LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 1A
Gol10.14 / 90
Asist10.14 / 90
Şut40.55 / 90
Kilit pas40.55 / 90
Başarılı dripling20.28 / 90
Kazanılan ikili293.99 / 90
Rating6.68
KUPALAR
🏆
Super Cup2019/2020 · Portugal
🏆
International Champions Cup2019 · World
🏆
Primeira Liga2018/2019 · Portugal
🥈
Primeira Liga2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2019/2020 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
29
699
1
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas4
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan29%43
Müdahale10
Faul113 kazanılan
İlk 11722 yedek
G+A / 900.26
Kaptan2maçta
2024/25
9
74
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%69
Müdahale3
2023/24
22
1.096
0
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas11
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan35%47
Müdahale14
Faul79 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111111 yedek
G+A / 900.08
2022/23
33
1.934
2
4
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas12
Drible11%55 başarı
İkili kazanılan69%50
Müdahale22
Faul1217 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112211 yedek
G+A / 900.28
2021/22
23
1.142
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible11%55 başarı
İkili kazanılan58%49
Müdahale28
Faul224 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111211 yedek
Kart11
2020/21
33
2.841
1
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%78 isabet
Kilit pas26
Drible24%60 başarı
İkili kazanılan137%57
Müdahale49
Faul2318 kazanılan
İlk 1133
G+A / 900.06
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 114842 yedek girdi
KART2
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-1-231%36
- 4-3-321%24
- 3-4-2-113%15
- 4-3-2-110%11
- 4-2-3-17%8
- 4-4-25%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | VeneziaA | 2-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | Virtus EntellaH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | PadovaA | 1-0 | 72 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2026 | SampdoriaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2026 | SpeziaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | MantovaH | 2-2 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | CatanzaroA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | BariA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | CesenaH | 1-1 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 20.02.2026 | FrosinoneA | 2-2 | 67 | 1 | – | 6.6 | |
| 15.02.2026 | ReggianaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2026 | Juve StabiaH | 1-2 | 36↑ | – | 6.0 | ||
| 07.02.2026 | PalermoA | 3-2 | 20↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 31.01.2026 | ModenaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | CarrareseA | 3-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | SudtirolH | 0-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 10.01.2026 | CesenaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | FrosinoneH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2025 | SampdoriaH | 1-1 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 24.10.2025 | ModenaA | 2-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | VeneziaH | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | SudtirolA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | MonzaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | CarrareseH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | PescaraAC | 4-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | SpeziaH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 29.08.2025 | ReggianaA | 3-1 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | PadovaH | 3-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 15.08.2025 | ReggianaHC | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | VeronaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | MonzaA | 1-3 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | ParmaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | VeneziaH | 2-2 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 14.04.2025 | NapoliA | 3-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | CagliariH | 0-0 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | ComoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | TorinoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | AS RomaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2024 | BolognaH | 0-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 10.03.2024 | AC MilanA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | CagliariH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2024 | AC MilanH | 0-3 | 28 | – | 6.0 | ||
| 30.12.2023 | CagliariA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.12.2023 | LazioH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.12.2023 | TorinoA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.12.2023 | LecceH | 1-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 02.12.2023 | GenoaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | SassuoloH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | NapoliA | 0-1 | 27↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 06.11.2023 | FrosinoneA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2023 | AtalantaH | 0-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 23.10.2023 | FiorentinaA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.10.2023 | UdineseH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.10.2023 | BolognaA | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2023 | SalernitanaH | 1-0 | 73↑ | – | 6.6 | ||
| 24.09.2023 | InterH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.09.2023 | AS RomaA | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | JuventusH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.08.2023 | MonzaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.08.2023 | VeronaH | 0-1 | 90 | – | 6.2 |
ŞUT5
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%40
- Açık oyun2%40
- Duran top1%20
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak2%40
- Sağ ayak2%40
- Kafa1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %40
- 76-90+' 2 %40
PİYASA DEĞERİ€1.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ58
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 149 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
SakatlıkKadroda yok
19 maç
03.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
17 maç
02.2025
Diz sakatlığıŞüpheli
8 maç
02.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
7 maç
09.2022
SakatlıkŞüpheli
3 maç
02.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 654 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.9Serie B 2025
PERFORMANS40.4654 dk
KARARUygun değil42/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
51.7
Ayağı iyi stoper
49.8
Agresif stoper
49.7
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru
%17
Performans
%18
Dakika
%36
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%27
Dakika
%63
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.68
7.2
93
İkili mücadele kazanma
43.94
68
65
Pas hacmi / 90
30.83
45
68
Dakika güvenliği
27.2
85
32
Blok / 90
0.69
1.8
38
Müdahale / 90
1.38
2.4
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jesper Reitan-SundeRosenborg · 19
%95
0gol
1asist
52scout
Eliteserien
Max JohnstonDerby · 22
%84
0gol
1asist
55scout
Championship
Nayel MehssatouStandard Liege · 23
%79
0gol
1asist
56scout
Jupiler Pro League
Simon Asta1. FC Kaiserslautern · 24
%78
1gol
0asist
54scout
€800K
2. Bundesliga
Luis AdvínculaBoca Juniors · 35
%71
1gol
1asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Sascha BritschgiParma · 19
%71
0gol
2asist
64scout
Serie A
Victor ParadaAlaves · 23
%63
0gol
3asist
67scout
€2.00M
La Liga
James BreeSouthampton · 28
%60
2gol
1asist
54scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




