LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 21 kaleciler
- Kurtarış 2.13 %35
- Yenen gol (az iyi) 0.35 %100
- Pas isabeti %68 %15
- Pas hacmi 29.8 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 254 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
EredivisieNone · Netherlands
🏆
Super League 1None · Greece
🏆
Super CupNone · Netherlands
🏆
KNVB BekerNone · Netherlands
🏆
Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆
Super League 12023/2024 · Greece
🏆
Eredivisie2020/2021 · Netherlands
🏆
KNVB Beker2020/2021 · Netherlands
🏆
Super Cup2019 · Netherlands
🏆
Eredivisie2018/2019 · Netherlands
🏆
KNVB Beker2018/2019 · Netherlands
🏆
Eerste Divisie2017/2018 · Netherlands
🥈
CupNone · Greece · 2nd Place
🥈
Florida CupNone · World · 2nd Place
🥈
UEFA Nations LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Nations League2022/2024 · Europe · 2nd Place
🥈
Cup2022/2023 · Greece · 2nd Place
🥈
Florida Cup2019 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
11
488
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%100
İlk 1165 yedek
2025/26
47
4.093
0
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan17%85
İlk 11452 yedek
G+A / 900.02
Kart2
2024/25
16
990
0
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan6%86
İlk 11115 yedek
Kart1
2023/24
11
990
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%75
Faul11 kazanılan
İlk 1111
2020/21
25
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL0
İLK 119717 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA42
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-165%60
- 4-4-222%20
- 4-4-1-17%6
- 3-4-36%6
- 4-2-2-26%6
- 3-4-2-12%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Randers FCA | 0-4 | 54 | – | 7.0 | ||
| 12.08.2026 | Debreceni VSCH | 5-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 06.08.2026 | Debreceni VSCA | 0-3 | 84 | – | 7.2 | ||
| 02.08.2026 | SilkeborgA | 1-3 | 91 | – | 7.5 | ||
| 29.07.2026 | PolessyaH | 2-1 | 87 | – | 7.2 | ||
| 26.07.2026 | LyngbyH | 3-2 | 89 | – | 6.2 | ||
| 23.07.2026 | PolessyaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.07.2026 | PortugalA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | GhanaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.06.2026 | PanamaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.06.2026 | EnglandA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2026 | BrondbyA | 1-3 | 120 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | Randers FCH | 5-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.05.2026 | SilkeborgA | 0-4 | 90 | – | 8.0 | ||
| 03.05.2026 | FC FredericiaA | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.04.2026 | VejleH | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.04.2026 | OdenseH | 2-1 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 19.04.2026 | VejleA | 1-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | Randers FCA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | SilkeborgH | 7-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | FC FredericiaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | OdenseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Randers FCH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | OdenseA | 2-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.02.2026 | FC NordsjaellandH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | FC MidtjyllandA | 2-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 28.01.2026 | BarcelonaA | 4-1 | 88 | – | 7.6 | ||
| 20.01.2026 | NapoliH | 1-1 | 94 | – | 7.0 | ||
| 10.12.2025 | VillarrealA | 2-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2025 | SonderjyskeH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | AarhusA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.11.2025 | Kairat AlmatyH | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | BrondbyH | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 09.11.2025 | VejleA | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 04.11.2025 | TottenhamA | 4-0 | 90 | – | 5.5 | ||
| 01.11.2025 | FC FredericiaH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | ViborgH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.10.2025 | Borussia DortmundH | 2-4 | 90 | – | 4.7 | ||
| 17.10.2025 | SilkeborgA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.10.2025 | GibraltarH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.10.2025 | Czech RepublicA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | FC MidtjyllandH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2025 | QarabagA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | SonderjyskeA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | SilkeborgH | 3-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 18.09.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.09.2025 | BrondbyA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.09.2025 | MontenegroH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.09.2025 | Faroe IslandsA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Randers FCA | 1-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.08.2025 | FC Basel 1893H | 2-0 | 90 | – | 9.5 | ||
| 23.08.2025 | OdenseH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.08.2025 | FC Basel 1893A | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.08.2025 | FC NordsjaellandA | 1-3 | 101 | – | 7.6 | ||
| 12.08.2025 | Malmo FFH | 5-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.08.2025 | AarhusH | 2-3 | 90 | – | 5.5 | ||
| 05.08.2025 | Malmo FFA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.08.2025 | FC FredericiaA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.07.2025 | DritaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.07.2025 | VejleH | 2-0 | 90 | – | 8.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 110 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-02
HNK Gorica
→
PAOK
€2.00m
HNK Gorica
→
PAOK
€2.00m
2018-01-31
Din. Zagreb U19
→
Ajax U21
€2.00m
Din. Zagreb U19
→
Ajax U21
€2.00m
2016-02-24
Din. Zagreb U17
→
Din. Zagreb U19
-
Din. Zagreb U17
→
Din. Zagreb U19
-
2015-07-01
D. Zagreb Yth.
→
Din. Zagreb U17
-
D. Zagreb Yth.
→
Din. Zagreb U17
-
2011-07-01
NK Tondach
→
D. Zagreb Yth.
?
NK Tondach
→
D. Zagreb Yth.
?
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2831 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.5Superliga 2025
PERFORMANS57.22831 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
80.9
Kurtarıcı kaleci
74.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 39 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%60
Dakika
%97
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%67
Dakika
%93
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
31.16
38
82
Ortalama rating
6.88
7.2
96
Performans skoru
57.2
76
75
Kurtarış / 90
2.58
3.2
81
Yenen gol / 90
1.3
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
MatheusFK Crvena Zvezda · 33
%95
0gol
0asist
56scout
UEFA Europa League
Ricardo VelhoGençlerbirliği S.K. · 27
%78
0gol
0asist
66scout
Süper Lig
Aarón EscandellOviedo · 30
%72
0gol
1asist
67scout
La Liga
Jonathan KlinsmannCesena · 28
%67
0gol
1asist
61scout
€3.00M
Serie B
Alexander NübelVfB Stuttgart · 29
%65
0gol
1asist
62scout
€12.00M
Bundesliga
Muhammed ŞengezerIstanbul Basaksehir · 28
%64
0gol
1asist
67scout
Süper Lig
Dennis SeimenSC Paderborn 07 · 20
%64
0gol
0asist
73scout
€10.00M
2. Bundesliga
Ezequiel UnsaínNecaxa · 30
%60
0gol
0asist
58scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


