LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili20.32 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 41 kaleciler
- Kurtarış 2.26 %32
- Yenen gol (az iyi) 0.97 %60
- Pas isabeti %72 %60
- Pas hacmi 26.0 %42
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 557 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA Super Cup2024/2025 · Europe
🏆
FIFA Intercontinental Cup2024 · World
🏆
UEFA Champions League2023/2024 · Europe
🏆
Super Cup2023/2024 · Spain
🏆
La Liga2023/2024 · Spain
🏆
FIFA Intercontinental Cup2022 Morocco · World
🏆
UEFA Super Cup2022/2023 · Europe
🏆
Copa del Rey2022/2023 · Spain
🏆
Super Cup2021/2022 · Spain
🏆
UEFA Champions League2021/2022 · Europe
🏆
La Liga2021/2022 · Spain
🏆
La Liga2019/2020 · Spain
🏆
Super Cup2019/2020 · Spain
🏆
FIFA Intercontinental Cup2018 UAE · World
🏆
FA Cup2017/2018 · England
🏆
Premier League2016/2017 · England
🏆
Premier League2014/2015 · England
🏆
League Cup2014/2015 · England
🏆
La Liga2013/2014 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2012/2013 · Europe
🏆
Copa del Rey2012/2013 · Spain
🏆
UEFA Europa League2011/2012 · Europe
🏆
First Division A2010/2011 · Belgium
🏆
Cup2008/2009 · Belgium
🥈
Super Cup2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2016/2017 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2015/2016 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2013/2014 · Europe · 2nd Place
🥈
Super Cup2013/2014 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2009/2010 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
10
864
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
İlk 1110
2025/26
49
4.401
0
2
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan10%67
Müdahale1
Faul13 kazanılan
İlk 1149
G+A / 900.04
Kart1
Kaptan1maçta
2024/25
48
4.170
0
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan17%94
İlk 11462 yedek
Kart1
2023/24
8
423
0
0
7.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan4%80
Müdahale1
İlk 1153 yedek
2022/23
42
3.690
0
0
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan21%91
Müdahale2
İlk 11411 yedek
2021/22
50
4.470
0
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan15%79
Müdahale1
Faul13 kazanılan
İlk 11491 yedek
Kart1
2020/21
50
4.500
0
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan17%85
Faul14 kazanılan
İlk 1150
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 111966 yedek girdi
KART3
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-399%52
- 4-2-3-148%25
- 4-4-227%14
- 4-3-1-28%4
- 4-1-4-17%4
- 3-4-2-13%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Real BetisA | 1-0 | 90 | 0 | 7.0 | ||
| 30.08.2026 | MalagaH | 4-0 | 91 | – | 6.6 | ||
| 26.08.2026 | Real SociedadH | 4-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2026 | EspanyolA | 1-2 | 38 | – | 6.5 | ||
| 10.07.2026 | NorwayA | 2-1 | 71 | – | 7.9 | ||
| 07.07.2026 | USAA | 1-4 | 91 | – | 6.2 | ||
| 01.07.2026 | SenegalH | 3-2 | 127 | – | 6.9 | ||
| 27.06.2026 | New ZealandA | 1-5 | 89 | – | 6.3 | ||
| 21.06.2026 | IranH | 0-0 | 91 | – | 7.6 | ||
| 15.06.2026 | EgyptH | 1-1 | 88 | – | 6.2 | ||
| 23.05.2026 | Athletic ClubH | 4-2 | 81 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | SevillaA | 0-1 | 92 | – | 7.0 | ||
| 14.05.2026 | OviedoH | 2-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | BarcelonaA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.03.2026 | Manchester CityA | 1-2 | 45 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | ElcheH | 4-1 | 94 | – | 6.3 | ||
| 11.03.2026 | Manchester CityH | 3-0 | 91 | 1 | – | 8.3 | |
| 06.03.2026 | Celta VigoA | 1-2 | 94 | – | 7.7 | ||
| 02.03.2026 | GetafeH | 0-1 | 96 | – | 6.2 | ||
| 25.02.2026 | BenficaH | 2-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | OsasunaA | 2-1 | 88 | – | 5.6 | ||
| 17.02.2026 | BenficaA | 0-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | Real SociedadH | 4-1 | 88 | – | 7.0 | ||
| 08.02.2026 | ValenciaA | 0-2 | 91 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | Rayo VallecanoH | 2-1 | 105 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | BenficaA | 4-2 | 83 | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | VillarrealA | 0-2 | 92 | – | 6.9 | ||
| 20.01.2026 | MonacoH | 6-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 17.01.2026 | LevanteH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | Real BetisH | 5-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | SevillaH | 2-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 14.12.2025 | AlavesA | 1-2 | 97 | – | 7.2 | ||
| 10.12.2025 | Manchester CityH | 1-2 | 95 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | Celta VigoH | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.12.2025 | Athletic ClubA | 0-3 | 90 | – | 8.0 | ||
| 30.11.2025 | GironaA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | ElcheAC | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | Rayo VallecanoA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.11.2025 | LiverpoolA | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 01.11.2025 | ValenciaH | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | BarcelonaH | 2-1 | 101 | – | 7.2 | ||
| 22.10.2025 | JuventusH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | GetafeA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.10.2025 | WalesA | 2-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.10.2025 | FYR MacedoniaH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | VillarrealH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.09.2025 | Kairat AlmatyA | 0-5 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 27.09.2025 | Atletico MadridA | 5-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 23.09.2025 | LevanteA | 1-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | EspanyolH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.09.2025 | MarseilleH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | Real SociedadA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.09.2025 | KazakhstanH | 6-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.09.2025 | LiechtensteinA | 0-6 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | MallorcaH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | OviedoA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.08.2025 | OsasunaH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.07.2025 | Paris Saint GermainA | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.07.2025 | Borussia DortmundH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.07.2025 | JuventusH | 1-0 | 90 | – | 7.2 |
AKSİYON HARİTASI2713 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %15
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %6
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2713
- Pas1992%74
- Kaleci topu aldı269%10
- Kurtarış130%5
- Top kazanma112%4
- Korner kazandırma62%2
- Keepersweeper36%1
- Uzaklaştırma35%1
- Claim35%1
- Yumruklama14%1
- Ayakta kapatma13%0
PİYASA DEĞERİ€18.00M-10.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ69
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2026 · 257 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2009-07-01
KRC Genk U19
→
Genk
-
KRC Genk U19
→
Genk
-
2008-07-01
KRC Genk U17
→
KRC Genk U19
-
KRC Genk U17
→
KRC Genk U19
-
2007-07-01
KRC Genk Youth
→
KRC Genk U17
-
KRC Genk Youth
→
KRC Genk U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
8 maç
11.2025
HastalıkKadroda yok
2 maç
04.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
13 maç
03.2025
DinlenmeKadroda yok
2 maç
04.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
43 maç
02.2023
Bacak sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2915 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.7La Liga 2025
PERFORMANS61.32915 dk
KARARVeri yetersiz52/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
84.9
Kurtarıcı kaleci
77.7
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 88 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%77
Dakika
%85
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%75
Dakika
%94
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
30.75
38
81
Ortalama rating
6.88
7.2
96
Performans skoru
61.3
76
81
Kurtarış / 90
2.07
3.2
65
Yenen gol / 90
0.8
1.3
38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Joe WillisNashville SC · 37
%95
0gol
0asist
57scout
Major League Soccer
Giorgi MamardashviliLiverpool · 25
%75
0gol
0asist
56scout
€30.00M
Premier League
Radosław MajeckiStade Brestois 29 · 26
%60
0gol
0asist
60scout
€1.80M
Ligue 1
Yann SommerInter · 37
%60
0gol
0asist
62scout
€2.50M
Serie A
Jeffrey GalChicago Fire · 32
%60
0gol
0asist
38scout
Major League Soccer
Dominik KotarskiFC Copenhagen · 25
%60
0gol
0asist
67scout
UEFA Champions League
Akin AlkanBandırmaspor · 36
%60
0gol
0asist
53scout
1. Lig
Andrew ThomasSeattle Sounders · 27
%60
0gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



