Saku Heiskanen
Finland · Midfielder

Saku Heiskanen

YAŞ24
KULÜPKuPS
LİGVeikkausliiga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.30 / 90
Kilit pas41.19 / 90
Başarılı dripling72.08 / 90
Kazanılan ikili298.61 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2026 · 64 orta sahalar
Kilit pas — %67 (1.19) Asist — %0 (0.00) Drible — %86 (2.08) Pas isabeti — %27 (%77) Top kapma — %94 (2.97) İkili mücadele — %100 (%56) 62 ORT. % 67 0 86 27 94 100
  • Kilit pas 1.19 %67
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 2.08 %86
  • Pas isabeti %77 %27
  • Top kapma 2.97 %94
  • İkili mücadele %56 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 303 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Veikkausliiga2025 · Gnistan 2gol25. 6asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 League Cup2022 · Finland
🥈 Ykkösliiga2017 · Finland · 2nd Place
2026/27 7 303 0 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaKuPS 7 303 0 0 6.91
Şut1
Kilit pas4
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan29%56
Müdahale5
Faul19 kazanılan
İlk 1143 yedek
Kart1
2025/26 10 787 2 6 7.28
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaGnistan 10 787 2 6 7.28
Şut8%50 isabet
Kilit pas19
Drible21%84 başarı
İkili kazanılan48%39
Faul710 kazanılan
İlk 1191 yedek
G+A / 900.91
Kart1
TOPLAM GOL7
İLK 11586 yedek girdi
KART10
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 16 4-2-3-1 — 14 4-4-2 — 9 4-3-3 — 8 4-1-4-1 — 2 3-4-1-2 — 1 50 maç
  • 3-5-216%32
  • 4-2-3-114%28
  • 4-4-29%18
  • 4-3-38%16
  • 4-1-4-12%4
  • 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ17 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.07.2026 VPSH 3-1 86 0 6.8
27.06.2026 HJK HelsinkiA 0-4 0 0
13.06.2026 VPSA 1-1 37 6.3
16.05.2026 MariehamnA 1-1 71 7.9
22.04.2026 AC OuluH 3-2 63 6.9
18.04.2026 FF JaroA 1-1 28 1 6.9
11.04.2026 GnistanH 1-0 18 6.7
19.10.2025 SJKH 3-4 90 1 2 7.2
03.10.2025 HJK helsinkiA 2-3 76 7.2
25.08.2025 AC OuluH 3-2 21 1 7.0
15.08.2025 VPSH 0-0 90 1 7.3
09.08.2025 MariehamnA 2-5 79 2 7.7
04.08.2025 IlvesA 2-2 90 1 1 2 8.3
28.07.2025 HJK helsinkiH 2-4 76 6.2
20.07.2025 SJKA 3-1 85 1 1 6.9
07.07.2025 KooteepeeA 0-0 90 7.3
14.06.2025 KooteepeeH 2-1 90 1 2 7.7
ŞUT11
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
64' · xG 0.037 76' · xG 0.116 55' · xG 0.027 3' · xG 0.165 90' · xG 0.031 90' · xG 0.031 61' · xG 0.104 62' · xG 0.011 47' · xG 0.084 7' · xG 0.07 6' · xG 0.001
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 8 (%73) Sağ ayak — 3 (%27) 11 şut
  • Sol ayak8%73
  • Sağ ayak3%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %27
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 3 %27
  • 76-90+' 3 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 17 maç
KuPS 7maç 2026
Gnistan 10maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-01 Klubi-04 Honka
2019-08-09 Honka Klubi-04
2019-01-02 1899 Hoffenheim Honka
2018-07-01 Honka 1899 Hoffenheim
SCOUT RAPORUAggregated only · 787 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0Veikkausliiga 2025
PERFORMANS66.7787 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 126 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %98
Dakika %83
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %93
Dakika %73
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam