LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.13 / 90
Kazanılan ikili60.76 / 90
Rating7.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.000.12
Kazanılan ikili
0.760.38
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆
CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆
CONMEBOL Recopa2021 · South America
🏆
CONMEBOL Sudamericana2020/2021 · South America
🥈
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2021 · Argentina · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2018/2019 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
8
715
0
0
7.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%100
İlk 118
2025/26
34
3.083
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
İkili kazanılan13%93
Müdahale1
Faul13 kazanılan
İlk 1134
Kart3
Kaptan7maçta
2024/25
35
3.179
0
1
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan18%86
Faul13 kazanılan
İlk 1135
G+A / 900.03
Kart2
Kaptan15maçta
2023/24
55
4.168
0
1
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas5
İkili kazanılan21%100
İlk 11469 yedek
G+A / 900.02
Kaptan19maçta
2022/23
42
3.837
0
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan13%87
Müdahale4
İlk 1142
Kart3
Kaptan40maçta
2021/22
36
3.289
0
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan19%95
Müdahale1
İlk 1136
Kaptan35maçta
2020/21
7
360
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1143 yedek
Kaptan4maçta
TOPLAM GOL0
İLK 11780 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-117%28
- 4-2-3-115%25
- 3-4-310%16
- 3-4-1-27%11
- 4-1-4-16%10
- 4-4-26%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | San LorenzoA | 1-0 | 84 | 0 | 6.7 | ||
| 30.08.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 25.08.2026 | Rosario CentralH | 2-2 | 88 | – | 8.2 | ||
| 18.08.2026 | Gimnasia M.A | 3-1 | 92 | – | 7.9 | ||
| 12.08.2026 | LanusH | 0-3 | 92 | – | 6.5 | ||
| 03.08.2026 | PlatenseA | 0-4 | 91 | – | 8.2 | ||
| 30.07.2026 | Velez SarsfieldH | 1-3 | 86 | – | 7.3 | ||
| 25.07.2026 | Newells Old BoysA | 1-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2026 | Cruz AzulAC | 4-1 | 88 | – | 6.2 | ||
| 23.04.2026 | Guadalajara ChivasH | 0-0 | 93 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | Tigres UANLH | 1-1 | 96 | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | Club QueretaroA | 3-1 | 93 | – | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | MazatlánH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | Club TijuanaHC | 3-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | PueblaAC | 0-0 | 89 | – | 7.9 | ||
| 07.03.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 0-1 | 92 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2026 | PachucaA | 2-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | LeonA | 2-1 | 93 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | TolucaH | 0-3 | 89 | – | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | FC JuarezA | 1-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Atletico San LuisH | 4-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | Club AmericaA | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 17.01.2026 | AtlasH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.01.2026 | MonterreyH | 0-2 | 95 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2026 | Santos LagunaA | 1-3 | 99 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | MazatlánAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | Santos LagunaHC | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.10.2025 | Atletico San LuisAC | 3-4 | 98 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | Tigres UANLA | 5-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | PachucaHC | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | AtlasA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | Guadalajara ChivasA | 3-1 | 97 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | PueblaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | FC JuarezH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.09.2025 | Club TijuanaA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 24.08.2025 | MonterreyA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | LeonH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 27.07.2025 | Club AmericaH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.07.2025 | Club QueretaroH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.07.2025 | TolucaA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.05.2025 | Tigres UANLA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.05.2025 | Tigres UANLH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 19.04.2025 | PueblaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.04.2025 | FC JuarezA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | PachucaH | 3-5 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | Club TijuanaA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.03.2025 | Club QueretaroH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | LeonHC | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 02.03.2025 | Tigres UANLH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | MazatlánH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.02.2025 | AtlasA | 0-4 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 15.02.2025 | Club AmericaA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | Santos LagunaH | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.02.2025 | MonterreyA | 1-0 | 97 | – | 7.2 | ||
| 29.01.2025 | Cruz AzulH | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | Atletico San LuisA | 0-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 18.01.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.01.2025 | U.N.A.M. - PumasAC | 2-1 | 90 | – | 7.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 217 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Defensa
→
Necaxa
€2.30m
Defensa
→
Necaxa
€2.30m
2017-02-22
Newell's
→
Defensa
€320k
Newell's
→
Defensa
€320k
2013-07-01
Newell's II
→
Newell's
-
Newell's II
→
Newell's
-
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 3083 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.1Liga MX 2025
PERFORMANS52.53083 dk
FORM TRENDİStabil+1.8
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 57 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%55
Dakika
%89
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%59
Dakika
%97
Değer / getiri
%18
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.10. Dakika delta -0.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alexander NübelVfB Stuttgart · 29
%95
0gol
1asist
62scout
€12.00M
Bundesliga
Alp Tutarİstanbulspor · 28
%86
0gol
0asist
61scout
1. Lig
Ricardo VelhoGençlerbirliği S.K. · 27
%81
0gol
0asist
66scout
Süper Lig
Robin RoefsSunderland · 22
%80
0gol
0asist
72scout
Premier League
Viktor JohanssonStoke City · 27
%80
0gol
1asist
69scout
Championship
Joël DrommelSparta Rotterdam · 29
%75
0gol
0asist
64scout
€12.00M
Eredivisie
Andreas JungdalKVC Westerlo · 23
%64
0gol
0asist
69scout
Jupiler Pro League
Gaetan PoussinRED Star FC 93 · 26
%60
0gol
0asist
72scout
€1.20M
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

