Gol00.00 / 90
Asist10.24 / 90
Şut30.73 / 90
Kilit pas20.49 / 90
Başarılı dripling20.49 / 90
Kazanılan ikili143.41 / 90
Rating6.53
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.22
Asist
0.240.04
Şut
0.730.76
Kilit pas
0.490.67
Başarılı dripling
0.491.20
Kazanılan ikili
3.414.13
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
14
369
0
1
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan14%42
Müdahale5
Faul64 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11311 yedek
G+A / 900.24
Kart2
2025/26
28
2.026
5
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%59 isabet
Kilit pas15
Drible27%45 başarı
İkili kazanılan93%46
Müdahale31
Faul2222 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11262 yedek
G+A / 900.27
Kart3
2024/25
30
1.702
0
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas20
Drible13%41 başarı
İkili kazanılan73%51
Müdahale37
Faul1514 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111911 yedek
G+A / 900.05
Kart1
TOPLAM GOL5
İLK 114519 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA42
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 2 %40
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-338%61
- 5-4-114%23
- 3-4-2-16%10
- 5-3-23%5
- 3-5-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | MoldeA | 2-0 | 18 | 1 | 6.4 | ||
| 30.08.2026 | StartA | 4-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | LillestromH | 1-1 | 24↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.08.2026 | SandefjordA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.08.2026 | Kristiansund BKH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | MoldeH | 2-4 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 18.07.2026 | LillestromA | 2-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 12.07.2026 | Bodo/GlimtH | 0-2 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 29.05.2026 | TromsoH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.05.2026 | RosenborgH | 2-0 | 80 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 16.05.2026 | BrannA | 2-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | VikingH | 0-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | ValerengaA | 2-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | Sarpsborg 08 FFH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | SandefjordA | 2-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 21.11.2025 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 8 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | BrannA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | HaugesundH | 1-4 | 58 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Kristiansund BKH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | StromsgodsetA | 1-1 | 89 | 3 | 6.9 | ||
| 01.10.2025 | FredrikstadH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 20.09.2025 | ValerengaA | 1-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | VikingH | 2-2 | 86 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.08.2025 | TromsoA | 2-0 | 74 | – | 6.5 | ||
| 22.08.2025 | Ham-KamH | 2-2 | 68 | 1 | 7.0 | ||
| 17.08.2025 | MoldeH | 0-0 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | BryneA | 0-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 03.08.2025 | RosenborgH | 4-1 | 86 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 26.07.2025 | Kristiansund BKA | 0-5 | 64 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.07.2025 | BrannH | 2-0 | 77 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 13.07.2025 | HaugesundA | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.07.2025 | BryneH | 1-1 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 29.06.2025 | MoldeA | 2-3 | 74 | – | 6.7 | ||
| 22.06.2025 | StromsgodsetH | 5-0 | 79 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.06.2025 | RosenborgA | 1-1 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 26.05.2025 | ValerengaH | 0-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 02.05.2025 | Ham-KamA | 0-0 | 36 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | Bodo/GlimtA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.04.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2025 | VikingA | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 30.03.2025 | SandefjordH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | Ham-KamA | 0-2 | 72 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | Kristiansund BKH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | StromsgodsetA | 1-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 1-2 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 27.10.2024 | SandefjordA | 2-1 | 27↑ | – | 5.9 | ||
| 20.10.2024 | HaugesundH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | ODD BallklubbA | 1-3 | 26↑ | 2 | 6.9 | ||
| 23.09.2024 | MoldeH | 1-1 | 75 | – | 7.5 | ||
| 18.09.2024 | BrannA | 2-0 | 64 | 1 | 7.5 | ||
| 14.09.2024 | VikingA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.08.2024 | LillestromH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.08.2024 | TromsoH | 0-1 | 75 | – | 7.3 | ||
| 11.08.2024 | RosenborgH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.08.2024 | FredrikstadA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.07.2024 | Bodo/GlimtH | 1-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 20.07.2024 | MoldeA | 2-3 | 45 | 1 | – | 7.3 | |
| 13.07.2024 | TromsoA | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 07.07.2024 | VikingH | 1-2 | 88 | – | 6.9 |
ŞUT4
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%50
- Korner1%25
- Açık oyun1%25
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak2%50
- Sağ ayak2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 2 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 72 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-31
Skeid
→
KFUM Oslo
free transfer
Skeid
→
KFUM Oslo
free transfer
2017-01-01
Vålerenga II
→
Skeid
?
Vålerenga II
→
Skeid
?
2016-01-01
Lyn
→
Vålerenga II
?
Lyn
→
Vålerenga II
?
2015-01-01
Lyn FK Yth.
→
Lyn
-
Lyn FK Yth.
→
Lyn
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 2026 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.2Eliteserien 2025
PERFORMANS36.52026 dk
KARARVeri yetersiz37/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-11.6
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
34.7
Klasik stoper
30.9
Ayağı iyi stoper
29.1
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 168 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%18
Dakika
%81
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%25
Dakika
%87
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Asist / 90
0.37
0.22
100
Kilit pas / 90
0.73
1.4
52
Pas hacmi / 90
29.02
48
60
Performans skoru
28.6
74
39
Başarılı drible / 90
0.37
1.1
34
Pas arası / 90
0.37
1.6
23
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Brooke Norton-CuffyGenoa · 21
%95
2gol
1asist
60scout
€16.00M
Serie A
Kevin ÁlvarezClub America · 26
%76
1gol
1asist
58scout
Liga MX
Warren KamanziToulouse · 25
%75
1gol
1asist
59scout
€1.50M
Ligue 1
Yan ValerySheffield Wednesday · 26
%68
0gol
1asist
61scout
Championship
Facundo ZabalaIndependiente · 26
%64
0gol
1asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Giorgi GocholeishviliHamburger SV · 24
%62
0gol
1asist
55scout
€2.00M
Bundesliga
Thérence KoudouKV Mechelen · 21
%60
5gol
2asist
64scout
Jupiler Pro League
Tomás EstevesBari · 23
%60
0gol
1asist
54scout
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
