LİGMajor League Soccer
BU SEZON4G · 0A
Gol30.68 / 90
Şut163.65 / 90
Kilit pas61.37 / 90
Başarılı dripling40.91 / 90
Kazanılan ikili235.24 / 90
Rating6.74
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.680.50
Şut
3.651.00
Kilit pas
1.371.00
Başarılı dripling
0.910.50
Kazanılan ikili
5.245.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
15.
Premier League2020 · Tottenham · 20 maç
11gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
MLS2022 · United-States
🏆
UEFA Champions League2021/2022 · Europe
🏆
La Liga2021/2022 · Spain
🏆
Super Cup2021/2022 · Spain
🏆
Super Cup2019/2020 · Spain
🏆
La Liga2019/2020 · Spain
🏆
FIFA Club World Cup2018 UAE · World
🏆
FIFA Club World Cup2017 UAE · World
🏆
UEFA Champions League2017/2018 · Europe
🏆
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe
🏆
Super Cup2017/2018 · Spain
🏆
FIFA Club World Cup2016 Japan · World
🏆
UEFA Champions League2016/2017 · Europe
🏆
UEFA Super Cup2016/2017 · Europe
🏆
La Liga2016/2017 · Spain
🏆
UEFA Champions League2015/2016 · Europe
🏆
FIFA Club World Cup2014 Morocco · World
🏆
UEFA Super Cup2014/2015 · Europe
🏆
Copa del Rey2013/2014 · Spain
🏆
UEFA Champions League2013/2014 · Europe
🏆
League Cup2007/2008 · England
🥈
League Cup2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
China Cup2018 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2015/2016 · Spain · 2nd Place
🥈
Audi Cup2015 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈
League Cup2008/2009 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 17 G+A
GolAsist
2022/23
17
575
4
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas8
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan34%51
Müdahale4
Faul211 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11413 yedek
G+A / 900.63
Kart1
Kaptan2maçta
2021/22
19
302
1
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan11%41
Müdahale2
Faul3
Ofsayt1
İlk 11415 yedek
G+A / 900.3
Kart2
2020/21
40
1.488
14
3
7.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%54 isabet
Kilit pas32
Drible43%57 başarı
İkili kazanılan118%55
Müdahale28
Faul911 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 111723 yedek
G+A / 901.03
Kart1
TOPLAM GOL12
İLK 111216 yedek girdi
KART3
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 3 %25
- 61-75' 3 %25
- 76-90+' 2 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-314%50
- 4-2-3-111%39
- 4-4-22%7
- 3-4-1-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2022 | IranHC | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.11.2022 | USAAC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 05.11.2022 | Philadelphia UnionH | 3-3 | 23↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.10.2022 | AustinH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2022 | Nashville SCH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2022 | Portland TimbersA | 1-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 19.09.2022 | Houston DynamoH | 3-1 | 27↑ | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2022 | Minnesota United FCA | 1-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 11.09.2022 | FC DallasA | 2-1 | 31↑ | 2 | 6.6 | ||
| 05.09.2022 | Real Salt LakeH | 2-0 | 24↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.09.2022 | Houston DynamoA | 2-1 | 31↑ | 4 | 6.3 | ||
| 27.08.2022 | AustinA | 4-1 | 60 | 2 | 6.3 | ||
| 21.08.2022 | San Jose EarthquakesA | 2-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 07.08.2022 | Real Salt LakeA | 1-4 | 26↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 30.07.2022 | Seattle SoundersH | 2-1 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 24.07.2022 | Sporting Kansas CityA | 0-2 | 25↑ | 1 | 2 | 7.0 | |
| 18.07.2022 | Nashville SCA | 1-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 28.05.2022 | LiverpoolA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2022 | Manchester CityA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2022 | SevillaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2022 | ChelseaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2022 | GetafeH | 2-0 | 16↑ | 2 | 6.9 | ||
| 06.04.2022 | ChelseaA | 1-3 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 02.04.2022 | Celta VigoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2022 | MallorcaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2022 | Paris Saint GermainH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2022 | Real SociedadH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2022 | AlavesH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2022 | Paris Saint GermainA | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 12.02.2022 | VillarrealA | 0-0 | 74 | 5 | 6.3 | ||
| 06.02.2022 | Granada CFH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2022 | ElcheH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2021 | Atletico MadridH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2021 | Real BetisA | 0-1 | 66 | – | 6.6 | ||
| 22.08.2021 | LevanteA | 3-3 | 59 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 14.08.2021 | AlavesA | 1-4 | 68 | 3 | 6.9 | ||
| 23.05.2021 | LeicesterA | 2-4 | 22↑ | 2 | 3 | 8.7 | |
| 19.05.2021 | Aston VillaH | 1-2 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.05.2021 | WolvesH | 2-0 | 89 | 2 | 7.7 | ||
| 08.05.2021 | LeedsA | 3-1 | 67 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2021 | Sheffield UtdH | 4-0 | 75 | 3 | 6 | 9.7 | |
| 21.04.2021 | SouthamptonH | 2-1 | 83 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 16.04.2021 | EvertonA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2021 | Manchester UnitedH | 1-3 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 04.04.2021 | NewcastleA | 2-2 | 2↑ | 1 | – | ||
| 21.03.2021 | Aston VillaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2021 | Dinamo ZagrebA | 3-0 | 60↑ | 4 | 7.9 | ||
| 14.03.2021 | ArsenalA | 2-1 | 57 | – | 6.5 | ||
| 11.03.2021 | Dinamo ZagrebH | 2-0 | 26↑ | 2 | 6.9 | ||
| 07.03.2021 | Crystal PalaceH | 4-1 | 70 | 2 | 2 | 9.9 | |
| 04.03.2021 | FulhamA | 0-1 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 28.02.2021 | BurnleyH | 4-0 | 70 | 2 | 1 | 3 | 8.9 |
| 24.02.2021 | Wolfsberger ACH | 4-0 | 22↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 21.02.2021 | West HamA | 2-1 | 45↑ | 1 | 3 | 7.5 | |
| 18.02.2021 | Wolfsberger ACA | 1-4 | 64 | 1 | 1 | 2 | 8.9 |
| 13.02.2021 | Manchester CityA | 3-0 | 18↑ | 1 | 7.2 | ||
| 07.02.2021 | West BromH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2021 | ChelseaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2021 | BrightonA | 1-0 | 61 | – | 7.0 | ||
| 28.01.2021 | LiverpoolH | 1-3 | 9↑ | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2005–2022 · 76 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022
Sırt sakatlığıKadroda yok
5 maç
04.2022
SakatlıkKadroda yok
2 maç
04.2022
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
02.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2021
HastalıkKadroda yok
2 maç
12.2021
Baldır sakatlığıKadroda yok
6 maç
11.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
11 maç
09.2021
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2021
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



