LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.42 / 90
Kilit pas10.21 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili193.97 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 85 defanslar
- Müdahale 0.84 %25
- Pas arası 1.25 %55
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %70 %86
- Pas isabeti %89 %76
- Faul (az iyi) 0.42 %90
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 431 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
1. Lig2024/2025 · Turkey
🏆
Cup2021/2022 · Turkey
🏆
Super Cup2018/2019 · Turkey
🏆
Cup2017/2018 · Turkey
🏆
1. Lig2010/2011 · Turkey
🥈
Super Cup2022/2023 · Turkey · 2nd Place
🥈
Cup2018/2019 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
5
431
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan19%70
Müdahale4
Faul25 kazanılan
İlk 115
Kart1
Kaptan3maçta
2025/26
34
1.895
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan89%70
Müdahale20
Faul116 kazanılan
İlk 112113 yedek
Kart4
Kaptan7maçta
2024/25
30
2.405
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas3
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan136%61
Müdahale24
Faul1819 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11273 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2023/24
32
2.354
3
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas1
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan117%63
Müdahale31
Faul813 kazanılan
İlk 11266 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2022/23
34
2.372
2
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas1
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan131%61
Müdahale45
Faul1611 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11277 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2021/22
34
2.789
1
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas3
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan139%64
Müdahale45
Faul1811 kazanılan
İlk 11313 yedek
G+A / 900.03
Kart2
2020/21
38
2.905
2
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas4
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan104%50
Müdahale31
Faul2610 kazanılan
İlk 11335 yedek
G+A / 900.06
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 115317 yedek girdi
KART5
FORMA20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-149%72
- 4-2-3-112%18
- 4-3-36%9
- 4-4-21%1
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | KeçiörengücüA | 3-0 | 90 | 1 | 6.4 | ||
| 01.09.2026 | PendiksporH | 2-0 | 90 | 0 | 7.1 | ||
| 28.08.2026 | AntalyasporAC | 1-2 | 83 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2026 | Batman PetrolsporHC | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.08.2026 | Esenler EroksporAC | 1-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | BB BodrumsporA | 0-1 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | EroksporHC | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | İstanbulsporAC | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.04.2026 | HataysporHC | 4-0 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 07.04.2026 | BandırmasporAC | 0-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Serik BelediyesporHC | 3-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 22.03.2026 | Van BBAC | 0-0 | 84 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | KeçiörengücüHC | 3-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 10.03.2026 | Manisa BBSKA | 3-0 | 76 | – | 6.2 | ||
| 06.03.2026 | ÜmraniyesporH | 1-2 | 91 | – | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | SakaryasporA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.02.2026 | Adana DemirsporH | 5-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2026 | PendiksporA | 2-0 | 83 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | SivassporH | 1-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 09.01.2026 | AmedA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | Erzurum BBA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | SakaryasporH | 2-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 13.12.2025 | SivassporA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.12.2025 | PendiksporH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | BB BodrumsporA | 4-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 03.11.2025 | EroksporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BolusporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | HataysporA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | Manisa BBSKH | 3-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | ÜmraniyesporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2025 | Serik BelediyesporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | İstanbulsporA | 3-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | Van BBH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | KeçiörengücüA | 1-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 22.08.2025 | SarıyerH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | Adana DemirsporA | 0-3 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | AmedH | 2-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | BolusporH | 3-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 20.04.2025 | EroksporAC | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.04.2025 | Yeni MalatyasporH | 7-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.04.2025 | AdanasporA | 1-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | BandırmasporA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.03.2025 | SakaryasporH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Fatih KaragümrükA | 1-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 10.03.2025 | AnkaragucuH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.03.2025 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.03.2025 | İstanbulsporH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Yeni ÇorumsporH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.02.2025 | Manisa BBSKA | 0-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 08.02.2025 | AmedH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | Erzurum BBA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.01.2025 | PendiksporH | 3-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 20.01.2025 | GenclerbirligiA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | KeçiörengücüA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.01.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.12.2024 | BolusporA | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.12.2024 | EroksporH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 |
ŞUT14
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner13%93
- Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa11%79
- Sağ ayak3%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 4 %29
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 5 %36
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 207 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
03.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
12.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1198 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.41. Lig 2025
PERFORMANS56.71198 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
72.0
Ayağı iyi stoper
71.4
Defansif bek
69.3
Ayağı iyi stoper
61.8
Klasik stoper
60.2
Defansif bek
56.3
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%53
Dakika
%58
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%54
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
99.7
85
100
Ortalama rating
6.79
7.2
94
İkili mücadele kazanma
64
68
94
Pas hacmi / 90
46.2
45
100
Pas arası / 90
1.13
1.8
63
Müdahale / 90
0.9
2.4
38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bruno Martins IndiSparta Rotterdam · 33
%95
1gol
0asist
62scout
€4.00M
Eredivisie
Cameron BurgessSwansea · 30
%77
0gol
0asist
66scout
Championship
Soumaila CoulibalyStade Brestois 29 · 22
%77
0gol
0asist
71scout
€7.00M
Ligue 1
Esteban BurgosSan Martin S.J. · 33
%75
0gol
0asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Christophe HerelleManisa F.K. · 33
%66
0gol
0asist
58scout
1. Lig
Matthew PollockWatford · 24
%63
1gol
1asist
68scout
Championship
Harry DarlingNorwich · 26
%60
1gol
0asist
67scout
Championship
Casper WidellExcelsior · 22
%60
1gol
1asist
71scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


