BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.97 / 90
Kilit pas10.97 / 90
Başarılı dripling10.97 / 90
Kazanılan ikili43.87 / 90
Rating6.57
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.13
Şut
0.971.11
Kilit pas
0.971.31
Başarılı dripling
0.971.18
Kazanılan ikili
3.874.90
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Major League Soccer2020 · Orlando City SC · 28 maç
10gol8.
6asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
7
93
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan4%40
Faul2
Ofsayt2
İlk 1116 yedek
Kart1
2024/25
33
1.378
0
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas20
Drible18%41 başarı
İkili kazanılan75%41
Müdahale16
Faul2130 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111518 yedek
G+A / 900.13
Kart1
2023/24
10
709
2
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas11
Drible19%53 başarı
İkili kazanılan47%45
Müdahale7
Faul109 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1182 yedek
G+A / 900.25
Kart1
2022/23
24
1.998
4
5
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%56 isabet
Kilit pas36
Drible33%39 başarı
İkili kazanılan124%43
Müdahale25
Faul1850 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11231 yedek
G+A / 900.41
Kart5
2021/22
30
1.668
3
5
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%37 isabet
Kilit pas27
Drible19%37 başarı
İkili kazanılan90%38
Müdahale17
Faul3238 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111911 yedek
G+A / 900.43
Kart6
2020/21
27
1.831
9
6
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%53 isabet
Kilit pas32
Drible27%52 başarı
İkili kazanılan89%48
Müdahale22
Faul1739 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11234 yedek
G+A / 900.74
TOPLAM GOL0
İLK 111518 yedek girdi
KART1
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-112%40
- 3-5-27%23
- 4-4-24%13
- 3-4-33%10
- 3-4-2-12%7
- 5-3-22%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Toronto FCH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | CF MontrealA | 0-2 | 22↑ | 1 | 6.5 | ||
| 13.05.2026 | DC UnitedA | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | New York Red BullsH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Columbus CrewA | 0-0 | 55 | – | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | CF MontrealH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Houston DynamoA | 2-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 20.10.2024 | Nashville SCH | 0-3 | 81 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2024 | CharlotteA | 4-3 | 31↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 29.09.2024 | Toronto FCH | 1-1 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | CF MontrealA | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 19.09.2024 | Nashville SCA | 1-0 | 21↑ | 1 | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | New York Red BullsH | 2-1 | 72 | 2 | 6.9 | ||
| 08.09.2024 | DC UnitedH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | Inter MiamiH | 1-4 | 60 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2024 | New York City FCA | 2-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 20.07.2024 | Inter MiamiA | 2-1 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.07.2024 | FC CincinnatiA | 0-1 | 59 | 1 | 6.3 | ||
| 14.07.2024 | New York City FCH | 0-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 08.07.2024 | San Jose EarthquakesA | 1-0 | 63 | – | 7.0 | ||
| 04.07.2024 | Philadelphia UnionH | 4-3 | 45↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 30.06.2024 | Seattle SoundersA | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 22.06.2024 | Orlando City SCA | 4-2 | 45↑ | 2 | 7.3 | ||
| 15.06.2024 | Toronto FCA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | Los Angeles GalaxyH | 2-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 30.05.2024 | Orlando City SCH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | Columbus CrewH | 1-3 | 67 | – | 6.0 | ||
| 16.05.2024 | CharlotteH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | St. Louis CityA | 3-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | New England RevolutionH | 0-1 | 65 | – | 6.5 | ||
| 28.04.2024 | Atlanta United FCH | 0-0 | 76 | 2 | 7.2 | ||
