Spain · Defender
Kike García
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.29 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas41.17 / 90
Başarılı dripling10.29 / 90
Kazanılan ikili144.10 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 67 defanslar
- Müdahale 2.05 %79
- Pas arası 0.88 %39
- Blok 0.29 %45
- İkili mücadele %58 %59
- Pas isabeti %88 %52
- Faul (az iyi) 0.59 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 307 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Copa del Rey2024 · Real Madrid · 6 maç
2asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Super Cup2024/2025 · Europe
🏆
FIFA Intercontinental Cup2024 · World
🏆
UEFA Champions League2023/2024 · Europe
🏆
La Liga2023/2024 · Spain
🏆
Super Cup2023/2024 · Spain
🏆
FIFA Intercontinental Cup2018 UAE · World
🏆
Copa del Rey Juvenil2017 · Spain
🏆
División de Honor Juvenil2016/2017 · Spain
🥈
La Liga2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
Copa del Rey Juvenil2018 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA U17 Championship2016 Azerbaijan · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
4
307
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%58
Müdahale7
Faul24 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
G+A / 900.29
Kart1
2025/26
57
1.718
2
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas11
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan82%57
Müdahale39
Faul1523 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111839 yedek
G+A / 900.21
Kart21
2024/25
52
2.449
0
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas27
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan110%55
Müdahale59
Faul1622 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112527 yedek
G+A / 900.07
2023/24
51
1.601
1
6
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas20
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan60%47
Müdahale26
Faul1016 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111734 yedek
G+A / 900.39
Kart2
2022/23
38
3.408
2
3
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%46 isabet
Kilit pas29
Drible29%49 başarı
İkili kazanılan148%55
Müdahale86
Faul2226 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1138
G+A / 900.13
Kart1
2021/22
36
3.027
1
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas29
Drible22%49 başarı
İkili kazanılan123%48
Müdahale61
Faul2415 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11342 yedek
G+A / 900.03
Kart4
TOPLAM GOL5
İLK 1113799 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1106%46
- 4-4-244%19
- 4-3-340%18
- 4-3-1-229%13
- 4-2-2-25%2
- 4-1-4-14%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları12verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Real MadridH | 1-0 | 90 | 0 | 7.4 | ||
| 29.08.2026 | LevanteA | 5-2 | 90 | 0 | 6.0 | ||
| 25.08.2026 | ValenciaA | 0-1 | 36↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 21.08.2026 | Real SociedadH | 1-0 | 91 | – | 6.9 | ||
| 23.05.2026 | Athletic ClubH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | SevillaA | 0-1 | 92 | – | 6.7 | ||
| 14.05.2026 | OviedoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | BarcelonaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | EspanyolA | 0-2 | 70↑ | – | 6.9 | ||
| 24.04.2026 | Real BetisA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2026 | AlavesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2026 | Bayern MünchenA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | GironaH | 1-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 07.04.2026 | Bayern MünchenH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | MallorcaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Atletico MadridH | 3-2 | 87 | – | 6.3 | ||
| 17.03.2026 | Manchester CityA | 1-2 | 86 | – | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | ElcheH | 4-1 | 94 | 1 | – | 7.2 | |
| 11.03.2026 | Manchester CityH | 3-0 | 46↑ | – | 6.5 | ||
| 06.03.2026 | Celta VigoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2026 | GetafeH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | BenficaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | OsasunaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | BenficaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Real SociedadH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | ValenciaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | Rayo VallecanoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | BenficaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | VillarrealA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2026 | MonacoH | 6-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | LevanteH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | Real BetisH | 5-1 | 6↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 20.12.2025 | SevillaH | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 10.12.2025 | Manchester CityH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | Celta VigoH | 0-2 | 64 | – | 5.6 | ||
| 03.12.2025 | Athletic ClubA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | GironaA | 1-1 | 89 | – | 6.5 | ||
| 26.11.2025 | Olympiakos PiraeusA | 3-4 | 1↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | ElcheA | 2-2 | 57 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | Rayo VallecanoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2025 | LiverpoolA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | ValenciaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BarcelonaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2025 | JuventusH | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | GetafeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | VillarrealH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | Kairat AlmatyA | 0-5 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Atletico MadridA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2025 | LevanteA | 1-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | EspanyolH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2025 | MarseilleH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Real SociedadA | 1-2 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | MallorcaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | OviedoA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2025 | OsasunaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.07.2025 | Paris Saint GermainA | 4-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 05.07.2025 | Borussia DortmundH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 01.07.2025 | JuventusH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 27.06.2025 | Red Bull SalzburgA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.06.2025 | PachucaH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.5 |
ŞUT6
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %50
AKSİYON HARİTASI1748 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1748
- Pas1184%71
- Top kazanma115%7
- Uzaklaştırma74%4
- Top teması68%4
- Bloke edilen pas53%3
- Hava topu40%2
- Çalım38%2
- Müdahale33%2
- Faul32%2
- Pas arası27%2
PİYASA DEĞERİ€12.00M-33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 238 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Real Madrid U19
→
RM Castilla
-
Real Madrid U19
→
RM Castilla
-
2016-07-01
Real Madrid U18
→
Real Madrid U19
-
Real Madrid U18
→
Real Madrid U19
-
2015-07-01
Real Madrid U17
→
Real Madrid U18
-
Real Madrid U17
→
Real Madrid U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 930 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.7La Liga 2025
PERFORMANS53.7930 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
68.9
Klasik stoper
67.8
Ayağı iyi stoper
67.7
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%48
Dakika
%52
Değer / getiri
%13
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%47
Dakika
%70
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
42.19
42
100
Dakika güvenliği
64
80
80
Performans skoru
53.7
74
73
İkili mücadele kazanma
56.58
58
98
Müdahale / 90
1.84
3
61
Pas arası / 90
0.58
1.9
30
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Vetle SkjaervikTromso · 25
%95
2gol
1asist
68scout
Eliteserien
Djibril SidibéToulouse · 33
%78
3gol
4asist
61scout
€1.00M
Ligue 1
Jose Rivaldo LozanoAtlas · 27
%76
1gol
1asist
47scout
Liga MX
Davinson SánchezGalatasaray · 29
%71
1gol
0asist
60scout
€18.00M
Süper Lig
Thibault De SmetParis FC · 27
%70
0gol
1asist
60scout
Ligue 1
Dan BurnNewcastle · 33
%64
1gol
2asist
57scout
€5.00M
UEFA Champions League
Thomas GundelundVejle · 24
%61
0gol
2asist
66scout
Superliga
Alperen SelviIğdır FK · 24
%60
1gol
1asist
56scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


