 | Malmo FFAC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.04.2025 | GaisAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | IFK VarnamoHC | 3-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | SiriusAC | 0-3 | 60 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | Hammarby FFHC | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | BK HackenAC | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | IF ElfsborgA | 1-3 | 10 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | AIK StockholmA | 0-2 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 29.09.2024 | SiriusH | 2-0 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 26.09.2024 | Hammarby FFA | 2-0 | 68 | – | 6.2 | ||
| 22.09.2024 | Malmo FFA | 4-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 19.09.2024 | Djurgardens IFH | 1-2 | 9↑ | – | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | IFK GoteborgH | 3-3 | 10↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.09.2024 | IFK NorrkopingA | 3-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.08.2024 | 1. FC HeidenheimA | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.08.2024 | IFK VarnamoH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.08.2024 | 1. FC HeidenheimH | 1-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | IF BrommapojkarnaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | Vasteras SK FKH | 4-0 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 20.07.2024 | IFK VarnamoA | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.07.2024 | IF ElfsborgH | 3-5 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 08.07.2024 | Vasteras SK FKA | 1-2 | 96 | 1 | 7.2 | ||
| 02.06.2024 | AIK StockholmH | 4-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.05.2024 | Mjallby AIFA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.05.2024 | GaisA | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.05.2024 | Malmo FFH | 2-2 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 15.05.2024 | HalmstadA | 3-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | Kalmar FFH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2024 | SiriusA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.04.2024 | IFK NorrkopingH | 1-2 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 24.04.2024 | IFK GoteborgA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 21.04.2024 | Hammarby FFH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 15.04.2024 | IF BrommapojkarnaH | 4-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.04.2024 | Djurgardens IFA | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.03.2024 | Mjallby AIFH | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 14.12.2023 | QarabagA | 2-1 | 90 | – | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2025 · 179 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 2670 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.7Allsvenskan 2025
PERFORMANS55.22670 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 155 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%34
Dakika
%100
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%50
Dakika
%95
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Guzmán RodríguezRB Bragantino · 25
%95
1gol
0asist
64scout
Serie A
Yohan TavaresLaval · 37
%76
0gol
0asist
62scout
€75K
Ligue 2
Eric BjörkanderIF Brommapojkarna · 29
%72
1gol
0asist
50scout
Allsvenskan
Francis NzabaEsenler Erokspor · 23
%66
2gol
0asist
65scout
1. Lig
Nuno LimaAlanyaspor · 24
%66
1gol
1asist
67scout
€1.50M
Süper Lig
Jack MaherNashville SC · 26
%63
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Wilker ÁngelJuventude · 32
%61
1gol
0asist
58scout
Serie A
José GarcíaFC Juarez · 29
%60
0gol
0asist
58scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





