LİG2. Bundesliga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.43 / 90
Kilit pas20.29 / 90
Kazanılan ikili243.43 / 90
Rating7.07
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.291.50
Kazanılan ikili
3.431.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
16
749
0
0
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan26%51
Müdahale9
Faul95 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1188 yedek
Kart3
2024/25
23
1.370
1
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan37%54
Müdahale12
Faul107 kazanılan
Penaltı1
İlk 11167 yedek
G+A / 900.07
Kart6
2023/24
32
2.643
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan69%54
Müdahale24
Faul2817 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11302 yedek
Kart7
2022/23
22
1.779
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan39%44
Müdahale15
Faul2211 kazanılan
İlk 1122
Kart8
2021/22
32
2.570
0
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas8
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan67%50
Müdahale21
Faul2718 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11293 yedek
G+A / 900.07
Kart7
Kaptan1maçta
2020/21
34
2.340
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas12
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan72%54
Müdahale23
Faul2918 kazanılan
İlk 11268 yedek
G+A / 900.04
Kart8
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 1110317 yedek girdi
KART34
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-240%38
- 3-4-2-118%17
- 3-4-1-216%15
- 3-1-4-211%11
- 3-4-311%11
- 4-2-3-18%8
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Karlsruher SCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | Hannover 96H | 1-1 | 15↑ | 1 | 7.0 | ||
| 02.05.2026 | Arminia BielefeldA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | SpVgg Greuther FürthH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Dynamo DresdenA | 2-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | Hertha BSCA | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | 1. FC KaiserslauternH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | 1. FC NürnbergH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Fortuna DüsseldorfH | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 20.09.2025 | 1. FC NürnbergA | 2-1 | 60 | – | 7.2 | ||
| 12.09.2025 | SC Paderborn 07A | 1-0 | 45 | – | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | Preußen MünsterH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | FC Schalke 04A | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | BFC DynamoA | 1-3 | 120 | – | 8.2 | ||
| 10.08.2025 | SV ElversbergH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.08.2025 | SV Darmstadt 98A | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | 1. FC HeidenheimH | 0-3 | 63 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | Werder BremenH | 2-2 | 83 | – | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | VfL BochumA | 1-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | VfB StuttgartH | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Bayer LeverkusenA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | VfL WolfsburgH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | SC FreiburgA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | Bayern MünchenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2025 | FC AugsburgH | 0-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | 1. FC HeidenheimA | 2-0 | 30↑ | – | 7.2 | ||
| 14.12.2024 | VfL BochumH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 30.11.2024 | Bayer LeverkusenH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | VfL WolfsburgA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.11.2024 | SC FreiburgH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2024 | Bayern MünchenA | 3-0 | 80 | – | 6.2 | ||
| 27.10.2024 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.10.2024 | Holstein KielA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 05.10.2024 | Borussia DortmundH | 2-1 | 60 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 28.09.2024 | Borussia MönchengladbachA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | 1899 HoffenheimH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | RB LeipzigA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2024 | FC St. PauliH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | Vfl BochumH | 3-4 | 45 | – | 6.5 | ||
| 28.04.2024 | Borussia MonchengladbachA | 0-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | Bayern MunichH | 1-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.04.2024 | FC AugsburgA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.04.2024 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | Eintracht FrankfurtA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | Werder BremenH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2024 | VfB StuttgartA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | Borussia DortmundH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.02.2024 | FC HeidenheimH | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 17.02.2024 | 1899 HoffenheimA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.02.2024 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 64 | – | 6.3 | ||
| 04.02.2024 | RB LeipzigA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.01.2024 | SV Darmstadt 98H | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2024 | Bayern MunichA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.01.2024 | SC FreiburgA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.12.2023 | SV Darmstadt 98H | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.12.2023 | RB LeipzigA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2023 | Vfl BochumH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.12.2023 | Borussia MonchengladbachA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.11.2023 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 90 | – | 7.7 |
ŞUT3
GOL0
xG0.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner1%33
- Duran top1%33
- Penaltı1%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%67
- Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ23
DİSİPLİN7kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 159 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2008-07-01
VfL Bochum U17
→
VfL Bochum U19
-
VfL Bochum U17
→
VfL Bochum U19
-
2006-07-01
VfL Bochum Yth.
→
VfL Bochum U17
-
VfL Bochum Yth.
→
VfL Bochum U17
-
2004-07-01
WSV Bochum Yth.
→
VfL Bochum Yth.
free transfer
WSV Bochum Yth.
→
VfL Bochum Yth.
free transfer
2002-07-01
Langendr. Yth.
→
WSV Bochum Yth.
free transfer
Langendr. Yth.
→
WSV Bochum Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025
Maç eksiğiKadroda yok
2 maç
02.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
10 maç
12.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
05.2024
Maç eksiğiŞüpheli
2 maç
02.2023
Kalça sakatlığıKadroda yok
2 maç
02.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
04.2021
Baldır sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2021 · 1899 Hoffenheim
7sarı · 30 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 629 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.82. Bundesliga 2025
PERFORMANS60.8629 dk
KARARUygun değil47/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
65.4
Klasik stoper
60.6
Defansif bek
58.0
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru
%22
Performans
%51
Dakika
%37
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%65
Dakika
%63
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
62.53
62
100
Performans skoru
60.8
76
80
İkili mücadele kazanma
52.17
64
82
Blok / 90
1.29
1.5
86
Ortalama rating
7.07
7.2
98
Müdahale / 90
1.14
2.2
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ronnie EdwardsSouthampton · 22
%95
0gol
0asist
56scout
€5.00M
Championship
Bećir OmeragićMontpellier · 23
%71
2gol
0asist
67scout
€4.50M
Ligue 2
Enes MahmutovićNAC Breda · 28
%69
0gol
0asist
48scout
Eredivisie
VitãoInternacional · 25
%66
0gol
2asist
62scout
Serie A
Iker RecioCadiz · 24
%66
0gol
1asist
71scout
€800K
Segunda División
João SilvaSport Recife · 26
%64
0gol
0asist
57scout
Serie A
Ruud NijstadTwente · 17
%63
1gol
1asist
72scout
€4.00M
Eredivisie
Jonathan TahBayern München · 29
%60
1gol
1asist
52scout
€28.00M
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




1.FC Köln