LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili103.42 / 90
Rating7.15
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 88 defanslar
- Müdahale 0.34 %5
- Pas arası 1.71 %78
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %48 %21
- Pas isabeti %91 %89
- Faul (az iyi) 2.05 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 263 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
1. LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
1. Lig2022/2023 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Super Cup2022 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Cup2020/2021 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
5
263
0
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan10%48
Müdahale1
Faul61 kazanılan
İlk 1132 yedek
2025/26
21
342
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan29%76
Müdahale3
Faul37 kazanılan
İlk 11417 yedek
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25
15
606
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan49%79
Müdahale16
Faul613 kazanılan
İlk 1196 yedek
Kart1
2023/24
30
1.493
1
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan113%71
Müdahale27
Faul1325 kazanılan
İlk 111713 yedek
G+A / 900.06
Kart3
Kaptan1maçta
2022/23
32
2.338
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan153%67
Müdahale41
Faul2131 kazanılan
İlk 11266 yedek
Kart5
2021/22
25
252
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%67
Müdahale2
Faul11 kazanılan
İlk 11322 yedek
2020/21
18
270
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan20%69
Müdahale5
Faul16 kazanılan
İlk 11414 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 111926 yedek girdi
KART4
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-120%50
- 4-1-4-112%30
- 3-4-2-14%10
- 4-4-22%5
- 3-4-31%2
- 3-5-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Bodrum FKA | 0-0 | 90 | 0 | 6.9 | ||
| 30.08.2026 | Iğdır FKH | 0-1 | 85 | – | 7.3 | ||
| 22.08.2026 | ÜmraniyesporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2026 | SarıyerH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | SivassporA | 0-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | KocaelisporH | 1-0 | 2↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | GalatasarayA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | AlanyasporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | GoztepeAC | 2-0 | 84 | – | 7.3 | ||
| 17.04.2026 | KonyasporH | 0-2 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | BesiktasA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | EyüpsporH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | Istanbul BasaksehirA | 0-0 | 95 | 1 | 7.5 | ||
| 13.03.2026 | Gazişehir GaziantepH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | RizesporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | FenerbahceH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | KayserisporA | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | SamsunsporH | 3-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Fatih KaragümrükA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | TrabzonsporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | GenclerbirligiH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | KasimpasaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | GalatasarayH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | AlanyasporA | 0-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | GoztepeH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | KasimpasaH | 2-1 | 38 | – | 6.2 | ||
| 24.05.2025 | EyüpsporA | 2-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 18.05.2025 | Gazişehir GaziantepH | 0-0 | 27 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2025 | KayserisporA | 3-1 | 63 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2025 | KonyasporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | SivassporA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | KasimpasaH | 2-1 | 57 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2025 | Adana DemirsporA | 1-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 09.02.2025 | Istanbul BasaksehirH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | HataysporA | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | BesiktasH | 1-1 | 87 | – | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | GoztepeA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | TrabzonsporA | 5-0 | 56 | – | 6.9 | ||
| 16.09.2024 | Adana DemirsporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | Istanbul BasaksehirA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | HataysporH | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 29.04.2024 | Fatih KaragümrükA | 4-1 | 21 | – | 6.3 | ||
| 21.04.2024 | HataysporH | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 14.04.2024 | RizesporA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.04.2024 | AnkaragucuH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | BesiktasA | 1-2 | 84 | – | 7.3 | ||
| 09.03.2024 | Istanbul BasaksehirA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.03.2024 | Gazişehir GaziantepH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.02.2024 | GalatasarayA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.02.2024 | İstanbulsporH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.02.2024 | SamsunsporAC | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.02.2024 | FenerbahceH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.01.2024 | KayserisporA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2024 | SivassporH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.01.2024 | KonyasporA | 1-1 | 83 | – | 7.2 | ||
| 14.01.2024 | TrabzonsporH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.01.2024 | PendiksporA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 24.12.2023 | Adana DemirsporA | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 20.12.2023 | KasimpasaH | 0-0 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 09.12.2023 | Fatih KaragümrükH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT1
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI163 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %27
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %27
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR163
- Pas102%63
- Hava topu17%11
- Uzaklaştırma16%10
- Top teması8%5
- Faul6%4
- Top kazanma5%3
- Offsideprovoked2%1
- Müdahale2%1
- Ofsayt pası2%1
- Hata1%1
PİYASA DEĞERİ€200K-33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 146 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
4 maç
10.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
7 maç
08.2025
Unknown InjuryKadroda yok
2 maç
05.2025
SakatlıkKadroda yok
3 maç
04.2025
SakatlıkŞüpheli
10 maç
01.2025
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
3 maç
11.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 342 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.6Süper Lig 2025
PERFORMANS46.0342 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
48.0
Ayağı iyi stoper
46.7
Agresif stoper
43.3
Role fit sinyali var ama confidence 72/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%25
Performans
%29
Dakika
%39
Değer / getiri
%89
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%33
Dakika
%51
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.9
7.2
96
İkili mücadele kazanma
76.32
68
100
Pas hacmi / 90
36.84
45
82
Pas arası / 90
0.79
1.8
44
Müdahale / 90
0.79
2.4
33
Blok / 90
0
1.8
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Caner OsmanpaşaYeni Çorumspor · 37
%95
0gol
0asist
46scout
1. Lig
Sinan OsmanoğluYeni Çorumspor · 35
%79
0gol
0asist
63scout
€50K
1. Lig
Nehuén PazTigre · 32
%76
2gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Sotirios PapagiannopoulosAIK Stockholm · 35
%72
0gol
0asist
62scout
Allsvenskan
Conor ShaughnessyPortsmouth · 29
%71
2gol
0asist
62scout
Championship
Edson MexerKeçiörengücü · 37
%64
0gol
0asist
54scout
1. Lig
Ezri KonsaAston Villa · 28
%61
0gol
0asist
54scout
€40.00M
Premier League
Dimitris GoutasGençlerbirliği S.K. · 31
%60
3gol
0asist
66scout
€900K
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

