LİGSerie B
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas60.39 / 90
Başarılı dripling20.13 / 90
Kazanılan ikili674.31 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 98 defanslar
- Müdahale 1.61 %54
- Pas arası 1.16 %66
- Blok 0.90 %88
- İkili mücadele %54 %34
- Pas isabeti %80 %25
- Faul (az iyi) 1.29 %57
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1400 dakika oynadı.
2025/26
36
1.400
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas6
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan67%54
Müdahale25
Faul2011 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111719 yedek
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 1111 yedek girdi
FORMA4
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-31%50
- 4-2-3-11%50
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | CesenaA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | PescaraH | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | Virtus EntellaA | 1-0 | 70 | – | 7.0 | ||
| 19.04.2026 | ReggianaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | EmpoliH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | FrosinoneA | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | PalermoH | 0-1 | 80 | – | 7.2 | ||
| 17.03.2026 | VeneziaA | 3-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | CatanzaroH | 1-3 | 54 | – | 6.2 | ||
| 07.03.2026 | AvellinoA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.03.2026 | SpeziaH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | ModenaA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | BariH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | SampdoriaA | 1-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 10.02.2026 | CarrareseH | 1-0 | 81 | – | 7.2 | ||
| 07.02.2026 | Juve StabiaA | 3-3 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | MonzaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | SudtirolA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | MantovaH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.01.2026 | ModenaH | 2-0 | 68 | – | 6.9 | ||
| 27.12.2025 | PalermoA | 1-0 | 84 | – | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | SampdoriaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | ReggianaA | 1-2 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 08.12.2025 | CesenaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | PescaraA | 0-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | VeneziaH | 0-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | MantovaA | 1-0 | 69 | – | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | SudtirolH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2025 | SpeziaA | 1-1 | 75 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | Juve StabiaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | CatanzaroA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | BariA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | AvellinoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | MonzaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Virtus EntellaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | EmpoliA | 3-1 | 65 | – | 6.5 |
PİYASA DEĞERİ€250K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1400 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.4Serie B 2025
PERFORMANS63.31400 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
79.2
Klasik stoper
77.4
Agresif stoper
76.4
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 18/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%72
Dakika
%63
Değer / getiri
%86
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%72
Dakika
%79
Değer / getiri
%94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
63.3
74
86
Pas hacmi / 90
36.77
42
88
İkili mücadele kazanma
54.47
58
94
Müdahale / 90
1.61
3
54
Pas arası / 90
1.16
1.9
61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adrien JullouxNancy · 29
%95
0gol
0asist
67scout
€250K
Ligue 2
Bogdan RacovițanRaków Częstochowa · 25
%79
0gol
0asist
64scout
UEFA Europa Conference League
Sam LongOxford United · 30
%74
1gol
1asist
61scout
Championship
Jorge CuencaFulham · 26
%70
0gol
0asist
65scout
€8.00M
Premier League
Sam KerstenHeerenveen · 27
%66
1gol
0asist
71scout
€1.00M
Eredivisie
Tomáš NemčíkRosenborg · 24
%63
1gol
1asist
71scout
Eliteserien
Saúl CocoTorino · 26
%60
1gol
1asist
69scout
€9.00M
Serie A
Arouna SanganteLe Havre · 23
%60
1gol
1asist
73scout
€8.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum