Bosnia and Herzegovina · Midfielder
Haris Hajradinović
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas23.91 / 90
Kazanılan ikili23.91 / 90
Rating7.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
3.912.11
Kazanılan ikili
3.915.85
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Süper Lig2023 · Kasimpasa · 38 maç
14asist2.
9.
Süper Lig2024 · Kasimpasa · 34 maç
8asist9.
9.
Süper Lig2021 · Kasimpasa · 36 maç
7asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super CupNone · Belgium
🏆
Premijer LigaNone · Bosnia and Herzegovina
🏆
CupNone · Bosnia and Herzegovina
🏆
First Division ANone · Belgium
🏆
Super Cup2015 · Belgium
🏆
First Division A2014/2015 · Belgium
🏆
Cup2011/2012 · Bosnia and Herzegovina
🏆
Premijer Liga2011/2012 · Bosnia and Herzegovina
🥈
1. ligaNone · Slovakia · 2nd Place
🥈
1. liga2013/2014 · Slovakia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 19 G+A
GolAsist
2026/27
1
46
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan2%100
2025/26
7
554
2
0
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas13
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan36%59
Müdahale17
Faul1113 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 117
G+A / 900.32
Kart2
Kaptan6maçta
2024/25
37
3.032
9
8
7.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut59%41 isabet
Kilit pas100
Drible22%48 başarı
İkili kazanılan171%48
Müdahale69
Faul5564 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı7
İlk 11352 yedek
G+A / 900.5
Kart5
Kaptan8maçta
2023/24
38
3.307
5
14
7.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%42 isabet
Kilit pas103
Drible26%55 başarı
İkili kazanılan187%51
Müdahale63
Faul4273 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı3
İlk 1138
G+A / 900.52
Kart3
Kaptan21maçta
2022/23
33
2.239
2
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%31 isabet
Kilit pas45
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan120%47
Müdahale65
Faul5737 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11276 yedek
G+A / 900.16
Kart8
Kaptan20maçta
2021/22
36
2.775
2
7
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%29 isabet
Kilit pas44
Drible28%57 başarı
İkili kazanılan149%49
Müdahale64
Faul5246 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11315 yedek
G+A / 900.29
Kart61
Kaptan2maçta
2020/21
36
3.108
5
5
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut62%44 isabet
Kilit pas66
Drible36%64 başarı
İkili kazanılan192%47
Müdahale64
Faul6378 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11351 yedek
G+A / 900.29
Kart5
TOPLAM GOL149 penaltı
İLK 11448 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 4 %29
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 3 %21
- 76-90+' 4 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-130%60
- 4-2-3-17%14
- 5-3-25%10
- 4-4-24%8
- 3-5-23%6
- 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | TrabzonsporH | 1-1 | 46↑ | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | RizesporAC | 1-2 | 24 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | FenerbahceHC | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 17.09.2025 | SamsunsporAC | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | Fatih KaragümrükAC | 0-1 | 80 | 2 | 7.0 | ||
| 09.09.2025 | AustriaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.09.2025 | San MarinoA | 0-6 | 45 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-3 | 90 | 1 | 6 | 8.2 | |
| 18.08.2025 | TrabzonsporHC | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | AntalyasporAC | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 07.06.2025 | San MarinoH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.05.2025 | GoztepeH | 1-2 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 24.05.2025 | Gazişehir GaziantepA | 2-2 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 18.05.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 6 | 8.5 |
| 10.05.2025 | EyüpsporA | 0-3 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 05.05.2025 | TrabzonsporH | 1-1 | 90 | 2 | 8.9 | ||
| 13.04.2025 | KayserisporA | 1-0 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 07.04.2025 | BesiktasH | 1-1 | 90 | 4 | 7.6 | ||
| 29.03.2025 | SamsunsporAC | 0-2 | 87 | 1 | 7.6 | ||
| 15.03.2025 | AlanyasporHC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 07.03.2025 | BB BodrumsporAC | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 02.03.2025 | GalatasarayHC | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.02.2025 | AntalyasporAC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 16.02.2025 | FenerbahceAC | 3-1 | 90 | 4 | 7.9 | ||
| 09.02.2025 | RizesporH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.02.2025 | Adana DemirsporA | 3-5 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.9 |
| 27.01.2025 | HataysporH | 5-4 | 90 | 1 | 2 | 8.7 | |
