Claudiu Vasile Bumba
Romania · Midfielder

Claudiu Vasile Bumba

YAŞ31
BOY175 cm
KİLO69 kg
DOĞUM YERİBaia Mare
LİGUEFA Champions League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.33 / 90
Şut61.99 / 90
Kilit pas31.00 / 90
Başarılı dripling31.00 / 90
Kazanılan ikili103.32 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 69 orta sahalar
Kilit pas — %34 (1.00) Asist — %0 (0.00) Drible — %71 (1.00) Pas isabeti — %12 (%73) Top kapma — %21 (1.33) İkili mücadele — %22 (%42) 27 ORT. % 34 0 71 12 21 22
  • Kilit pas 1.00 %34
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.00 %71
  • Pas isabeti %73 %12
  • Top kapma 1.33 %21
  • İkili mücadele %42 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 271 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
26. UEFA Europa Conference League2026 · Gyori ETO FC · 1 maç 1gol26.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Cupa Ligii2016/2017 · Romania
🥈 NB II2023/2024 · Hungary · 2nd Place
🥈 NB I2021/2022 · Hungary · 2nd Place
🥈 Liga I2014/2015 · Romania · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 1 G+A
2022 0 2025 0 2026 1
GolAsist
2026/27 5 355 1 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueGyori ETO FC 4 271 1 0 7.00
UEFA Champions LeagueGyori ETO FC 1 84 0 0 6.50
Şut7%57 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan11%38
Müdahale4
Faul83 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.25
Kart1
2025/26 2 150 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueGyori ETO FC 2 150 0 0 6.45
Şut2%100 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan4%40
Müdahale1
Faul21 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112
2022/23 2 27 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueVideoton FC 2 27 0 0 6.60
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan4%57
Müdahale2
TOPLAM GOL1
İLK 11100 yedek girdi
KART1
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 2 3-4-1-2 — 1 4-3-3 — 1 4 maç
  • 4-2-3-12%50
  • 3-4-1-21%25
  • 4-3-31%25
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ9 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
13.08.2026 RigaH 1-1 90 2 7.3
06.08.2026 RigaA 1-0 61 1 6.5
30.07.2026 Atert BissenH 1-1 64 6.3
21.07.2026 Atert BissenA 2-6 56 1 3 7.9
14.07.2026 Vikingur ReykjavikH 2-2 84 1 6.5
14.08.2025 AIK StockholmH 2-0 89 2 6.3
07.08.2025 AIK StockholmA 2-1 61 6.6
25.08.2022 1.FC KölnH 0-3 27 6.6
18.08.2022 1.FC KölnA 1-2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 9 maç
Gyori ETO FC 7maç 2025–2026
Videoton FC 2maç 2022
Kisvarda FC 2019–2021
Romania U21 2015–2019
Adanaspor 2018
Dinamo Bucuresti 2016–2017
Romania 2012–2016
ASA Targu Mures 2011–2014
Romania U19 2012–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Fehérvár FC Gyori ETO FC
2022-06-24 Kisvarda FC Fehérvár FC
2019-07-19 Adanaspor Kisvarda FC
2018-07-21 Concordia Adanaspor
2017-09-21 Dinamo Bucuresti Concordia
2017-02-08 Hapoel Tel Aviv Dinamo Bucuresti
2015-07-01 ASA Targu Mures Hapoel Tel Aviv € 650K
SCOUT RAPORUAggregated only · 150 dk

Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU31.7UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS35.3150 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru %31
Performans %54
Dakika %53
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %28
Performans %49
Dakika %48
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam