Brooke Norton-Cuffy
England · Midfielder

Brooke Norton-Cuffy

YAŞ21
BOY181
KİLO70
KULÜPHull City
DOĞUM YERİLondon
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Şut10.59 / 90
Kilit pas31.76 / 90
Başarılı dripling21.18 / 90
Kazanılan ikili31.76 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 0.590.00
Kilit pas 1.760.00
Başarılı dripling 1.180.00
Kazanılan ikili 1.760.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 UEFA U19 Championship2022 Slovakia · Europe
🏆 Emirates Cup2022 · World
🏆 Florida Cup2022 · World
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
2022 2 2023 6 2024 0 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 3 179 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGenoa 2 153 0 0 6.45
Premier LeagueHull City 1 26 0 0 6.78
Şut1
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan3%43
İlk 113
2025/26 29 2.324 2 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGenoa 28 2.234 2 1 6.76
Coppa ItaliaGenoa 1 90 0 0 7.20
Şut11%55 isabet
Kilit pas22
Drible28%57 başarı
İkili kazanılan97%48
Müdahale40
Faul2314 kazanılan
İlk 11263 yedek
G+A / 900.12
Kart51
2024/25 26 721 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGenoa 26 721 0 0 6.52
Şut2%100 isabet
Kilit pas2
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan34%43
Müdahale12
Faul73 kazanılan
İlk 11818 yedek
2023/24 41 2.312 2 4 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipMillwall 41 2.312 2 4 6.68
Şut13%69 isabet
Kilit pas17
Drible49%43 başarı
İkili kazanılan173%47
Müdahale60
Faul1923 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112516 yedek
G+A / 900.23
Kart4
2022/23 45 2.870 0 2 6.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipCoventry 24 1.574 0 0 6.50
ChampionshipRotherham 21 1.296 0 2 6.52
Şut6%33 isabet
Kilit pas14
Drible71%46 başarı
İkili kazanılan200%45
Müdahale71
Faul2722 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113114 yedek
G+A / 900.06
Kart8
TOPLAM GOL1
İLK 113823 yedek girdi
KART6
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 24 3-5-2 — 18 3-4-2-1 — 10 4-4-2 — 3 4-1-4-1 — 2 3-5-1-1 — 1 58 maç
  • 4-2-3-124%41
  • 3-5-218%31
  • 3-4-2-110%17
  • 4-4-23%5
  • 4-1-4-12%3
  • 3-5-1-11%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 T. BaldanziT. Baldanzi 1 J. EkhatorJ. Ekhator Norton-Cu 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Aston VillaH 0-0 26 0 6.8
30.08.2026 LazioA 1-0 89 1 6.3
22.08.2026 NapoliH 0-2 64 6.6
24.05.2026 LecceA 1-0 24 6.5
20.03.2026 UdineseH 0-2 87 1 6.6
15.03.2026 VeronaA 0-2 29 6.3
08.03.2026 AS RomaH 2-1
22.02.2026 TorinoH 3-0 71 1 1 7.7
15.02.2026 CremoneseA 0-0 72 1 6.9
07.02.2026 NapoliH 2-3 90 1 6.7
30.01.2026 LazioA 3-2 95 6.3
25.01.2026 BolognaH 3-2 89 7.2
12.01.2026 CagliariH 3-0 45 6.6
08.01.2026 AC MilanA 1-1 90 6.5
03.01.2026 PisaH 1-1 76 6.9
29.12.2025 AS RomaA 3-1 90 2 6.7
21.12.2025 AtalantaH 0-1 96 7.2
14.12.2025 InterH 1-2 90 1 6.3
08.12.2025 UdineseA 1-2 96 1 1 7.3
22.11.2025 CagliariA 3-3 90 1 6.5
09.11.2025 FiorentinaH 2-2 90 6.9
03.11.2025 SassuoloA 1-2 90 1 6.9
29.10.2025 CremoneseH 0-2 96 6.3
26.10.2025 TorinoA 2-1 90 6.3
19.10.2025 ParmaH 0-0 98 6.6
05.10.2025 NapoliA 2-1 90 1 7.7
29.09.2025 LazioH 0-3 90 5.9
20.09.2025 BolognaA 2-1 90 6.3
15.09.2025 ComoA 1-1 90 1 7.2
31.08.2025 JuventusH 0-1 90 6.9
23.08.2025 LecceH 0-0 90 7.3
15.08.2025 Vicenza VirtusH 3-0 90 7.2
24.05.2025 BolognaA 1-3 82 6.3
17.05.2025 AtalantaH 2-3 90 6.9
11.05.2025 NapoliA 2-2 90 6.2
05.05.2025 AC MilanH 1-2 86 1 7.0
27.04.2025 ComoA 1-0 89 6.6
23.04.2025 LazioH 0-2 80 6.5
13.04.2025 VeronaA 0-0
04.04.2025 UdineseH 1-0
29.03.2025 JuventusA 1-0
14.03.2025 LecceH 2-1 9 6.3
07.03.2025 CagliariA 1-1 45 6.2
02.03.2025 EmpoliH 1-1
22.02.2025 InterA 1-0
17.02.2025 VeneziaH 2-0
08.02.2025 TorinoA 1-1
02.02.2025 FiorentinaA 2-1
27.01.2025 MonzaH 2-0
28.12.2024 EmpoliA 1-2 39 6.9
