Asist00.00 / 90
Şut40.26 / 90
Kilit pas70.46 / 90
Başarılı dripling20.13 / 90
Kazanılan ikili463.01 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 1.50 %49
- Pas arası 1.24 %67
- Blok 0.59 %69
- İkili mücadele %54 %31
- Pas isabeti %75 %9
- Faul (az iyi) 0.59 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1376 dakika oynadı.
2025/26
24
1.376
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas7
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan46%54
Müdahale23
Faul97 kazanılan
İlk 11159 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1113 yedek girdi
FORMA12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-31%50
- 5-4-11%50
MAÇ GEÇMİŞİ24 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | DunkerqueH | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 02.05.2026 | PAUA | 1-3 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 20.03.2026 | BoulogneA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | Le MansH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | RED Star FC 93A | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2026 | GuingampH | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | AmiensA | 1-2 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 12.12.2025 | Clermont FootH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2025 | GrenobleA | 1-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | Saint EtienneA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | LavalH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.10.2025 | Le MansA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.10.2025 | BastiaH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | MontpellierA | 4-1 | 45↑ | – | 6.0 | ||
| 20.10.2025 | AmiensH | 0-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 03.10.2025 | GuingampA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.09.2025 | ReimsH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.09.2025 | AnnecyA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.09.2025 | RED Star FC 93H | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | Estac TroyesA | 3-0 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 29.08.2025 | PAUH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.08.2025 | DunkerqueA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2025 | BoulogneH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.08.2025 | RodezA | 0-0 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT6
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%50
- Asist sonrası2%33
- Duran top1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%67
- Sol ayak2%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
PİYASA DEĞERİ€250K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 24 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
GOAL FC
→
AS Nancy
free transfer
GOAL FC
→
AS Nancy
free transfer
2023-07-06
Concarneau
→
GOAL FC
free transfer
Concarneau
→
GOAL FC
free transfer
2021-07-01
Lorient B
→
Concarneau
free transfer
Lorient B
→
Concarneau
free transfer
2015-07-01
FC Lorient U19
→
Lorient B
-
FC Lorient U19
→
Lorient B
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1376 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.2Ligue 2 2025
PERFORMANS59.21376 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
77.0
Klasik stoper
75.9
Agresif stoper
75.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%51
Dakika
%55
Değer / getiri
%84
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%60
Dakika
%78
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
59.2
74
80
Pas hacmi / 90
33.16
42
79
İkili mücadele kazanma
54.12
58
93
Müdahale / 90
1.5
3
50
Pas arası / 90
1.24
1.9
65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Francesco BelliPadova · 32
%95
0gol
0asist
66scout
€250K
Serie B
Sam LongOxford United · 30
%85
1gol
1asist
61scout
Championship
Zeno Van Den BoschAntwerp · 22
%81
0gol
1asist
76scout
Jupiler Pro League
Arouna SanganteLe Havre · 23
%69
1gol
1asist
73scout
€8.00M
Ligue 1
William SandsNew England Revolution · 25
%68
0gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Eddie SeguraLos Angeles FC · 28
%61
1gol
2asist
64scout
Major League Soccer
Bogdan RacovițanRaków Częstochowa · 25
%61
0gol
0asist
64scout
UEFA Europa Conference League
Anselmo Garcia McNultyPEC Zwolle · 22
%60
2gol
0asist
70scout
€12.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
