LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili30.81 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 18 kaleciler
- Kurtarış 2.69 %47
- Yenen gol (az iyi) 2.96 %0
- Pas isabeti %72 %47
- Pas hacmi 29.6 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 334 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Serie ANone · Italy
🏆
Serie A2021/2022 · Italy
🥈
Serie ANone · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2020/2021 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
4
334
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%75
İlk 114
Kaptan4maçta
2025/26
40
3.591
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan25%93
İlk 1140
Kart3
2024/25
18
1.533
0
1
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%69
Faul11 kazanılan
İlk 11171 yedek
G+A / 900.06
2022/23
14
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
2021/22
13
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL0
İLK 115921 yedek girdi
KART3
FORMA96
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-169%93
- 3-4-1-21%1
- 3-4-2-11%1
- 3-5-1-11%1
- 3-5-21%1
- 4-3-2-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Zulte WaregemHC | 2-2 | 91 | – | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | Lommel UnitedAC | 4-0 | 72 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | GenkAC | 3-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 08.08.2026 | Union St. GilloiseHC | 1-5 | 81 | – | 5.6 | ||
| 23.05.2026 | AntwerpA | 2-0 | 83 | – | 6.6 | ||
| 19.05.2026 | Standard LiegeH | 1-2 | 86 | – | 7.6 | ||
| 16.05.2026 | CharleroiA | 0-1 | 84 | – | 7.3 | ||
| 10.05.2026 | GenkA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 02.05.2026 | OH LeuvenH | 3-3 | 83 | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | AntwerpH | 2-4 | 85 | – | 7.2 | ||
| 21.04.2026 | OH LeuvenA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | GenkH | 1-2 | 82 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | Standard LiegeA | 1-2 | 93 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | CharleroiH | 2-0 | 93 | – | 9.2 | ||
| 31.03.2026 | Czech RepublicA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Standard LiegeA | 0-0 | 85 | – | 7.7 | ||
| 14.03.2026 | Club Brugge KVH | 1-2 | 85 | – | 5.9 | ||
| 07.03.2026 | OH LeuvenA | 0-1 | 91 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | CharleroiH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | AntwerpA | 0-2 | 94 | – | 6.5 | ||
| 06.02.2026 | St. TruidenH | 0-4 | 90 | – | 4.6 | ||
| 31.01.2026 | Zulte WaregemA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.01.2026 | KV MechelenA | 1-1 | 91 | – | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | Cercle BruggeH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.12.2025 | GentA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.12.2025 | RAAL La LouvièreH | 2-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | GenkA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.12.2025 | AnderlechtH | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | DenderA | 2-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 22.11.2025 | GentH | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 08.11.2025 | CharleroiA | 2-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 02.11.2025 | GenkH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | DenderH | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 18.10.2025 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | OH LeuvenH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 27.09.2025 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 96 | – | 7.6 | ||
| 24.09.2025 | Club Brugge KVA | 5-5 | 99 | – | 5.7 | ||
| 21.09.2025 | Standard LiegeH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | St. TruidenA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | AntwerpH | 2-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 17.08.2025 | Cercle BruggeA | 4-1 | 90 | – | 5.6 | ||
| 09.08.2025 | KV MechelenH | 0-1 | 95 | – | 7.3 | ||
| 02.08.2025 | Zulte WaregemH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.07.2025 | AnderlechtA | 5-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2025 | OH LeuvenA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2025 | CharleroiA | 4-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.05.2025 | DenderH | 4-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.04.2025 | KV MechelenH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.04.2025 | KV MechelenA | 2-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 19.04.2025 | Standard LiegeA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2025 | CharleroiH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 05.04.2025 | OH LeuvenH | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.03.2025 | DenderA | 1-0 | 90 | – | 9.2 | ||
| 16.03.2025 | Beerschot WilrijkA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 02.03.2025 | OH LeuvenA | 0-0 | 93 | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | Cercle BruggeA | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 09.02.2025 | Standard LiegeH | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | KortrijkA | 1-2 | 90 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 91 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-16
Cremonese
→
KVC Westerlo
loan transfer
Cremonese
→
KVC Westerlo
loan transfer
2019-07-11
Vejle BK Youth
→
Milan U19
?
Vejle BK Youth
→
Milan U19
?
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 3591 dk
Takip listesi: Dengeli kaleci profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.8Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS56.13591 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
80.7
Kurtarıcı kaleci
74.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 68 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%60
Dakika
%98
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%65
Dakika
%99
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
30.23
38
80
Ortalama rating
6.92
7.2
96
Performans skoru
56.1
76
74
Kurtarış / 90
2.68
3.2
84
Yenen gol / 90
1.43
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Arthur OkonkwoWrexham · 24
%95
0gol
0asist
68scout
Championship
Joël DrommelSparta Rotterdam · 29
%88
0gol
0asist
64scout
€12.00M
Eredivisie
Robin WallinderOsters IF · 26
%83
0gol
0asist
67scout
Allsvenskan
Okan KoçukSamsunspor · 30
%68
0gol
0asist
64scout
€2.20M
Süper Lig
Wladimiro FalconeLecce · 30
%67
0gol
0asist
63scout
€3.50M
Serie A
Marcos LedesmaBarracas Central · 29
%65
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Mark FlekkenBayer Leverkusen · 32
%63
0gol
0asist
58scout
€6.00M
Bundesliga
Hugo GonzalezToluca · 35
%60
0gol
0asist
59scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


SCR Altach