Marcos Llorente
Spain · Defender

Marcos Llorente

YAŞ32
BOY186
KİLO75
DOĞUM YERİMadrid
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili32.01 / 90
Rating7.13
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.07
Asist 0.000.00
Şut 0.000.22
Kilit pas 0.000.07
Başarılı dripling 0.000.07
Kazanılan ikili 2.014.69
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Premier League 2 Division Two2020/2021 · England
🏆 FIFA Intercontinental Cup2014 Morocco · World
🏆 UEFA Super Cup2014/2015 · Europe
🏆 UEFA Champions League2013/2014 · Europe
🏆 Copa del Rey2013/2014 · Spain
🏆 International Champions Cup2013 · World
🥈 UEFA Conference League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈 UEFA Europa League2022/2023 · Europe · 2nd Place
🥈 Queensland Champions Cup2022 · World · 2nd Place
🥈 UEFA Nations League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈 Super Cup2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2012/2013 · Spain · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2012/2013 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
2020 1 2021 3 2022 0 2023 3 2024 2 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 4 134 0 0 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 4 134 0 0 7.13
İkili kazanılan3%60
Müdahale1
Faul1
İlk 1131 yedek
Kaptan1maçta
2025/26 38 1.819 1 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 29 1.227 1 0 6.99
UEFA Europa LeagueReal Betis 9 592 0 0 6.71
Şut5%60 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan97%60
Müdahale31
Faul2418 kazanılan
İlk 112117 yedek
G+A / 900.05
Kart4
Kaptan2maçta
2024/25 44 3.209 2 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Betis 31 2.521 2 0 7.00
UEFA Europa Conference LeagueReal Betis 13 688 0 0 7.07
Şut11%73 isabet
Kilit pas8
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan172%63
Müdahale48
Faul3028 kazanılan
İlk 11386 yedek
G+A / 900.06
Kart6
Kaptan1maçta
2023/24 47 2.829 1 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAS Roma 34 2.173 1 1 6.96
UEFA Europa LeagueAS Roma 13 656 0 1 6.90
Şut6%67 isabet
Kilit pas6
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan135%56
Müdahale42
Faul3127 kazanılan
İlk 113413 yedek
G+A / 900.1
Kart6
2022/23 40 1.353 0 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeeds 19 648 0 0 6.71
Serie AAS Roma 15 573 0 0 6.71
UEFA Europa LeagueAS Roma 6 132 0 0 6.40
Şut8%12 isabet
Kilit pas1
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan63%55
Müdahale24
Faul165 kazanılan
İlk 111426 yedek
Kart2
2021/22 30 2.343 3 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeeds 30 2.343 3 0 6.88
Şut9%33 isabet
Kilit pas2
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan131%55
Müdahale53
Faul2321 kazanılan
İlk 11282 yedek
G+A / 900.12
Kart7
2020/21 20 1.295 1 0 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeeds 18 1.205 1 0 7.01
La LigaReal Sociedad 2 90 0 0 7.30
Şut5%60 isabet
Kilit pas4
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan86%57
Müdahale35
Faul179 kazanılan
İlk 11155 yedek
G+A / 900.07
Kart1
TOPLAM GOL10
İLK 1114561 yedek girdi
KART27
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 4 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 1 %10
  • 16-30' 2 %20
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 4 %40
  • 76-90+' 3 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 106 4-3-3 — 22 3-4-2-1 — 15 4-1-4-1 — 15 3-5-2 — 13 3-3-3-1 — 8 179 maç
  • 4-2-3-1106%59
  • 4-3-322%12
  • 3-4-2-115%8
  • 4-1-4-115%8
  • 3-5-213%7
  • 3-3-3-18%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Real MadridH 1-0 39 0 7.1
29.08.2026 LevanteA 5-2 0 0
25.08.2026 ValenciaAC 0-1 95 7.2
21.08.2026 Real SociedadH 1-0
23.05.2026 LevanteH 2-1 90 1 7.0
12.05.2026 ElcheH 2-1 94 7.2
09.05.2026 Real SociedadA 2-2 86 7.3
03.05.2026 OviedoH 3-0 87 6.9
24.04.2026 Real MadridH 1-1 55 7.2
16.04.2026 SC BragaH 2-4 96 5.9
12.04.2026 OsasunaA 1-1 88 6.7
08.04.2026 SC BragaA 1-1
04.04.2026 EspanyolH 0-0 88 1 7.3
22.03.2026 Athletic ClubA 2-1 82 6.9
12.03.2026 PanathinaikosA 1-0 45 1 6.7
08.03.2026 GetafeA 2-0 18 6.7
01.03.2026 SevillaH 2-2 95 7.3
21.02.2026 Rayo VallecanoH 1-1 99 6.0
15.02.2026 MallorcaA 1-2 45 6.9
08.02.2026 Atletico MadridA 0-1 91 7.5
01.02.2026 ValenciaH 2-1 91 6.9
29.01.2026 FeyenoordHC 2-1 95 6.5
25.01.2026 AlavesA 2-1 36 6.9
22.01.2026 PAOKA 2-0 86 6.9
17.01.2026 VillarrealH 2-0
10.01.2026 OviedoA 1-1
04.01.2026 Real MadridA 5-1
15.12.2025 Rayo VallecanoA 0-0 7
11.12.2025 Dinamo ZagrebAC 1-3 90 1 7.2
06.12.2025 BarcelonaH 3-5 30 1 1 7.7
30.11.2025 SevillaA 0-2
27.11.2025 UtrechtH 2-1 90 6.9
23.11.2025 GironaH 1-1
09.11.2025 ValenciaA 1-1
06.11.2025 LyonH 2-0 90 6.9
02.11.2025 MallorcaH 3-0
27.10.2025 Atletico MadridH 0-2
23.10.2025 GenkA 0-0
18.10.2025 VillarrealA 2-2
19.09.2025 Real SociedadH 3-1 45 6.5
14.09.2025 LevanteA 2-2
31.08.2025 Athletic ClubH 1-2
13.04.2025 VillarrealH 1-2 45 1 6.6
10.04.2025 JagielloniaH 2-0 45 6.7
05.04.2025 BarcelonaA 1-1 11 6.6
30.03.2025 SevillaH 2-1 90 6.6
16.03.2025 LeganesA 2-3 70 6.9
13.03.2025 GuimaraesA 0-4 90 2 7.7
09.03.2025 Las PalmasH 1-0 90 1 1 8.0
06.03.2025 GuimaraesH 2-2
01.03.2025 Real MadridH 2-1 90 6.6
23.02.2025 GetafeA 1-2 90 1 7.3
20.02.2025 GentHC 0-1 45 6.6
16.02.2025 Real SociedadH 3-0 90 7.5
13.02.2025 GentA 0-3
08.02.2025 Celta VigoA 3-2 90 1 1 7.9
02.02.2025 Athletic ClubH 2-2 90 7.2
25.01.2025 MallorcaA 0-1 90 7.3
18.01.2025 AlavesH 1-3 90 6.2
11.01.2025 ValladolidA 1-0 90 6.9
ŞUT4
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
68' · xG 0.134 7' · xG 0.039 86' · xG 0.096 85' · xG 0.669 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
Kafa — 3 (%75) Sağ ayak — 1 (%25) 4 şut
  • Kafa3%75
  • Sağ ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 2 %50
AKSİYON HARİTASI2213 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 14 14 14 14 14 16 16 16 17 17 17 18 18 18 18 20 20 20 20 22 22 24 26 26 26 26 27 28 29 31 31 31 33 34 34 37 40 41 42 44 47 47 47 51 52 53 64 75 75 84 85
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %29 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12 13 13 13 14 15 15 16 16 16 17 17 19 19 21 23 25 25 29 29 29 30 31 32 33 35 35 38 43 50 51 53 55 64 66 78
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %30 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 4 4 4 5 5 6 6 6 7 7 7 8 8 9 9 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %32 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 12 12 13 16 19 24 25
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %25 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2213
Pas 1487 Pas — 1487 (%69) Uzaklaştırma 200 Uzaklaştırma — 200 (%9) Hava… 98 Hava topu — 98 (%5) Top… 86 Top kazanma — 86 (%4) Faul 61 Faul — 61 (%3) Top teması — 59 (%3) Müdahale — 55 (%3) Pas arası — 45 (%2) Korner kazandırma — 33 (%2) Offsideprovoked — 21 (%1)
  • Pas1487%69
  • Uzaklaştırma200%9
  • Hava topu98%5
  • Top kazanma86%4
  • Faul61%3
  • Top teması59%3
  • Müdahale55%3
  • Pas arası45%2
  • Korner kazandırma33%2
  • Offsideprovoked21%1
PİYASA DEĞERİ€3.00M-50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ35
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 223 maç
Real Betis 86maç 2024–2026
AS Roma 68maç 2022–2023
Leeds 67maç 2020–2022
Spain 2016–2022
Real Sociedad 2maç 2020
Malaga 2016
Real Madrid II 2012–2014
Spain U20 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-09 Leeds Real Betis €3.25m
2024-06-30 Roma Leeds End of loan
2023-07-08 Leeds AS Roma
2023-01-31 Leeds Roma Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€500k</i>
2020-09-24 Real Sociedad Leeds € 19.7M
2017-07-01 Real Madrid Real Sociedad € 6M
2017-06-30 Málaga CF Real Madrid End of loan
2016-07-06 Real Madrid Malaga
2016-06-30 Rayo Vallecano Real Madrid End of loan
2015-07-13 RM Castilla Rayo Vallecano loan transfer
2015-07-13 Real Madrid Rayo Vallecano
2015-07-01 RM Castilla Real Madrid -
2013-07-01 Real Madrid C RM Castilla -
2012-07-01 Real Madrid U19 Real Madrid C -
2011-07-01 Real Madrid U18 Real Madrid U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
04.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
03.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
03.2026 ContusionKadroda yok 1 maç
12.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 13 maç
08.2025 Injured DoubtfulKadroda yok 3 maç
05.2025 Arka adale sakatlığıKadroda yok 5 maç
02.2024 SakatlıkŞüpheli 5 maç
03.2023 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
08.2021 Diz sakatlığıŞüpheli 1 maç
05.2021 Kasık sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1227 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.0La Liga 2025
PERFORMANS76.01227 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek 87.0
Ayağı iyi stoper 86.7
Klasik stoper 84.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %98
Dakika %59
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %94
Dakika %76
Değer / getiri %13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 76 74 100
Pas hacmi / 90 50.98 42 100
İkili mücadele kazanma 60.95 58 100
Pas arası / 90 1.83 1.9 96
Müdahale / 90 1.83 3 61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam