Türkiye · Midfielder
Rahman Buğra Çağıran
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut43.91 / 90
Kilit pas10.98 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili65.87 / 90
Rating6.38
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.51
Şut
3.911.79
Kilit pas
0.981.28
Başarılı dripling
0.000.77
Kazanılan ikili
5.875.13
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
5
92
0
0
6.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas1
İkili kazanılan6%50
Müdahale3
İlk 1123 yedek
2025/26
10
351
0
2
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7
Kilit pas5
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan20%51
Müdahale10
Faul54 kazanılan
İlk 1146 yedek
G+A / 900.51
Kart1
2024/25
25
986
1
4
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%52 isabet
Kilit pas37
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan64%52
Müdahale24
Faul207 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111015 yedek
G+A / 900.46
Kart4
2023/24
24
1.325
5
3
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%61 isabet
Kilit pas28
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan85%54
Müdahale31
Faul1123 kazanılan
İlk 11159 yedek
G+A / 900.54
Kart2
Kaptan2maçta
2022/23
22
1.581
4
2
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%50 isabet
Kilit pas26
Drible15%47 başarı
İkili kazanılan112%54
Müdahale55
Faul2626 kazanılan
Penaltı11 kaçan
İlk 11211 yedek
G+A / 900.34
Kart72
Kaptan15maçta
2021/22
24
722
2
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%73 isabet
Kilit pas13
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan37%43
Müdahale21
Faul177 kazanılan
İlk 111014 yedek
G+A / 900.25
Kart2
Kaptan6maçta
TOPLAM GOL1
İLK 111626 yedek girdi
KART6
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-122%59
- 4-2-3-111%30
- 4-3-32%5
- 3-1-4-21%3
- 5-4-11%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Vanspor FKA | 0-2 | 65 | 4 | 6.3 | ||
| 29.08.2026 | SivassporH | 2-1 | 27 | 0 | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | SarıyerA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2026 | BolusporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2026 | PendiksporA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | PendiksporH | 1-2 | 74 | 1 | 7.2 | ||
| 12.12.2025 | Adana DemirsporA | 1-6 | 66 | 2 | 1 | 8.5 | |
| 07.12.2025 | Erzurum BBH | 2-0 | 81 | 2 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | SivassporA | 1-0 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | AmedH | 4-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | Yeni ÇorumsporA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Manisa BBSKH | 2-0 | 58 | 2 | 7.0 | ||
| 16.08.2025 | SarıyerA | 1-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | Van BBH | 2-3 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | Yeni MalatyasporA | 0-5 | 49↑ | 2 | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | SakaryasporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | BandırmasporH | 1-1 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 10.04.2025 | ÜmraniyesporH | 2-1 | 36↑ | 2 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | AnkaragucuA | 0-3 | 10↑ | 1 | 7.0 | ||
| 28.03.2025 | ŞanlıurfasporH | 1-0 | 16↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 16.03.2025 | İstanbulsporA | 5-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-2 | 34↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 04.03.2025 | AmedA | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 28.02.2025 | Manisa BBSKH | 3-0 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | KeçiörengücüA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | BolusporA | 0-2 | 75 | 2 | 7.3 | ||
| 20.01.2025 | KocaelisporH | 1-0 | 62 | 1 | 7.5 | ||
| 12.01.2025 | Yeni MalatyasporH | 3-0 | 64 | 1 | 7.2 | ||
| 06.01.2025 | SakaryasporA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 23.12.2024 | AdanasporH | 0-2 | 13↑ | 3 | 7.5 | ||
| 23.11.2024 | AnkaragucuH | 1-0 | 10↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 19.10.2024 | AmedH | 1-1 | 78 | – | 7.3 | ||
| 06.10.2024 | Manisa BBSKA | 1-0 | 65 | 2 | 7.3 | ||
| 28.09.2024 | KeçiörengücüH | 0-1 | 71↑ | 1 | 7.2 | ||
| 30.08.2024 | EroksporA | 1-2 | 60 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.08.2024 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-0 | 77 | 2 | 7.0 | ||
| 18.08.2024 | BolusporH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 10.08.2024 | KocaelisporA | 2-1 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2024 | TuzlasporA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.05.2024 | GiresunsporH | 1-0 | 76 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 28.04.2024 | GoztepeA | 2-0 | 28↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.04.2024 | AdanasporH | 1-1 | 27 | 1 | 6.9 | ||
| 02.04.2024 | BolusporA | 1-2 | 72 | – | 7.5 | ||
| 10.03.2024 | AltayAC | 0-4 | 61 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 04.03.2024 | ŞanlıurfasporH | 1-1 | 83 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.02.2024 | Manisa BBSKA | 1-1 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 19.02.2024 | BandırmasporHC | 0-1 | 98 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2024 | EyüpsporA | 1-0 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 04.02.2024 | Yeni ÇorumsporH | 0-0 | 83↑ | – | 7.3 | ||
| 28.01.2024 | BB BodrumsporA | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 23.12.2023 | TuzlasporH | 0-2 | 90 | 2 | 8.3 | ||
| 19.12.2023 | GiresunsporA | 0-1 | 89 | 3 | 7.6 | ||
| 10.12.2023 | GoztepeH | 0-3 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 03.12.2023 | Erzurum BBA | 1-1 | 29↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 04.11.2023 | BolusporH | 0-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 23.10.2023 | AltayH | 3-0 | 45 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 07.10.2023 | ŞanlıurfasporA | 1-2 | 87 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 30.09.2023 | Manisa BBSKH | 1-1 | 33↑ | 2 | 6.9 |
ŞUT17
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%82
- Açık oyun1%6
- Korner1%6
- Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%88
- Kafa2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 4 %24
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 1 %6
- 46-60' 3 %18
- 61-75' 3 %18
- 76-90+' 5 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 141 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
09.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
1. Lig2022 · Yeni Malatyaspor
1kırmızı · 15 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 351 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.11. Lig 2025
PERFORMANS74.4351 dk
KARARVeri yetersiz45/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
59.2
Top kapan ön libero
56.1
Box-to-box orta saha
53.9
Role fit sinyali var ama confidence 34/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%99
Dakika
%49
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%97
Dakika
%59
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
74.4
76
98
Pas hacmi / 90
48.72
72
68
Pas arası / 90
1.54
1.6
96
Kilit pas / 90
1.28
1.4
91
Ortalama rating
6.99
7.2
97
Müdahale / 90
2.56
2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juninho BacunaFC Volendam · 28
%95
0gol
2asist
58scout
€2.20M
Eredivisie
Muhammed GümüşkayaBandırmaspor · 24
%86
1gol
6asist
70scout
1. Lig
Rocco Robert SheinFredrikstad · 22
%78
1gol
4asist
77scout
Eliteserien
Brian De KeersmaeckerOxford United · 25
%76
1gol
5asist
68scout
Championship
Mohamed KabaNantes · 24
%70
0gol
2asist
65scout
€2.00M
Ligue 1
Patrickson DelgadoFC Dallas · 22
%62
1gol
6asist
75scout
Major League Soccer
Keaton ParksNew York City FC · 28
%61
1gol
2asist
60scout
Major League Soccer
Ivan GómezCentral Cordoba de Santiago · 28
%60
2gol
3asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




