LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 2A
Asist20.22 / 90
Şut50.54 / 90
Kilit pas40.43 / 90
Başarılı dripling30.32 / 90
Kazanılan ikili626.69 / 90
Rating6.87
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.540.38
Kilit pas
0.430.77
Başarılı dripling
0.320.38
Kazanılan ikili
6.694.21
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CAF Africa Cup of Nations2023 Côte d'Ivoire · Africa
🏆
Super Cup2023/2024 · Turkey
🏆
Süper Lig2023/2024 · Turkey
🏆
Audi Cup2019 · World
🏆
International Champions Cup2018 · World
🏆
Trophée des Champions2017/2018 · France
🏆
Trophée des Champions2016/2017 · France
🏆
Coupe de France2016/2017 · France
🏆
Coupe de la Ligue2016/2017 · France
🏆
CAF Africa Cup of Nations2015 Equatorial Guin · Africa
🏆
Ligue 12015/2016 · France
🏆
Coupe de France2015/2016 · France
🏆
Trophée des Champions2015/2016 · France
🏆
Coupe de la Ligue2015/2016 · France
🏆
Coupe de France2014/2015 · France
🏆
Ligue 12014/2015 · France
🏆
Trophée des Champions2014/2015 · France
🏆
Coupe de la Ligue2014/2015 · France
🥈
League Cup2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
Ligue 12016/2017 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2023/24
24
1.140
0
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas6
Drible4%24 başarı
İkili kazanılan75%50
Müdahale25
Faul1511 kazanılan
İlk 111410 yedek
G+A / 900.16
Kart5
Kaptan8maçta
2022/23
24
1.949
1
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas10
Drible14%56 başarı
İkili kazanılan143%62
Müdahale64
Faul1819 kazanılan
İlk 11222 yedek
G+A / 900.05
Kart2
Kaptan1maçta
2021/22
27
1.139
0
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas7
Drible14%70 başarı
İkili kazanılan62%53
Müdahale16
Faul167 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111116 yedek
G+A / 900.16
Kart4
2020/21
31
1.904
2
3
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas18
Drible21%55 başarı
İkili kazanılan158%56
Müdahale65
Faul2420 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11229 yedek
G+A / 900.24
TOPLAM GOL3
İLK 114818 yedek girdi
KART8
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-317%30
- 4-4-212%21
- 4-2-3-110%18
- 3-4-2-17%12
- 4-3-1-25%9
- 4-4-1-15%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.05.2024 | KonyasporA | 1-3 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 19.05.2024 | FenerbahceH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | Fatih KaragümrükA | 2-3 | 1↑ | – | – | ||
| 05.05.2024 | SivassporH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2024 | Adana DemirsporA | 0-3 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 21.04.2024 | PendiksporH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2024 | AlanyasporA | 0-4 | 45 | – | 6.7 | ||
| 02.04.2024 | HataysporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2024 | NigeriaAC | 1-2 | 70 | – | 6.9 | ||
| 03.02.2024 | MaliAC | 1-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 29.01.2024 | SenegalAC | 1-1 | 120 | 1 | 6.7 | ||
| 02.12.2023 | EvertonH | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 25.11.2023 | BrightonH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | West HamA | 3-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 05.11.2023 | Aston VillaH | 2-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 29.10.2023 | LiverpoolAC | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.10.2023 | LutonHC | 2-2 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 07.10.2023 | Crystal PalaceAC | 0-0 | 45 | 2 | 7.2 | ||
| 01.10.2023 | BrentfordHC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.09.2023 | Manchester CityAC | 2-0 | 56 | – | 6.5 | ||
| 02.09.2023 | ChelseaA | 0-1 | 72 | – | 6.5 | ||
| 26.08.2023 | Manchester UnitedA | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.08.2023 | Sheffield UtdH | 2-1 | 90 | 2 | 1 | 8.3 | |
| 12.08.2023 | ArsenalA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.05.2023 | Crystal PalaceA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 20.05.2023 | ArsenalH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.05.2023 | ChelseaA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.05.2023 | SouthamptonH | 4-3 | 64 | – | 6.9 | ||
| 29.04.2023 | BrentfordA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.04.2023 | BrightonHC | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.03.2023 | NewcastleH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.03.2023 | TottenhamA | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 05.03.2023 | EvertonH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.02.2023 | Manchester CityH | 1-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 11.02.2023 | FulhamA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 05.02.2023 | LeedsH | 1-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 21.01.2023 | BournemouthA | 1-1 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 14.01.2023 | LeicesterH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 04.01.2023 | SouthamptonA | 0-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 01.01.2023 | ChelseaH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 27.12.2022 | Manchester UnitedA | 3-0 | 74 | – | 6.7 | ||
| 12.11.2022 | Crystal PalaceH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.11.2022 | BrentfordH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.10.2022 | ArsenalA | 5-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.10.2022 | LiverpoolH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.10.2022 | BrightonA | 0-0 | 69 | – | 6.9 | ||
| 10.10.2022 | Aston VillaH | 1-1 | 58 | – | 6.3 | ||
| 03.10.2022 | LeicesterA | 4-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 22.05.2022 | BarcelonaA | 0-2 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 08.05.2022 | SevillaH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2022 | LiverpoolH | 2-3 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 30.04.2022 | AlavesA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.04.2022 | LiverpoolA | 2-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 19.04.2022 | ValenciaH | 2-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 16.04.2022 | GetafeA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2022 | Bayern MunichA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 09.04.2022 | Athletic ClubH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.04.2022 | Bayern MunichH | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 02.04.2022 | LevanteA | 2-0 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 16.03.2022 | JuventusA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2023 · 106 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2024
Sırt sakatlığıKadroda yok
4 maç
03.2024
Sırt sakatlığıŞüpheli
2 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
4 maç
12.2023
Baldır sakatlığıKadroda yok
5 maç
12.2023
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
04.2023
DarbeKadroda yok
1 maç
04.2023
DarbeŞüpheli
4 maç
12.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2021
SakatlıkKadroda yok
2 maç
05.2021
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Africa Cup of Nations2023 · Ivory Coast
3sarı · 5 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






