Thérence Koudou
France · Midfielder

Thérence Koudou

YAŞ21
BOY178
KİLO68
LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.28 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.68 / 90
Kilit pas51.40 / 90
Başarılı dripling20.56 / 90
Kazanılan ikili133.64 / 90
Rating6.52
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 70 orta sahalar
Kilit pas — %57 (1.40) Asist — %0 (0.00) Drible — %48 (0.56) Pas isabeti — %10 (%74) Top kapma — %30 (1.68) İkili mücadele — %19 (%37) 27 ORT. % 57 0 48 10 30 19
  • Kilit pas 1.40 %57
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.56 %48
  • Pas isabeti %74 %10
  • Top kapma 1.68 %30
  • İkili mücadele %37 %19
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 321 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2022 0 2023 0 2025 7 2026 1
GolAsist
2026/27 5 321 1 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 5 321 1 0 6.52
Şut6%17 isabet
Kilit pas5
Drible2%20 başarı
İkili kazanılan13%37
Müdahale2
Faul17 kazanılan
İlk 1141 yedek
G+A / 900.28
2025/26 39 3.028 5 2 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 39 3.028 5 2 6.88
Şut17%47 isabet
Kilit pas35
Drible38%39 başarı
İkili kazanılan124%46
Müdahale33
Faul1538 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11363 yedek
G+A / 900.21
Kart5
2023/24 14 311 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 14 311 0 0 6.50
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan7%24
Müdahale2
Faul91 kazanılan
İlk 11311 yedek
Kart3
2022/23 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 2 0 0 0
TOPLAM GOL5
İLK 114318 yedek girdi
KART6
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %60
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 19 3-4-3 — 10 3-4-2-1 — 7 4-3-3 — 5 4-4-1-1 — 5 4-2-3-1 — 3 49 maç
  • 3-4-1-219%39
  • 3-4-310%20
  • 3-4-2-17%14
  • 4-3-35%10
  • 4-4-1-15%10
  • 4-2-3-13%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 KVC WesterloH 0-4 84 0 5.8
29.08.2026 RAAL La LouvièreA 2-2 88 2 6.0
22.08.2026 CharleroiA 2-0 69 1 6.3
16.08.2026 Standard LiegeH 3-3 80 1 3 7.9
09.08.2026 GentA 2-0
24.05.2026 St. TruidenA 3-0 79 1 6.2
21.05.2026 Club Brugge KVH 2-2 79 1 6.3
17.05.2026 AnderlechtA 2-2 85 1 2 8.2
10.05.2026 Union St. GilloiseA 3-0 35 6.2
03.05.2026 GentH 1-0 89 7.2
26.04.2026 St. TruidenH 1-4 73 1 1 6.9
22.04.2026 Club Brugge KVA 6-1 68 1 6.5
18.04.2026 AnderlechtH 1-2 88 7.9
12.04.2026 Union St. GilloiseH 0-1 87 6.9
06.04.2026 GentA 1-1 95 1 6.6
22.03.2026 Club Brugge KVA 4-1 85 6.3
15.03.2026 AnderlechtH 1-0 94 7.2
08.03.2026 GentA 3-1 91 6.9
28.02.2026 Zulte WaregemH 2-1 64 6.9
22.02.2026 RAAL La LouvièreA 0-2 95 1 7.2
13.02.2026 GenkH 2-3 85 6.5
01.02.2026 OH LeuvenA 2-2 88 6.5
25.01.2026 KVC WesterloH 1-1 45 1 6.6
17.01.2026 Union St. GilloiseA 1-0 90 6.3
27.12.2025 DenderH 1-1 89 1 3 8.3
21.12.2025 St. TruidenA 1-0 90 6.5
13.12.2025 Cercle BruggeA 2-3 91 1 6.9
07.12.2025 CharleroiH 1-0 100 1 1 8.0
28.11.2025 Standard LiegeH 0-1 82 6.3
23.11.2025 GenkA 0-1 90 1 7.0
09.11.2025 Union St. GilloiseH 1-1 90 6.2
01.11.2025 AnderlechtA 3-1 94 4.9
25.10.2025 OH LeuvenH 1-1 90 1 2 8.2
19.10.2025 DenderA 1-3 83 6.9
04.10.2025 St. TruidenH 1-3 70 7.2
28.09.2025 CharleroiA 0-2 90 6.6
21.09.2025 Cercle BruggeH 0-0 76 8.0
12.09.2025 Standard LiegeA 1-1 90 6.5
30.08.2025 RAAL La LouvièreH 3-2 90 7.2
24.08.2025 AntwerpA 2-1 98 1 1 7.6
16.08.2025 GentH 1-1 71 6.6
09.08.2025 KVC WesterloA 0-1
01.08.2025 Club Brugge KVH 2-1
26.07.2025 Zulte WaregemA 1-1 29 6.5
28.04.2024 Clermont FootA 4-1 66 6.2
21.04.2024 MontpellierH 1-2 67 1 7.3
13.04.2024 StrasbourgA 3-1 28 6.5
07.04.2024 NiceH 0-0
30.03.2024 LyonA 1-1
17.03.2024 MetzH 2-1
10.03.2024 Paris Saint GermainA 2-2
02.03.2024 LilleH 0-1 63 6.5
25.02.2024 Le HavreA 1-2 20 6.9
18.02.2024 LensH 1-1 8 6.2
11.02.2024 LorientA 2-0
04.02.2024 ToulouseH 2-3 27 6.3
28.01.2024 NantesH 0-0 22 6.0
12.08.2023 MarseilleA 2-1 10 1 6.6
12.05.2023 LensA 2-1
12.03.2023 MonacoA 0-1
ŞUT30
GOL6
xG2.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
60' · xG 0.034 · GOL 8' · xG 0.062 78' · xG 0.153 51' · xG 0.071 7' · xG 0.025 67' · xG 0.04 18' · xG 0.024 56' · xG 0.041 47' · xG 0.021 32' · xG 0.014 73' · xG 0.027 72' · xG 0.101 66' · xG 0.036 36' · xG 0.065 8' · xG 0.02 · GOL 90' · xG 0.198 15' · xG 0.173 · GOL 13' · xG 0.033 57' · xG 0.024 74' · xG 0.114 · GOL 48' · xG 0.02 22' · xG 0.13 65' · xG 0.033 11' · xG 0.147 · GOL 62' · xG 0.032 56' · xG 0.035 46' · xG 0.008 45' · xG 0.32 · GOL 68' · xG 0.007 45' · xG 0.016
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 16 (%53) Korner — 5 (%17) Kontra atak — 4 (%13) Açık oyun — 3 (%10) Duran top — 1 (%3) Taç sonrası — 1 (%3) 30 şut
  • Asist sonrası16%53
  • Korner5%17
  • Kontra atak4%13
  • Açık oyun3%10
  • Duran top1%3
  • Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 16 (%53) Sol ayak — 12 (%40) Kafa — 2 (%7) 30 şut
  • Sağ ayak16%53
  • Sol ayak12%40
  • Kafa2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
1-15' — 6 16-30' — 2 31-45' — 4 46-60' — 8 61-75' — 8 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 46-60'
  • 1-15' 6 %20
  • 16-30' 2 %7
  • 31-45' 4 %13
  • 46-60' 8 %27
  • 61-75' 8 %27
  • 76-90+' 2 %7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 60 maç
KV Mechelen 44maç 2025–2026
PAU 2023–2024
France U20 2023–2024
Reims 16maç 2022–2023
France U19 2023
Reims II 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-21 Stade Reims Pau FC €200k
2024-01-24 Pau FC Stade Reims End of loan
2023-08-31 Stade Reims Pau FC loan transfer
2023-07-01 Stade Reims B Stade Reims -
2021-07-01 Stade Reims U17 Stade Reims B -
2019-07-01 US Torcy Yth. Stade Reims U17 ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3028 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.1Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS42.93028 dk
KARARİzlemeye değer65/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 72.0
Klasik stoper 70.8
Ayağı iyi stoper 69.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %26
Dakika %94
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %29
Dakika %98
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 78 100
Kilit pas / 90 1.04 1.4 74
Pas hacmi / 90 39.71 48 83
Başarılı drible / 90 1.13 1.1 100
Performans skoru 42.9 74 58
Müdahale / 90 0.98 2.5 39
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam