LİG1. Lig
BU SEZON1G · 0A
Gol10.20 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.40 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling20.40 / 90
Kazanılan ikili254.99 / 90
Rating7.31
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 83 defanslar
- Müdahale 1.60 %65
- Pas arası 1.40 %67
- Blok 0.60 %76
- İkili mücadele %53 %44
- Pas isabeti %94 %98
- Faul (az iyi) 1.00 %46
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 451 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
TSYD Cup2022/2023 · Turkey
🏆
1. Lig2021/2022 · Turkey
🏆
1. Lig2018/2019 · Turkey
🥈
TSYD Cup2024/2025 · Turkey · 2nd Place
🥈
TSYD Cup2023/2024 · Turkey · 2nd Place
🥈
TSYD Cup2021/2022 · Turkey · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
5
451
1
0
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan25%53
Müdahale8
Faul53 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.2
Kart2
2024/25
32
2.350
1
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas9
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan143%59
Müdahale53
Faul3324 kazanılan
İlk 11275 yedek
G+A / 900.08
Kart8
2023/24
27
2.407
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas2
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan102%62
Müdahale33
Faul1610 kazanılan
İlk 1127
Kart2
2022/23
16
1.514
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan57%58
Müdahale21
Faul145 kazanılan
İlk 1116
Kart2
2021/22
22
500
1
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan35%65
Müdahale13
Faul44 kazanılan
İlk 11418 yedek
G+A / 900.18
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 11326 yedek girdi
KART11
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-124%65
- 4-2-3-19%24
- 4-3-32%5
- 3-1-4-21%3
- 5-4-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | İstanbulsporH | 4-0 | 89 | 0 | 7.5 | ||
| 29.08.2026 | KayserisporA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.08.2026 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 15.08.2026 | Iğdır FKH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.08.2026 | Bodrum FKA | 0-2 | 92 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | Yeni MalatyasporA | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | SakaryasporH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | AdanasporA | 0-5 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 20.04.2025 | BandırmasporH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.04.2025 | ÜmraniyesporH | 2-1 | 77 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | AnkaragucuA | 0-3 | 60 | 1 | – | 7.5 | |
| 28.03.2025 | ŞanlıurfasporH | 1-0 | 76 | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | İstanbulsporA | 5-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2025 | Manisa BBSKH | 3-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | KeçiörengücüA | 3-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 16.02.2025 | PendiksporH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.02.2025 | Erzurum BBA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.02.2025 | EroksporH | 1-1 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 20.01.2025 | KocaelisporH | 1-0 | 52 | – | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | Yeni MalatyasporH | 3-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 06.01.2025 | SakaryasporA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.12.2024 | AdanasporH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.12.2024 | BandırmasporA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.12.2024 | Fatih KaragümrükH | 1-0 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | ÜmraniyesporA | 3-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 23.11.2024 | AnkaragucuH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 04.11.2024 | İstanbulsporH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2024 | AmedH | 1-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 06.10.2024 | Manisa BBSKA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | KeçiörengücüH | 0-1 | 97 | 1 | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | PendiksporA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2024 | EroksporA | 1-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2024 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.08.2024 | BolusporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 10.08.2024 | KocaelisporA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2024 | TuzlasporA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | GiresunsporH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.04.2024 | GoztepeA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.04.2024 | Erzurum BBH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.04.2024 | KeçiörengücüA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.04.2024 | AdanasporH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.04.2024 | BolusporA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.03.2024 | KocaelisporH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.03.2024 | AltayA | 0-4 | 93 | – | 7.3 | ||
| 04.03.2024 | ŞanlıurfasporH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.02.2024 | Manisa BBSKA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.02.2024 | BandırmasporH | 0-1 | 98 | 1 | 7.3 | ||
| 12.02.2024 | EyüpsporA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.02.2024 | Yeni ÇorumsporH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.01.2024 | BB BodrumsporA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2024 | SakaryasporH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.01.2024 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.11.2023 | AdanasporA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.11.2023 | BolusporH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.10.2023 | AltayH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.10.2023 | ŞanlıurfasporA | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.09.2023 | Manisa BBSKH | 1-1 | 95 | – | 6.2 | ||
| 24.09.2023 | BandırmasporA | 4-1 | 45 | – | 6.5 |
ŞUT2
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Kafa1%50
- Sağ ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 121 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