| 19.01.2025 | KonyasporA | 3-3 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 13.01.2025 | GoztepeA | 5-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 05.01.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 23.12.2024 | Istanbul BasaksehirAC | 2-2 | 89 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 13.12.2024 | EyüpsporH | 2-0 | 87 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 24.11.2024 | SivassporA | 0-0 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2024 | KayserisporH | 1-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 02.11.2024 | BesiktasA | 1-3 | 84 | 2 | 7.0 | ||
| 26.10.2024 | SamsunsporH | 1-4 | 75 | – | 6.5 | ||
| 20.10.2024 | AlanyasporAC | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2024 | BB BodrumsporH | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 28.09.2024 | GalatasarayA | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 22.09.2024 | AntalyasporH | 0-0 | 31↑ | – | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | FenerbahceH | 0-2 | 66 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | RizesporA | 0-1 | 89 | 2 | 6.5 | ||
| 25.08.2024 | Adana DemirsporH | 2-2 | 89 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 19.08.2024 | HataysporA | 1-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 10.08.2024 | KonyasporH | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | BesiktasH | 2-1 | 90 | 4 | 7.6 | ||
| 18.05.2024 | RizesporA | 0-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | AntalyasporH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 05.05.2024 | Istanbul BasaksehirA | 4-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.04.2024 | SamsunsporH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 21.04.2024 | Gazişehir GaziantepA | 2-0 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 13.04.2024 | KonyasporH | 0-2 | 85 | – | 6.6 | ||
| 03.04.2024 | KayserisporAC | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 17.03.2024 | GalatasarayH | 3-4 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 10.03.2024 | İstanbulsporA | 1-2 | 90 | 2 | 4 | 9.0 | |
| 01.03.2024 | SivassporH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.02.2024 | FenerbahceA | 2-1 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 16.02.2024 | Fatih KaragümrükH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 09.02.2024 | Adana DemirsporA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.5 |
| 04.02.2024 | AlanyasporH | 2-1 | 90 | – | 7.9 |
ŞUT18
GOL2
xG1.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%61
- Serbest vuruş3%17
- Taç sonrası1%6
- Kontra atak1%6
- Penaltı1%6
- Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak14%78
- Sağ ayak4%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 5 %28
- 46-60' 3 %17
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 5 %28
PİYASA DEĞERİ€1.50M-25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ34
DİSİPLİN8kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 188 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-09-04
Haugesund
→
NK Osijek
€700k
Haugesund
→
NK Osijek
€700k
2017-02-01
Haugesund
→
KAA Gent
End of loan
Haugesund
→
KAA Gent
End of loan
2016-01-18
KAA Gent
→
Haugesund
loan transfer
KAA Gent
→
Haugesund
loan transfer
2015-01-01
AS Trencin
→
KAA Gent
?
AS Trencin
→
KAA Gent
?
2013-07-09
Inter Zapresic
→
AS Trencin
?
Inter Zapresic
→
AS Trencin
?
2013-01-10
OFK Olimpik
→
Inter Zapresic
free transfer
OFK Olimpik
→
Inter Zapresic
free transfer
2012-07-01
Zeljeznicar U19
→
OFK Olimpik
free transfer
Zeljeznicar U19
→
OFK Olimpik
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
05.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
26 maç
10.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
04.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
09.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Süper Lig2022 · Kasimpasa
8sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 46 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.0Süper Lig 2026
PERFORMANS36.146 dk
KARARUygun değil44/100
ROL UYUMU2026
Box-to-box orta saha
59.2
İleri sekiz
58.3
Top kapan ön libero
57.9
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 164 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%62
Dakika
%37
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 2078 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%55
Dakika
%34
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.76
2.5
100
Performans skoru
58.3
76
77
İkili mücadele kazanma
59.02
55
100
Kilit pas / 90
2.11
1.3
100
Gol / 90
0.32
0.18
100
Pas hacmi / 90
35.58
60
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jack McGlynnHouston Dynamo · 22
%95
2gol
3asist
69scout
Major League Soccer
Gastón LodicoInstituto Cordoba · 27
%85
0gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Marco ReusLos Angeles Galaxy · 36
%73
4gol
5asist
59scout
Major League Soccer
Matheus PereiraCruzeiro · 29
%71
3gol
2asist
60scout
Serie A
Alan PatrickInternacional · 34
%66
3gol
0asist
50scout
Serie A
Rodrigo GarroCorinthians · 27
%64
2gol
6asist
71scout
Serie A
Leandro ParedesBoca Juniors · 31
%60
2gol
3asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Juan Fernando QuinteroRiver Plate · 32
%60
3gol
3asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
