LİGSüper Lig
BU SEZON1G · 0A
Gol10.19 / 90
Asist00.00 / 90
Şut112.07 / 90
Kilit pas81.50 / 90
Başarılı dripling10.19 / 90
Kazanılan ikili203.76 / 90
Rating6.61
LİG SIRALAMALARINDA
12.
Cup2024 · Rizespor · 5 maç
3gol12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FNLNone · Czechia
🏆
CupNone · Czechia
🏆
Cup2022/2023 · Czechia
🏆
Cup2021/2022 · Czechia
🏆
FNL2017/2018 · Czechia
🥈
CupNone · Czechia · 2nd Place
🥈
Czech LigaNone · Czechia · 2nd Place
🥈
Czech Liga2023/2024 · Czechia · 2nd Place
🥈
Czech Liga2022/2023 · Czechia · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Czechia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
13
479
1
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas8
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan20%38
Müdahale4
Faul75 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1158 yedek
G+A / 900.19
Kart2
2024/25
31
762
1
1
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas8
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan31%34
Müdahale11
Faul167 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11625 yedek
G+A / 900.24
Kart2
2023/24
8
278
2
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%75 isabet
Kilit pas5
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan14%42
Müdahale5
Faul31 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1135 yedek
G+A / 900.97
TOPLAM GOL115 penaltı
İLK 111537 yedek girdi
KART3
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 3 %27
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 1 %9
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 4 %36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-139%85
- 3-4-32%4
- 5-3-22%4
- 3-2-4-11%2
- 3-4-1-21%2
- 3-4-2-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ52 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | KonyasporA | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | KayserisporH | 0-1 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | FenerbahceH | 2-5 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | Gazişehir GaziantepA | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 03.11.2025 | Fatih KaragümrükH | 1-0 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 27.10.2025 | SamsunsporA | 1-1 | 69 | – | 6.7 | ||
| 22.10.2025 | Istanbul BasaksehirH | 0-0 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | TrabzonsporH | 1-2 | 67 | 2 | 6.3 | ||
| 03.10.2025 | AntalyasporA | 2-5 | 77 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 28.09.2025 | KasimpasaH | 1-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | KocaelisporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2025 | GenclerbirligiH | 1-0 | 11↑ | 1 | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | GalatasarayA | 3-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | GoztepeH | 6-3 | 1↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | KonyasporA | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-0 | 61 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | KayserisporA | 1-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | EyüpsporH | 1-0 | 79 | 2 | 6.0 | ||
| 13.04.2025 | TrabzonsporA | 2-0 | 61↑ | 2 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | SivassporH | 1-1 | 65 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | BB BodrumsporH | 0-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | AntalyasporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | AlanyasporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | SamsunsporA | 2-3 | 45↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 17.02.2025 | GalatasarayH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | KasimpasaA | 3-2 | 27↑ | 2 | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | FenerbahceA | 3-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | Adana DemirsporH | 3-2 | 17↑ | 1 | 5.9 | ||
| 18.01.2025 | Istanbul BasaksehirA | 2-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | HataysporA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 03.01.2025 | BesiktasH | 1-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 22.12.2024 | GoztepeA | 3-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | KonyasporH | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | KayserisporH | 3-0 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 23.11.2024 | EyüpsporA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | TrabzonsporH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | SivassporA | 2-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 21.10.2024 | BB BodrumsporA | 0-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 04.10.2024 | AntalyasporH | 2-1 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 28.09.2024 | AlanyasporA | 1-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | SamsunsporH | 0-1 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | GalatasarayA | 5-0 | 31↑ | – | 5.9 | ||
| 20.08.2024 | LilleA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2024 | AC MilanH | 1-3 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 07.03.2024 | AC MilanA | 4-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2023 | Servette FCH | 4-0 | 61 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 30.11.2023 | Sheriff TiraspolA | 2-3 | 70 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 09.11.2023 | AS RomaH | 2-0 | 87 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 26.10.2023 | AS RomaA | 2-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 05.10.2023 | Sheriff TiraspolH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | Servette FCA | 0-2 | 9↑ | 1 | 6.5 |
ŞUT11
GOL1
xG2.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%55
- Kontra atak4%36
- Duran top1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%45
- Kafa3%27
- Sol ayak3%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 3 %27
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %9
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 3 %27
PİYASA DEĞERİ€1.10M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 52 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Slovacko
→
Slavia Praha
free transfer
Slovacko
→
Slavia Praha
free transfer
2020-01-01
SFC Opava
→
Slovacko
free transfer
SFC Opava
→
Slovacko
free transfer
2014-12-31
Kolin
→
SFC Opava
End of loan
Kolin
→
SFC Opava
End of loan
2014-07-01
SFC Opava
→
Kolin
loan transfer
SFC Opava
→
Kolin
loan transfer
2012-07-01
SFC Opava U19
→
SFC Opava
-
SFC Opava U19
→
SFC Opava
-
2011-07-01
SFC Opava U17
→
SFC Opava U19
-
SFC Opava U17
→
SFC Opava U19
-
2010-07-01
SFC Opava Yth.
→
SFC Opava U17
-
SFC Opava Yth.
→
SFC Opava U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
08.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 479 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.7Süper Lig 2025
PERFORMANS36.2479 dk
KARARUygun değil40/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
49.1
Pivot forvet
47.8
Baskıcı forvet
44.4
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%32
Performans
%42
Dakika
%46
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%51
Dakika
%64
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
0.426
0.48
89
Ortalama rating
6.61
7.15
92
Performans skoru
36.2
78
46
Şut isabeti
36.36
48
76
Şut / 90
2.07
3.4
61
Gol / 90
0.19
0.65
29
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ayoub El KaabiOlympiakos Piraeus · 32
%95
2gol
1asist
46scout
UEFA Champions League
Fedor ChalovKayserispor · 27
%84
2gol
0asist
46scout
Süper Lig
William AgadaReal Salt Lake · 26
%82
2gol
2asist
62scout
€800K
Major League Soccer
Nicholas BonfantiMantova · 23
%77
0gol
0asist
48scout
€1.20M
Serie B
Jonathan DavidJuventus · 25
%68
6gol
4asist
61scout
€35.00M
Serie A
Bård FinneBrann · 30
%65
6gol
3asist
64scout
Eliteserien
Robbie UreSirius · 21
%62
11gol
4asist
74scout
Allsvenskan
Cristian TarragonaUnion Santa Fe · 34
%60
5gol
2asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
