LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas20.05 / 90
Kazanılan ikili170.44 / 90
Rating7.15
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 27 kaleciler
- Kurtarış 4.08 %100
- Yenen gol (az iyi) 1.49 %23
- Pas isabeti %64 %46
- Pas hacmi 29.1 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3510 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Coppa Italia2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA Conference League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2018 Finland · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
40
3.605
0
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan19%95
İlk 1140
Kart3
Kaptan1maçta
2023/24
38
675
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
Faul1
İlk 11731 yedek
Kart1
2022/23
47
450
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 11542 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 111471 yedek girdi
KART1
FORMA31
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-334%43
- 4-2-3-127%34
- 3-4-2-110%13
- 3-4-1-23%4
- 4-4-23%4
- 3-4-32%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2026 | SudtirolA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.05.2026 | SudtirolH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.05.2026 | CatanzaroA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.05.2026 | Virtus EntellaH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.04.2026 | AvellinoA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | VeneziaH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | ModenaH | 3-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 22.03.2026 | CarrareseH | 0-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 18.03.2026 | FrosinoneA | 2-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 14.03.2026 | ReggianaH | 4-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | PescaraA | 4-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 04.03.2026 | EmpoliH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.02.2026 | SampdoriaA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | PadovaA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2026 | SudtirolH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.02.2026 | SpeziaH | 0-0 | 90 | – | 8.7 | ||
| 07.02.2026 | MantovaA | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 30.01.2026 | PalermoH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | CesenaA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.01.2026 | Juve StabiaH | 0-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 10.01.2026 | CarrareseA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.12.2025 | AvellinoH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.12.2025 | CatanzaroHC | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.12.2025 | SudtirolA | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 08.12.2025 | PescaraH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.12.2025 | Juve StabiaA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | EmpoliA | 5-0 | 90 | – | 5.7 | ||
| 22.11.2025 | FrosinoneH | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.11.2025 | SpeziaA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | CesenaH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 26.10.2025 | MantovaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | ReggianaA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | PadovaH | 2-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 30.09.2025 | Virtus EntellaA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | SampdoriaH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | PalermoA | 2-0 | 90 | – | 9.5 | ||
| 13.09.2025 | ModenaA | 3-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 31.08.2025 | MonzaH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | VeneziaA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | AC MilanA | 2-0 | 95 | – | 6.6 | ||
| 26.05.2024 | UdineseH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.05.2024 | MonzaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2024 | InterH | 0-5 | 90 | – | 5.5 | ||
| 05.05.2024 | EmpoliA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.04.2024 | SalernitanaH | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 21.04.2024 | TorinoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | NapoliA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | BolognaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | GenoaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | LazioH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2024 | SassuoloA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | LecceH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 25.02.2024 | JuventusA | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 18.02.2024 | AS RomaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2024 | FiorentinaA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | AC MilanH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2024 | VeronaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2024 | CagliariH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2024 | AtalantaA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2024 | MonzaH | 2-3 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 132 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2021
Diz sakatlığıŞüpheli
7 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 3510 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.5Serie B 2025
PERFORMANS70.43510 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
84.7
Kurtarıcı kaleci
84.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 66 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%92
Dakika
%97
Değer / getiri
%54
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%92
Dakika
%99
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
29.13
38
77
Performans skoru
70.4
76
93
Ortalama rating
7.15
7.2
99
Kurtarış / 90
4.08
3.2
100
Yenen gol / 90
1.49
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Timon WellenreutherFeyenoord · 30
%95
0gol
0asist
62scout
€6.00M
Eredivisie
Filip StankovićVenezia · 23
%94
0gol
0asist
77scout
€6.00M
Serie B
Marcus SandbergHam-Kam · 35
%89
0gol
0asist
64scout
Eliteserien
Jon Mikel MagunagoitiaEibar · 25
%75
0gol
0asist
72scout
Segunda División
Julian Krahl1. FC Kaiserslautern · 25
%74
0gol
0asist
78scout
€1.00M
2. Bundesliga
Simone ColombiVirtus Entella · 34
%71
0gol
0asist
62scout
€200K
Serie B
Jakob HaugaardTromso · 33
%64
0gol
0asist
57scout
Eliteserien
Kamil GrabaraVfL Wolfsburg · 26
%60
0gol
0asist
64scout
€12.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



