LİGSegunda División
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas20.06 / 90
Başarılı dripling10.03 / 90
Kazanılan ikili300.97 / 90
Rating7.02
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 21 kaleciler
- Kurtarış 2.90 %60
- Yenen gol (az iyi) 1.06 %75
- Pas isabeti %71 %65
- Pas hacmi 34.9 %80
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2790 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
32
2.880
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan30%94
Müdahale2
İlk 1132
Kart2
2021/22
36
1.170
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan8%100
Müdahale1
İlk 111323 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 111437 yedek girdi
KART3
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-29%22
- 3-4-2-17%18
- 4-4-27%18
- 5-3-27%18
- 4-2-3-16%15
- 4-3-34%10
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | RodezH | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | MontpellierH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2026 | AmiensA | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.04.2026 | GuingampH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | ReimsA | 3-2 | 90 | – | 5.3 | ||
| 11.04.2026 | BastiaH | 4-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.04.2026 | LavalH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.03.2026 | Clermont FootA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | DunkerqueH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | Saint EtienneA | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 28.02.2026 | Le MansH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.02.2026 | AnnecyA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.02.2026 | NancyH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.02.2026 | PAUH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.01.2026 | RodezA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | BoulogneH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | GrenobleA | 0-3 | 90 | – | 8.0 | ||
| 03.01.2026 | Estac TroyesA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.12.2025 | ReimsH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.11.2025 | Clermont FootH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | Le MansA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | Saint EtienneH | 2-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 28.10.2025 | DunkerqueA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.10.2025 | GrenobleH | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 18.10.2025 | LavalA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | RodezH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2025 | BoulogneA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.09.2025 | Estac TroyesH | 1-3 | 90 | – | 5.3 | ||
| 19.09.2025 | NancyA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.09.2025 | PAUA | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.08.2025 | AnnecyH | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | GuingampA | 0-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.05.2022 | Stade Brestois 29A | 2-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.05.2022 | LorientH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.05.2022 | AngersA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2022 | NiceH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2022 | NantesA | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2022 | Saint EtienneH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.04.2022 | LyonA | 6-1 | 90 | – | 5.0 | ||
| 10.04.2022 | MetzH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.04.2022 | LilleA | 0-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 13.03.2022 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 06.03.2022 | Estac TroyesH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.02.2022 | Clermont FootA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.02.2022 | MonacoH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.02.2022 | LensA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.02.2022 | ReimsA | 5-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.01.2022 | StrasbourgH | 4-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.01.2022 | RennesA | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2022 | MarseilleH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2021 | Estac TroyesA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2021 | LyonH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2021 | StrasbourgA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2021 | Stade Brestois 29H | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2021 | MetzA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2021 | Paris Saint GermainH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 31.10.2021 | ReimsH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2021 | LorientA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2021 | NantesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2021 | MonacoA | 3-0 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€1.20M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 104 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-16
Real Zaragoza
→
Red Star FC
?
Real Zaragoza
→
Red Star FC
?
2023-07-27
G. Bordeaux
→
Real Zaragoza
free transfer
G. Bordeaux
→
Real Zaragoza
free transfer
2017-07-01
G. Bordeaux B
→
G. Bordeaux
-
G. Bordeaux B
→
G. Bordeaux
-
2016-07-01
Bordeaux U17
→
G. Bordeaux B
-
Bordeaux U17
→
G. Bordeaux B
-
2014-08-01
Le Mans Yth.
→
Bordeaux U17
free transfer
Le Mans Yth.
→
Bordeaux U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2022
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2790 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.2Ligue 2 2025
PERFORMANS65.92790 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
87.8
Kurtarıcı kaleci
78.8
Libero kaleci
36.4
Kurtarıcı kaleci
26.1
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 18/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 21 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%70
Dakika
%80
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%86
Dakika
%93
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
34.94
38
92
Performans skoru
65.9
76
87
Ortalama rating
7.02
7.2
98
Kurtarış / 90
2.9
3.2
91
Yenen gol / 90
1.06
1.3
18
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Max CrocombeMillwall · 32
%95
0gol
0asist
64scout
Championship
Muhammed ŞengezerIstanbul Basaksehir · 28
%88
0gol
1asist
67scout
Süper Lig
Marco BleveCarrarese · 30
%76
0gol
0asist
65scout
€350K
Serie B
Jakob HaugaardTromso · 33
%63
0gol
0asist
57scout
Eliteserien
Ricardo VelhoGençlerbirliği S.K. · 27
%63
0gol
0asist
66scout
Süper Lig
Jonathan KlinsmannCesena · 28
%62
0gol
1asist
61scout
€3.00M
Serie B
Michele CerofoliniBari · 26
%61
0gol
0asist
70scout
Serie B
Simone ColombiVirtus Entella · 34
%60
0gol
0asist
62scout
€200K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

