Gol10.47 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.47 / 90
Kilit pas10.47 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili104.69 / 90
Rating6.47
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.470.36
Asist
0.000.00
Şut
0.471.90
Kilit pas
0.470.59
Başarılı dripling
0.000.83
Kazanılan ikili
4.696.06
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Veikkausliiga2024 · Gnistan · 29 maç
11gol3.
14.
Veikkausliiga2025 · Gnistan · 30 maç
3gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Ykkösliiga2023 · Finland · 2nd Place
🥈
Ykköscup2023 · Finland · 2nd Place
🥈
Ykkösliiga2019 · Finland · 2nd Place
2026/27
5
192
1
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan10%20
Müdahale1
Faul31 kazanılan
İlk 1123 yedek
G+A / 900.47
2025/26
13
758
3
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%56 isabet
Kilit pas5
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan51%40
Müdahale1
Faul912 kazanılan
Penaltı1
İlk 1167 yedek
G+A / 900.36
Kart1
TOPLAM GOL206 penaltı
İLK 114819 yedek girdi
KART7
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 3 %15
- 46-60' 4 %20
- 61-75' 5 %25
- 76-90+' 6 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-218%38
- 4-4-29%19
- 4-2-3-18%17
- 4-3-37%15
- 3-4-2-13%6
- 3-4-33%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ18 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.06.2026 | VPSH | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 09.05.2026 | VPSA | 1-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2026 | Inter TurkuH | 2-0 | 86↑ | 1 | 1 | 6.2 | |
| 18.04.2026 | HJK HelsinkiH | 0-3 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | KuPSA | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | SJKA | 3-0 | 47↑ | 2 | 6.7 | ||
| 03.11.2025 | HJK helsinkiH | 2-2 | 49↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | SJKH | 3-4 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 03.10.2025 | HJK helsinkiA | 2-3 | 28↑ | 2 | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | KuPSH | 0-4 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 25.08.2025 | AC OuluH | 3-2 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 15.08.2025 | VPSH | 0-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 09.08.2025 | MariehamnA | 2-5 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 04.08.2025 | IlvesA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.07.2025 | HJK helsinkiH | 2-4 | 76 | 2 | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | SJKA | 3-1 | 50↑ | – | 6.7 | ||
| 07.07.2025 | KooteepeeA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.06.2025 | KooteepeeH | 2-1 | 90 | 2 | 6 | 8.3 |
ŞUT25
GOL6
xG3.5
xG FARKI+2.5over performing
DÖNÜŞÜM%24.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun15%60
- Serbest vuruş3%12
- Penaltı2%8
- Korner2%8
- Taç sonrası2%8
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%68
- Sol ayak4%16
- Kafa4%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 1 %4
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 8 %32
- 46-60' 3 %12
- 61-75' 5 %20
- 76-90+' 5 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 18 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 758 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.7Veikkausliiga 2025
PERFORMANS20.5758 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 126 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%37
Dakika
%82
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%37
Performans
%30
Dakika
%72
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nathan Butler-OyedejiLausanne · 22
%95
2gol
0asist
42scout
UEFA Europa Conference League
Alvin Obinna OkoroJuve Stabia
%79
2gol
1asist
46scout
€800K
Serie B
Hyun-ju LeeArouca · 22
%72
7gol
3asist
57scout
Primeira Liga
Cristian RenatoMirassol · 25
%69
5gol
3asist
57scout
Serie A
Burak ÇobanYeni Çorumspor · 31
%69
5gol
1asist
46scout
1. Lig
Mathis SurayGO Ahead Eagles · 24
%68
12gol
2asist
47scout
€40.00M
Eredivisie
Tijjani ReijndersManchester City · 27
%66
5gol
2asist
56scout
Premier League
Noel FutkeuSpVgg Greuther Fürth
%60
20gol
5asist
50scout
€5.00M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
