Taneli Hämäläinen
Finland · Defender

Taneli Hämäläinen

YAŞ32
LİGVeikkausliiga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.40 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili176.77 / 90
Rating7.20
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2026 · 61 defanslar
Müdahale — %0 (0.00) Pas arası — %18 (0.80) Blok — %55 (0.40) İkili mücadele — %53 (%41) Pas isabeti — %78 (%88) Faul (az iyi) — %23 (1.19) 38 ORT. % 0 18 55 53 78 23
  • Müdahale 0.00 %0
  • Pas arası 0.80 %18
  • Blok 0.40 %55
  • İkili mücadele %41 %53
  • Pas isabeti %88 %78
  • Faul (az iyi) 1.19 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 226 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 League Cup2025 · Finland
🏆 League Cup2024 · Finland
🥈 Suomen Cup2024 · Finland · 2nd Place
🥈 Suomen Cup2022 · Finland · 2nd Place
🥈 League Cup2022 · Finland · 2nd Place
🥈 Veikkausliiga2020 · Finland · 2nd Place
🥈 Suomen Cup2020 · Finland · 2nd Place
🥈 Veikkausliiga2019 · Finland · 2nd Place
🥈 Veikkausliiga2018 · Finland · 2nd Place
🥈 Suomen Cup2015 · Finland · 2nd Place
🥈 Suomen Cup2014 · Finland · 2nd Place
2026/27 5 381 0 0 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaInter Turku 3 226 0 0 7.20
UEFA Europa Conference LeagueInter Turku 2 155 0 0 6.85
Kilit pas2
İkili kazanılan26%46
Müdahale6
Faul4
İlk 115
Kart1
Kaptan3maçta
2025/26 8 391 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaInter Turku 8 391 0 0 6.50
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan20%36
Müdahale3
Faul62 kazanılan
İlk 1135 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 113416 yedek girdi
KART9
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 24 3-4-3 — 5 4-2-3-1 — 5 4-1-4-1 — 4 4-4-2 — 2 3-4-1-2 — 1 41 maç
  • 4-3-324%59
  • 3-4-35%12
  • 4-2-3-15%12
  • 4-1-4-14%10
  • 4-4-22%5
  • 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 T. StavitskiT. Stavitski 1 F. KrebsF. Krebs Hämäläine 2
MAÇ GEÇMİŞİ13 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.08.2026 FC CopenhagenAC 4-1 69 6.2
20.08.2026 FC CopenhagenHC 0-0 86 7.5
09.05.2026 FF JaroH 2-0 46 7.0
18.04.2026 LahtiAC 0-2 90 7.3
04.04.2026 VPSH 0-0 90 7.3
02.11.2025 KuPSA 3-2 78 6.7
30.10.2025 SJKH 2-2 49 6.3
19.10.2025 IlvesA 1-2 6
05.10.2025 KuPSH 0-3 12 6.2
23.09.2025 HJK helsinkiH 0-0 7
27.07.2025 SJKH 4-1 90 6.6
18.07.2025 KooteepeeA 2-2 59 6.9
14.06.2025 HakaH 1-1 90 6.3
ŞUT4
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
11' · xG 0.171 2' · xG 0.042 90' · xG 0.011 90' · xG 0.127
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 2 (%50) Korner — 1 (%25) Taç sonrası — 1 (%25) 4 şut
  • Duran top2%50
  • Korner1%25
  • Taç sonrası1%25
Vücut bölgesine göre
Kafa — 3 (%75) Sol ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Kafa3%75
  • Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 13 maç
Inter Turku 13maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-01-17 Rops Inter Turku
2016-01-01 Inter Turku Rops
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Veikkausliiga2026 · Inter Turku 5sarı · 8 maç
🟨 Veikkausliiga2024 · Inter Turku 8sarı · 20 maç
🟨 Veikkausliiga2021 · Inter Turku 7sarı · 18 maç
🟥 Veikkausliiga2021 · Inter Turku 1kırmızı · 18 maç
🟨 Veikkausliiga2020 · Inter Turku 7sarı · 14 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 391 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU38.4Veikkausliiga 2025
PERFORMANS48.6391 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 97 oyuncu
Scout skoru %20
Performans %55
Dakika %48
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %24
Performans %36
Dakika %54
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam