LİGCopa Argentina
BU SEZON1G · 1A
Gol10.10 / 90
Asist10.10 / 90
Şut80.79 / 90
Kilit pas121.18 / 90
Başarılı dripling20.20 / 90
Kazanılan ikili706.89 / 90
Rating6.77
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.100.31
Asist
0.100.10
Şut
0.791.40
Kilit pas
1.182.14
Başarılı dripling
0.201.09
Kazanılan ikili
6.895.51
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
NB I2022/2023 · Hungary
🏆
Magyar Kupa2021/2022 · Hungary
🏆
NB I2021/2022 · Hungary
🏆
Super Copa2017/2018 · Argentina
🏆
Copa Argentina2017 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2010/2011 Apertura · Argentina
🥈
Copa Argentina2020 · Argentina · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2016/2017 · Argentina · 2nd Place
🥈
Super Copa2016/2017 · Argentina · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2010/2011 · South-America · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2009 UAE · World · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2009/2010 Clausura · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 12 G+A
GolAsist
2025/26
30
915
1
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas12
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan70%48
Müdahale29
Faul3320 kazanılan
İlk 11921 yedek
G+A / 900.2
Kart3
2021/22
35
2.644
9
3
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%44 isabet
Kilit pas63
Drible32%44 başarı
İkili kazanılan162%44
Müdahale41
Faul5941 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı1
İlk 11314 yedek
G+A / 900.41
Kart10
2020/21
10
324
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan19%39
Müdahale4
Faul106 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1128 yedek
G+A / 900.28
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 11921 yedek girdi
KART2
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-221%75
- 5-3-23%11
- 3-4-1-21%4
- 4-1-4-11%4
- 4-2-3-11%4
- 4-3-31%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.11.2025 | LanusA | 3-1 | 38↑ | – | 6.9 | ||
| 10.11.2025 | Godoy CruzH | 2-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | IndependienteA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2025 | San LorenzoH | 1-2 | 63 | – | 6.2 | ||
| 12.10.2025 | Instituto CordobaA | 2-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | PlatenseH | 2-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 29.09.2025 | Velez SarsfieldA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | River PlateH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Newells Old BoysA | 2-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 01.09.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | Talleres CordobaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2025 | Sarmiento JuninA | 2-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 09.08.2025 | Rosario CentralH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2025 | Deportivo RiestraA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.07.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-1 | 75 | 1 | 7.7 | ||
| 13.07.2025 | San Martin S.J.H | 2-1 | 56 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | LanusH | 1-0 | 77 | 3 | 6.9 | ||
| 01.05.2025 | IndependienteH | 2-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 28.04.2025 | Godoy CruzA | 1-0 | 63 | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | San LorenzoA | 1-0 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 08.04.2025 | Instituto CordobaH | 3-2 | 84 | 2 | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | PlatenseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2025 | Velez SarsfieldH | 1-2 | 70 | 1 | – | 7.0 | |
| 09.03.2025 | River PlateA | 1-0 | 99 | – | 6.2 | ||
| 04.03.2025 | Newells Old BoysH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2025 | Gimnasia L.P.H | 0-1 | 37↑ | – | 6.7 | ||
| 17.02.2025 | Talleres CordobaA | 1-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 14.02.2025 | Sarmiento JuninH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | Rosario CentralA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2025 | Deportivo RiestraH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2021 | IndependienteH | 1-2 | 67 | 1 | 5.9 | ||
| 27.11.2021 | AldosiviH | 2-0 | 29 | – | 6.6 | ||
| 23.11.2021 | Gimnasia L.P.A | 5-2 | 96 | – | 6.2 | ||
| 20.11.2021 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 21↑ | – | 7.2 | ||
| 30.10.2021 | HuracanH | 1-0 | 42 | 1 | 6.6 | ||
| 25.10.2021 | LanusA | 3-3 | 78 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 22.10.2021 | River PlateH | 0-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 17.10.2021 | Colon Santa FeA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 12.10.2021 | Atletico TucumanH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 25.09.2021 | Rosario CentralH | 4-1 | 82 | 1 | 1 | 9.2 | |
| 18.09.2021 | Racing ClubA | 1-2 | 94 | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2021 | PlatenseH | 2-1 | 88 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 05.09.2021 | PatronatoA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2021 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 66 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 26.08.2021 | Argentinos JRSA | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 22.08.2021 | Union Santa FeA | 1-2 | 80 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2021 | San LorenzoH | 2-0 | 75 | 4 | 7.5 | ||
| 07.08.2021 | BanfieldA | 0-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 01.08.2021 | Boca JuniorsH | 0-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 29.07.2021 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.07.2021 | Arsenal SarandiH | 2-0 | 89 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 17.07.2021 | Newells Old BoysA | 3-2 | 84 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 09.05.2021 | LanusA | 1-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 02.05.2021 | HuracanH | 1-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 26.04.2021 | Atletico TucumanA | 2-3 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 16.04.2021 | Union Santa FeH | 3-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 10.04.2021 | Defensa Y JusticiaA | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 03.04.2021 | IndependienteH | 3-1 | 75 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 28.03.2021 | Godoy CruzH | 1-1 | 85 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.03.2021 | Boca JuniorsA | 1-2 | 79 | 1 | 1 | 8.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 75 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga Profesional Argentina2021 · Talleres Cordoba
11sarı · 36 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 915 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.9Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS22.9915 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%35
Dakika
%70
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%37
Dakika
%77
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alex Timossi AnderssonIF Brommapojkarna · 24
%95
4gol
3asist
56scout
Allsvenskan
Thibo SomersAntwerp · 26
%83
4gol
2asist
54scout
Jupiler Pro League
Abdellah BaallalClermont Foot · 21
%82
1gol
1asist
57scout
€1.80M
Ligue 2
Simon HedlundIF Elfsborg · 32
%74
4gol
4asist
51scout
Allsvenskan
Jordi MartínHuesca · 24
%70
0gol
1asist
50scout
€400K
Segunda División
Rodrigo HuescasFC Copenhagen · 22
%69
1gol
1asist
48scout
UEFA Champions League
Kevin O'TooleNew York City FC · 27
%63
1gol
1asist
47scout
Major League Soccer
Justin LonwijkFortuna Sittard · 26
%60
4gol
0asist
59scout
€800K
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






