LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili16.92 / 90
Rating6.51
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.62
Asist
0.000.16
Şut
0.001.58
Kilit pas
0.000.71
Başarılı dripling
0.000.65
Kazanılan ikili
6.923.85
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
2. Bundesliga2025 · SpVgg Greuther Fürth · 36 maç
20gol1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27
2
13
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
İlk 112
2025/26
36
2.898
20
5
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%57 isabet
Kilit pas23
Drible21%50 başarı
İkili kazanılan124%41
Müdahale8
Faul5060 kazanılan
Ofsayt28
Penaltı4
İlk 11333 yedek
G+A / 900.78
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 1113 yedek girdi
FORMA9
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-13%75
- 3-4-31%25
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Borussia MönchengladbachA | 3-4 | 13 | 0 | 6.5 | ||
| 29.08.2026 | Bayer LeverkusenH | 3-2 | 0 | 0 | – | ||
| 26.05.2026 | Rot-Weiß EssenH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 22.05.2026 | Rot-Weiß EssenA | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | Fortuna DüsseldorfH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 10.05.2026 | Hertha BSCA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 03.05.2026 | 1. FC NürnbergH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 26.04.2026 | VfL BochumA | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 19.04.2026 | SV Darmstadt 98H | 3-2 | 90 | 3 | 5 | 8.6 | |
| 11.04.2026 | Preußen MünsterA | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | SC Paderborn 07H | 0-2 | 90 | 4 | 6.0 | ||
| 20.03.2026 | Karlsruher SCA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.03.2026 | SV ElversbergH | 2-0 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 08.03.2026 | Hannover 96A | 1-2 | 88 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 28.02.2026 | FC Schalke 04H | 1-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 20.02.2026 | Arminia BielefeldH | 2-1 | 45↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 14.02.2026 | 1. FC KaiserslauternA | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 06.02.2026 | 1. FC MagdeburgH | 4-5 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | Holstein KielA | 1-2 | 84 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.01.2026 | Eintracht BraunschweigH | 0-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | Dynamo DresdenA | 2-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | Fortuna DüsseldorfA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 12.12.2025 | Hertha BSCH | 3-3 | 78 | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | 1. FC NürnbergA | 2-2 | 76 | 1 | – | 5.9 | |
| 29.11.2025 | VfL BochumH | 0-3 | 61 | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | SV Darmstadt 98A | 4-2 | 78 | 2 | 3 | 7.9 | |
| 07.11.2025 | Preußen MünsterH | 1-0 | 80 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | SC Paderborn 07A | 2-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | Karlsruher SCH | 1-4 | 83 | 2 | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | SV ElversbergA | 6-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Hannover 96H | 2-2 | 89 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 26.09.2025 | FC Schalke 04A | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | Arminia BielefeldA | 1-3 | 79 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 14.09.2025 | 1. FC KaiserslauternH | 0-3 | 70 | 1 | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | 1. FC MagdeburgA | 4-5 | 82 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 24.08.2025 | Holstein KielH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | Eintracht BraunschweigA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 03.08.2025 | Dynamo DresdenH | 3-2 | 75 | 2 | 3 | 8.6 |
ŞUT68
GOL20
xG17.1
xG FARKI+2.9over performing
DÖNÜŞÜM%29.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası33%49
- Açık oyun11%16
- Kontra atak10%15
- Korner7%10
- Penaltı4%6
- Duran top2%3
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak47%69
- Kafa11%16
- Sol ayak10%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR68 şut
- 1-15' 12 %18
- 16-30' 9 %13
- 31-45' 17 %25
- 46-60' 9 %13
- 61-75' 11 %16
- 76-90+' 10 %15
PİYASA DEĞERİ€5.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 38 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
E. Frankfurt II
→
Greuther Fürth
€250k
E. Frankfurt II
→
Greuther Fürth
€250k
2023-07-01
SW Essen
→
E. Frankfurt II
free transfer
SW Essen
→
E. Frankfurt II
free transfer
2022-07-12
1.FC Köln II
→
SW Essen
free transfer
1.FC Köln II
→
SW Essen
free transfer
2021-01-29
RW Essen
→
1.FC Köln II
free transfer
RW Essen
→
1.FC Köln II
free transfer
2020-07-01
RW Essen U19
→
RW Essen
-
RW Essen U19
→
RW Essen
-
2019-07-01
RW Essen U17
→
RW Essen U19
-
RW Essen U17
→
RW Essen U19
-
2019-01-01
SW Essen U17
→
RW Essen U17
free transfer
SW Essen U17
→
RW Essen U17
free transfer
2018-07-01
SW Essen Yth.
→
SW Essen U17
-
SW Essen Yth.
→
SW Essen U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2023
Kalça sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
SV 07 Elversberg GÜÇLÜ
%78
2026-08-14
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
DFB Pokal2023 · Eintracht Frankfurt
1kırmızı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2898 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.92. Bundesliga 2025
PERFORMANS30.22898 dk
KARARUygun değil44/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
66.5
Numara 10
66.0
Box-to-box orta saha
65.5
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%38
Dakika
%98
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%41
Dakika
%98
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
7
7.2
97
Gol / 90
0.62
0.22
100
Asist / 90
0.16
0.28
57
Performans skoru
30.2
76
40
Kilit pas / 90
0.71
1.8
39
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ali HabeşoğluBodrum FK · 21
%95
12gol
4asist
57scout
1. Lig
Brandon Thomas-AsanteCoventry · 27
%86
13gol
4asist
55scout
Championship
Joakim LatonenGnistan · 27
%70
3gol
0asist
37scout
Veikkausliiga
Mathis SurayGO Ahead Eagles · 24
%68
12gol
2asist
47scout
€40.00M
Eredivisie
Cristian RenatoMirassol · 25
%65
5gol
3asist
57scout
Serie A
Damien DurandRED Star FC 93 · 30
%64
13gol
3asist
55scout
€800K
Ligue 2
Omri GandelmanGent · 25
%64
7gol
1asist
50scout
Jupiler Pro League
Burak ÇobanYeni Çorumspor · 31
%60
5gol
1asist
46scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
