Gol00.00 / 90
Asist20.19 / 90
Şut151.41 / 90
Kilit pas111.04 / 90
Başarılı dripling60.57 / 90
Kazanılan ikili656.13 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 1.04 %36
- Asist 0.19 %71
- Drible 0.57 %51
- Pas isabeti %81 %38
- Top kapma 3.39 %73
- İkili mücadele %49 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 955 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Veikkausliiga2025 · Ilves · 32 maç
3asist7.
68.
UEFA Europa Conference League2025 · Ilves · 2 maç
1asist68.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Suomen Cup2023 · Finland
🥈
Veikkausliiga2024 · Finland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
19
955
0
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas11
Drible6%21 başarı
İkili kazanılan65%49
Müdahale24
Faul727 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11118 yedek
G+A / 900.19
2025/26
13
1.065
2
4
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas21
Drible23%61 başarı
İkili kazanılan82%37
Müdahale3
Faul430 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11121 yedek
G+A / 900.51
2024/25
2
77
1
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan8%50
Müdahale1
G+A / 901.17
TOPLAM GOL10
İLK 115122 yedek girdi
KART1
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %30
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 4 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-324%41
- 4-3-311%19
- 3-4-2-18%14
- 4-2-3-16%10
- 3-5-25%8
- 4-4-25%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | HalmstadA | 1-0 | 62 | 3 | 6.0 | ||
| 23.08.2026 | Vasteras SK FKA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Hammarby FFH | 0-4 | 45 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2026 | IFK GoteborgA | 3-2 | 85 | – | 6.3 | ||
| 01.08.2026 | BK HackenA | 1-1 | 92 | 2 | 6.5 | ||
| 25.07.2026 | Mjallby AIFH | 2-1 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 20.07.2026 | Malmo FFH | 2-2 | 86 | 1 | 7.0 | ||
| 12.07.2026 | Hammarby FFA | 2-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 05.07.2026 | Orgryte ISH | 3-0 | 20↑ | 1 | – | 7.9 | |
| 30.05.2026 | GaisA | 3-0 | 58 | 1 | 6.3 | ||
| 23.05.2026 | Degerfors IFH | 2-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | IF BrommapojkarnaA | 1-0 | 69 | 2 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | HalmstadH | 2-0 | 45↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 02.05.2026 | SiriusA | 3-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 27.04.2026 | IF ElfsborgH | 2-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 23.04.2026 | IFK GoteborgH | 1-1 | 57 | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | AIK StockholmA | 1-0 | 76 | 2 | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | Djurgardens IFA | 3-2 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | Vasteras SK FKH | 0-1 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 03.11.2025 | SJKH | 3-3 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 30.10.2025 | HJK helsinkiH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 19.10.2025 | Inter TurkuH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | SJKA | 2-1 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Inter TurkuH | 1-0 | 68 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2025 | AC OuluA | 0-4 | 90 | – | 7.7 | ||
| 11.08.2025 | HJK helsinkiA | 5-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.08.2025 | GnistanH | 2-2 | 84 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.07.2025 | AZ AlkmaarA | 5-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.07.2025 | AZ AlkmaarH | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.6 |
| 20.07.2025 | FF JaroA | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 05.07.2025 | SJKA | 1-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 14.06.2025 | KuPSA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 31.07.2024 | Austria ViennaA | 4-3 | 42↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.07.2024 | Austria ViennaH | 2-1 | 35↑ | – | 6.5 |
ŞUT18
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%56
- Duran top2%11
- Korner2%11
- Açık oyun1%6
- Taç sonrası1%6
- Serbest vuruş1%6
- Diğer1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%72
- Sol ayak4%22
- Diğer1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 7 %39
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %17
- 46-60' 5 %28
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 1 %6
SCOUT RAPORUAggregated only · 885 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.5Veikkausliiga 2025
PERFORMANS64.2885 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİStabil-4.2
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
51.9
Derinden oyun kurucu
51.4
Top kapan ön libero
50.4
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 126 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%97
Dakika
%90
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%92
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.58
2.5
100
Performans skoru
59
76
78
Asist / 90
0.2
0.2
100
Kilit pas / 90
1.19
1.3
92
İkili mücadele kazanma
43.84
55
80
Başarılı drible / 90
0.79
1.2
66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.21. Dakika delta +33.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Saku HeiskanenGnistan · 24
%95
2gol
6asist
63scout
Veikkausliiga
Cristian VolpatoSassuolo · 22
%91
2gol
4asist
74scout
Serie A
Omari HutchinsonNottingham Forest · 22
%82
1gol
5asist
73scout
€10.00M
Premier League
Jan VirgiliMallorca · 19
%81
2gol
4asist
72scout
La Liga
Gustav WikheimStromsgodset · 32
%79
1gol
3asist
57scout
Eliteserien
Michael JohnstonWest Brom · 26
%69
2gol
9asist
72scout
Championship
Mathys DetourbetEstac Troyes · 18
%64
3gol
5asist
78scout
€15.00M
Ligue 2
Niilo KujasaloMariehamn · 21
%60
1gol
1asist
64scout
Veikkausliiga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum