LİGEredivisie
BU SEZON0G · 1A
Asist10.22 / 90
Şut40.88 / 90
Kilit pas71.55 / 90
Başarılı dripling51.11 / 90
Kazanılan ikili255.53 / 90
Rating6.61
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.220.35
Şut
0.880.71
Kilit pas
1.551.41
Başarılı dripling
1.111.77
Kazanılan ikili
5.534.95
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
FA Cup2023 · Chelsea · 6 maç
2asist3.
🥉
Euro Championship2020 · England · 7 maç
8gol5.
6asist3.
10.
Premier League2021 · Manchester City · 30 maç
13gol10.
10.
League Cup2020 · Manchester City · 4 maç
2gol10.
13.
Premier League2020 · Manchester City · 31 maç
10gol20.
7asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Florida Cup2023 · World
🏆
Premier League Summer Series2023 · World
🏆
Premier League2021/2022 · England
🏆
League Cup2020/2021 · England
🏆
Premier League2020/2021 · England
🏆
League Cup2019/2020 · England
🏆
Community Shield2019/2020 · England
🏆
Community Shield2018/2019 · England
🏆
Premier League2018/2019 · England
🏆
FA Cup2018/2019 · England
🏆
League Cup2018/2019 · England
🏆
Premier League2017/2018 · England
🏆
League Cup2017/2018 · England
🏆
League Cup2015/2016 · England
🥈
Premier League2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
League Cup2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Florida Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
Community Shield2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA European Championship2020 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League Asia Trophy2019 · World · 2nd Place
🥈
International Champions Cup2014 · World · 2nd Place
🥈
Premier League2013/2014 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2011/2012 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 23 G+A
GolAsist
2025/26
11
407
0
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas7
Drible5%26 başarı
İkili kazanılan25%40
Müdahale5
Faul915 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1156 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2024/25
42
805
0
4
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas13
Drible16%47 başarı
İkili kazanılan46%41
Müdahale12
Faul1817 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111032 yedek
G+A / 900.45
Kart4
2023/24
34
1.981
8
4
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%59 isabet
Kilit pas30
Drible45%39 başarı
İkili kazanılan109%39
Müdahale21
Faul3441 kazanılan
Ofsayt10
İlk 112212 yedek
G+A / 900.55
Kart7
2022/23
39
2.616
9
4
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%63 isabet
Kilit pas41
Drible43%41 başarı
İkili kazanılan118%39
Müdahale26
Faul3641 kazanılan
Ofsayt18
İlk 11327 yedek
G+A / 900.45
Kart5
2021/22
49
2.717
16
7
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut61%56 isabet
Kilit pas53
Drible70%50 başarı
İkili kazanılan155%44
Müdahale31
Faul3347 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı21 kaçan
İlk 112821 yedek
G+A / 900.76
Kart2
2020/21
49
3.186
11
9
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%62 isabet
Kilit pas47
Drible78%53 başarı
İkili kazanılan166%40
Müdahale27
Faul4548 kazanılan
Ofsayt4
İlk 113514 yedek
G+A / 900.56
Kart5
Kaptan12maçta
TOPLAM GOL404 penaltı
İLK 119274 yedek girdi
KART25
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR40 gol
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 9 %22
- 31-45' 6 %15
- 46-60' 5 %12
- 61-75' 7 %18
- 76-90+' 10 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-383%52
- 4-2-3-153%33
- 4-4-29%6
- 3-4-2-18%5
- 3-5-24%3
- 3-1-4-22%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar12aldığı asist
Onun asist yaptıkları14verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | PEC ZwolleA | 0-2 | 72 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | AZ AlkmaarH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Fortuna SittardA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | GroningenH | 3-1 | 12↑ | – | 7.5 | ||
| 12.04.2026 | NEC NijmegenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | FC VolendamA | 0-0 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | AjaxH | 1-1 | 55 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | ExcelsiorH | 2-1 | 81 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 08.03.2026 | NAC BredaA | 3-3 | 63 | 1 | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | TwenteA | 2-0 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | TelstarH | 2-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | SouthamptonA | 1-2 | 63 | 1 | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | NewcastleH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | LiverpoolA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2025 | Paris Saint GermainA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | BournemouthH | 1-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 29.04.2025 | Paris Saint GermainH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | Crystal PalaceH | 2-2 | 60 | – | 6.5 | ||
| 20.04.2025 | IpswichA | 0-4 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 16.04.2025 | Real MadridA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | BrentfordH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | EvertonA | 1-1 | 45 | 1 | – | 6.6 | |
| 01.04.2025 | FulhamH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2025 | PSV EindhovenH | 2-2 | 90 | 2 | 2 | 7.5 | |
| 09.03.2025 | Manchester UnitedA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2025 | PSV EindhovenA | 1-7 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 26.02.2025 | Nottingham ForestA | 0-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | West HamH | 0-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | LeicesterA | 0-2 | 69 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | Manchester CityH | 5-1 | 1↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | GironaA | 1-2 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | WolvesA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2025 | Dinamo ZagrebH | 3-0 | 58 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | Aston VillaH | 2-2 | 8↑ | – | 7.0 | ||
| 15.01.2025 | TottenhamH | 2-1 | 61 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2024 | EvertonH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2024 | MonacoH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | FulhamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2024 | Manchester UnitedH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | West HamA | 2-5 | 16↑ | 2 | 6.6 | ||
| 26.11.2024 | Sporting CPA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | Nottingham ForestH | 3-0 | 13↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 06.11.2024 | InterA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | NewcastleA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | LiverpoolH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | Shakhtar DonetskH | 1-0 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | BournemouthA | 2-0 | 37 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | SouthamptonH | 3-1 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 01.10.2024 | Paris Saint GermainH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | LeicesterH | 4-2 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | Manchester CityA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2024 | AtalantaA | 0-0 | 17↑ | – | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | TottenhamA | 0-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 19.05.2024 | BournemouthH | 2-1 | 64 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 15.05.2024 | BrightonA | 1-2 | 21↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.05.2024 | Nottingham ForestA | 2-3 | 17↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 05.05.2024 | West HamH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2024 | ArsenalA | 5-0 | 24↑ | 1 | 6.2 | ||
| 07.04.2024 | Sheffield UtdA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2024 | Manchester UnitedH | 4-3 | 19↑ | – | 6.7 |
ŞUT8
GOL0
xG0.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%75
- Korner1%12
- Taç sonrası1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%75
- Sol ayak2%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 224 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
7 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
03.2025
Loan agreementKadroda yok
2 maç
01.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
05.2024
Sırt sakatlığıŞüpheli
2 maç
04.2024
HastalıkŞüpheli
1 maç
04.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
3 maç
02.2023
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
League Cup2020 · Manchester City
1sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 407 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.8Eredivisie 2025
PERFORMANS41.5407 dk
KARARVeri yetersiz42/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
50.3
Çizgi kanadı
47.5
Baskıcı forvet
42.9
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%25
Performans
%48
Dakika
%56
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%56
Dakika
%60
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.61
7.2
92
Kilit pas / 90
1.55
1.6
97
Asist / 90
0.22
0.32
69
Performans skoru
41.5
76
55
Pas hacmi / 90
27.2
34
80
Başarılı drible / 90
1.11
1.1
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bilal NjieKFUM Oslo · 27
%95
1gol
1asist
48scout
Eliteserien
Thibaud VerlindenOH Leuven · 26
%85
2gol
4asist
60scout
Jupiler Pro League
Jannik RocheltArminia Bielefeld · 27
%83
1gol
4asist
59scout
€800K
2. Bundesliga
GiovannyJuventude · 28
%81
0gol
2asist
42scout
Serie A
BielAtletico-MG · 24
%75
1gol
2asist
53scout
Serie A
Nathanael GuzmánAldosivi · 26
%67
1gol
1asist
47scout
Liga Profesional Argentina
Luca LangoniNew England Revolution · 23
%65
2gol
2asist
62scout
Major League Soccer
Mitchell Van BergenSparta Rotterdam · 26
%60
3gol
4asist
63scout
€3.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