| 21.04.2024 | Real Salt LakeH | 0-4 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 13.04.2024 | New York Red BullsA | 0-0 | 60 | – | 7.2 | ||
| 07.04.2024 | Houston DynamoH | 2-1 | 69 | – | 6.3 | ||
| 31.03.2024 | Atlanta United FCA | 3-0 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.03.2024 | New England RevolutionA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | CF MontrealH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | Columbus CrewA | 2-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 03.03.2024 | FC CincinnatiH | 1-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | Philadelphia UnionA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2023 | Atlanta United FCH | 3-3 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 30.04.2023 | New York Red BullsH | 1-1 | 62 | 2 | 6.7 | ||
| 23.04.2023 | Atlanta United FCA | 2-1 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 16.04.2023 | Philadelphia UnionH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.04.2023 | Minnesota United FCH | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 02.04.2023 | DC UnitedH | 0-0 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 25.03.2023 | Inter MiamiA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.03.2023 | FC CincinnatiH | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.03.2023 | Philadelphia UnionA | 1-0 | 35↑ | – | 6.6 | ||
| 05.03.2023 | New York City FCH | 1-1 | 64 | – | 5.9 | ||
| 09.10.2022 | New England RevolutionH | 1-1 | 89 | 2 | 6.7 | ||
| 01.10.2022 | FC CincinnatiA | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 18.09.2022 | CharlotteH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.09.2022 | Inter MiamiH | 3-1 | 81 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 03.09.2022 | Columbus CrewA | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 31.08.2022 | New England RevolutionA | 0-0 | 71 | 1 | 5.9 | ||
| 28.08.2022 | CF MontrealH | 0-2 | 99 | 1 | 6.0 | ||
| 21.08.2022 | New York City FCH | 0-2 | 78 | – | 6.2 | ||
| 13.08.2022 | Philadelphia UnionA | 4-1 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 06.08.2022 | CharlotteA | 2-3 | 87 | 1 | 6.5 |
ŞUT1
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 131 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-05-05
Hibernian FC
→
Chicago
free transfer
Hibernian FC
→
Chicago
free transfer
2022-01-01
Orlando
→
Hibernian FC
free transfer
Orlando
→
Hibernian FC
free transfer
2018-01-19
Badgers
→
Orlando
draft
Badgers
→
Orlando
draft
2017-08-01
Chicago FC
→
Badgers
End of loan
Chicago FC
→
Badgers
End of loan
2017-05-01
Badgers
→
Chicago FC
loan transfer
Badgers
→
Chicago FC
loan transfer
2016-08-01
Des Moines
→
Badgers
End of loan
Des Moines
→
Badgers
End of loan
2016-05-01
Badgers
→
Des Moines
loan transfer
Badgers
→
Des Moines
loan transfer
2014-08-01
Sockers FC
→
Badgers
free transfer
Sockers FC
→
Badgers
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 93 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU29.5Major League Soccer 2026
PERFORMANS25.393 dk
KARARVeri yetersiz35/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet
29.7
Bitirici
29.7
Çizgi kanadı
29.2
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%12
Performans
%25
Dakika
%15
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%18
Performans
%29
Dakika
%20
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.57
7.2
91
Kilit pas / 90
0.97
1.6
61
Pas hacmi / 90
22.26
34
66
Performans skoru
25.3
76
33
Başarılı drible / 90
0.97
1.1
88
Asist / 90
0
0.32
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yuri AlbertoCorinthians · 24
%95
1gol
2asist
61scout
Serie A
Jhonatan CandiaBarracas Central · 30
%84
1gol
0asist
40scout
Liga Profesional Argentina
Ezequiel PonceHouston Dynamo · 28
%74
0gol
0asist
34scout
Major League Soccer
Yannick BolasieChapecoense-sc · 36
%72
1gol
1asist
43scout
Serie A
Eduardo SashaRB Bragantino · 33
%70
0gol
0asist
33scout
Serie A
Henrik Langaas SkogvoldFredrikstad · 21
%68
0gol
0asist
47scout
Eliteserien
Sondre SørløkkFredrikstad · 28
%66
0gol
0asist
34scout
Eliteserien
Matías CóccaroNewells Old Boys · 28
%60
1gol
0asist
37scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