21.12.2024 NapoliH 1-2 11 6.9
15.12.2024 AC MilanA 0-0 1
07.12.2024 TorinoH 0-0
01.12.2024 UdineseA 0-2
24.11.2024 CagliariH 2-2
27.10.2024 LazioA 3-0 45 1 6.2
19.10.2024 BolognaH 2-2 45 6.2
05.10.2024 AtalantaA 5-1 9 6.5
04.05.2024 SwanseaA 0-1 32 6.9
27.04.2024 PlymouthH 1-0
ŞUT19
GOL2
xG1.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.042 80' · xG 0.036 45' · xG 0.016 30' · xG 0.098 70' · xG 0.073 48' · xG 0.019 22' · xG 0.125 · GOL 4' · xG 0.047 83' · xG 0.021 4' · xG 0.039 83' · xG 0.44 · GOL 13' · xG 0.03 90' · xG 0.039 35' · xG 0.03 9' · xG 0.366 90' · xG 0.188 84' · xG 0.026 84' · xG 0.0 37' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%63) Açık oyun — 7 (%37) 19 şut
  • Asist sonrası12%63
  • Açık oyun7%37
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%53) Sol ayak — 7 (%37) Kafa — 2 (%11) 19 şut
  • Sağ ayak10%53
  • Sol ayak7%37
  • Kafa2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 4 %21
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 3 %16
  • 46-60' 1 %5
  • 61-75' 1 %5
  • 76-90+' 8 %42
AKSİYON HARİTASI1330 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 12 13 14 14 15 15 15 15 16 16 16 16 18 18 19 20 20 21 22 23 26 26 27 27 28 29 31 32 32 33 34 34 34 36
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 10 11 11 12 13 13 14 15 15 15 15 16 16 18 18 18 18 19 19 19 21 22 23 23 26 27 28 29 30 32
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 7 7 8 8 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 6 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %33 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1330
Pas 884 Pas — 884 (%69) Top k… 78 Top kazanma — 78 (%6) Top t… 71 Top teması — 71 (%6) Çalım 52 Çalım — 52 (%4) Uzak… 41 Uzaklaştırma — 41 (%3) Hava topu — 39 (%3) Müdahale — 38 (%3) Faul — 34 (%3) Korner kazandırma — 27 (%2) Top kaptırma — 20 (%2)
  • Pas884%69
  • Top kazanma78%6
  • Top teması71%6
  • Çalım52%4
  • Uzaklaştırma41%3
  • Hava topu39%3
  • Müdahale38%3
  • Faul34%3
  • Korner kazandırma27%2
  • Top kaptırma20%2
PİYASA DEĞERİ€16.00M+357.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 144 maç
Genoa 57maç 2024–2026
Hull City 1maç 2026
Millwall 41maç 2023
Coventry 24maç 2022
Rotherham 21maç 2022
Arsenal U21 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-14 Arsenal U21 Genoa €2.00m
2024-05-31 Millwall Arsenal U21 End of loan
2023-08-24 Arsenal U21 Millwall loan transfer
2023-05-31 Coventry Arsenal U21 End of loan
2023-01-06 Arsenal U21 Coventry loan transfer
2023-01-05 Rotherham Arsenal U21 End of loan
2022-08-22 Arsenal U21 Rotherham loan transfer
2022-05-31 Lincoln City Arsenal U23 End of loan
2022-01-18 Arsenal U23 Lincoln City loan transfer
2021-07-01 Arsenal U18 Arsenal U23 -
2020-07-01 Arsenal Youth Arsenal U18 -
2016-07-01 Chelsea Youth Arsenal Youth ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Uyluk sakatlığıKadroda yok 9 maç
02.2026 SakatlıkKadroda yok 3 maç
11.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
01.2025 Uyluk sakatlığıŞüpheli 1 maç
11.2024 SakatlıkŞüpheli 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Fulham FC %50 2026-07-16
Everton FC %50 2026-07-16
Sunderland AFC %50 2026-07-15
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2234 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.3Serie A 2025
PERFORMANS43.32234 dk
KARARVeri yetersiz58/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 70.1
Agresif stoper 68.6
Defansif bek 68.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %29
Dakika %80
Değer / getiri %16
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %30
Dakika %90
Değer / getiri %6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.76 7.2 94
İkili mücadele kazanma 47.76 68 70
Pas hacmi / 90 28.24 45 63
Müdahale / 90 1.57 2.4 65
Pas arası / 90 0.44 1.8 24
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam