Mathieu Gorgelin
France · Goalkeeper

Mathieu Gorgelin

YAŞ35
BOY187 cm
KİLO83 kg
KULÜPLens
DOĞUM YERİAmbérieu en Bugey
LİGTrophée des Champions
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆 Ligue 22022/2023 · France
🏆 Trophée des Champions2012/2013 · France
🥈 Trophée des Champions2016/2017 · France · 2nd Place
🥈 Ligue 12015/2016 · France · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2015/2016 · France · 2nd Place
🥈 Ligue 12014/2015 · France · 2nd Place
🥈 Coupe de la Ligue2013/2014 · France · 2nd Place
🥈 Emirates Cup2010 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 0 G+A
2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lens 1 0 0 0
2025/26 16 87 0 0 8.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lens 16 87 0 0 8.20
İkili kazanılan1%100
İlk 11115 yedek
2024/25 33 1.440 0 0 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Le Havre 33 1.440 0 0 7.04
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan13%87
Müdahale2
İlk 111617 yedek
Kart2
2023/24 30 90 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1LE Havre 30 90 0 0 6.90
İlk 11129 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 111967 yedek girdi
KART3
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 29 4-2-3-1 — 16 4-1-4-1 — 7 4-4-2 — 7 3-1-4-2 — 4 3-4-3 — 4 67 maç
  • 3-4-2-129%43
  • 4-2-3-116%24
  • 4-1-4-17%10
  • 4-4-27%10
  • 3-1-4-24%6
  • 3-4-34%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2026 AuxerreH 5-2
17.05.2026 LyonA 0-4 87 8.2
13.05.2026 Paris Saint GermainH 0-2
08.05.2026 NantesH 1-0
02.05.2026 NiceA 1-1
24.04.2026 Stade Brestois 29A 3-3
17.04.2026 ToulouseH 3-2
04.04.2026 LilleA 3-0
20.03.2026 AngersH 5-1
14.03.2026 LorientA 2-1
08.03.2026 MetzH 3-0
27.02.2026 StrasbourgA 1-1
21.02.2026 MonacoH 2-3
14.02.2026 Paris FCA 0-5
07.02.2026 RennesH 3-1
30.01.2026 Le HavreH 1-0
24.01.2026 MarseilleA 3-1
17.05.2025 StrasbourgA 2-3 90 6.9
10.05.2025 MarseilleH 1-3 90 6.6
04.05.2025 AuxerreA 1-2 90 6.3
26.04.2025 MonacoH 1-1 90 7.9
19.04.2025 Paris Saint GermainA 2-1 90 8.9
13.04.2025 RennesH 1-5 90 4.6
06.04.2025 MontpellierA 0-2 90 8.7
16.03.2025 LyonA 4-2 90 6.3
09.03.2025 Saint EtienneH 1-1 90 7.3
01.03.2025 LensA 3-4 90 7.3
23.02.2025 ToulouseH 1-4 90 6.2
16.02.2025 NiceH 1-3 90 6.2
08.02.2025 LilleA 1-2 90 7.5
02.02.2025 AngersA 1-1 90 6.9
26.01.2025 Stade Brestois 29H 0-1 90 7.9
19.01.2025 ReimsA 1-1 90 7.2
12.01.2025 LensH 1-2
05.01.2025 MarseilleA 5-1
15.12.2024 StrasbourgH 0-3
07.12.2024 NiceA 2-1
01.12.2024 AngersH 0-1
24.11.2024 NantesA 0-2
10.11.2024 ReimsH 0-3
03.11.2024 MontpellierH 1-0
25.10.2024 RennesA 1-0
20.10.2024 LyonH 0-4
06.10.2024 Stade Brestois 29A 2-0
28.09.2024 LilleH 0-3
22.09.2024 MonacoA 3-1
15.09.2024 ToulouseA 2-0
01.09.2024 AuxerreH 3-1
24.08.2024 Saint EtienneA 0-2
16.08.2024 Paris Saint GermainH 1-4
19.05.2024 MarseilleH 1-2
10.05.2024 NiceA 1-0
04.05.2024 StrasbourgH 3-1
27.04.2024 Paris Saint GermainA 3-3
21.04.2024 MetzH 0-1
14.04.2024 NantesH 0-1
06.04.2024 LensA 1-1
31.03.2024 MontpellierH 0-2
17.03.2024 Clermont FootA 2-1
10.03.2024 ToulouseH 1-0
AKSİYON HARİTASI272 aksiyon
4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 8 8 8 8 8 12 16 16 16 20 32 36 44
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %11 Rakip kale →
4 4 4 4 4 4 4 4 4 8 12 12 12 16 16 20 32
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %12 Rakip kale →
4 4 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %12 Rakip kale →
4 4 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %11 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR272
Pas 164 Pas — 164 (%60) Kaleci topu aldı 40 Kaleci topu aldı — 40 (%15) Kurta… 16 Kurtarış — 16 (%6) Top k… 12 Top kazanma — 12 (%4) Keepersweeper — 8 (%3) Uzaklaştırma — 8 (%3) Claim — 8 (%3) Hava topu — 8 (%3) Yumruklama — 8 (%3)
  • Pas164%60
  • Kaleci topu aldı40%15
  • Kurtarış16%6
  • Top kazanma12%4
  • Keepersweeper8%3
  • Uzaklaştırma8%3
  • Claim8%3
  • Hava topu8%3
  • Yumruklama8%3
PİYASA DEĞERİ€400K
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 80 maç
Lens 17maç 2025–2026
LE Havre 63maç 2023–2024
Lyon 2010–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Lens Gorgelin Mathieu
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
12.2023 SakatlıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk

Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU31.6Ligue 1 2026
PERFORMANS35.00 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2026
Libero kaleci 64.1
Kurtarıcı kaleci 63.4
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 41 oyuncu
Scout skoru %0
Performans %5
Dakika %0
Değer / getiri %30
Tüm ligler · 566 oyuncu
Scout skoru %1
Performans %2
Dakika %0
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 33.1 38 87
Performans skoru 100 76 100
Ortalama rating 8.2 7.2 100
Kurtarış / 90 4.14 3.2 100
Yenen gol / 90 0 1.3 100
Dakika güvenliği 0 80 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam