Uruguay · Goalkeeper
Néstor Fernando Muslera Micol
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas20.12 / 90
Kazanılan ikili50.30 / 90
Rating7.21
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 30 kaleciler
- Kurtarış 2.43 %28
- Yenen gol (az iyi) 0.61 %100
- Pas isabeti %79 %97
- Pas hacmi 26.2 %72
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1480 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Cup2024/2025 · Turkey
🏆
Süper Lig2024/2025 · Turkey
🏆
Süper Lig2023/2024 · Turkey
🏆
Super Cup2023/2024 · Turkey
🏆
Süper Lig2022/2023 · Turkey
🏆
Super Cup2019/2020 · Turkey
🏆
China Cup2019 · World
🏆
Süper Lig2018/2019 · Turkey
🏆
Cup2018/2019 · Turkey
🏆
China Cup2018 · World
🏆
Süper Lig2017/2018 · Turkey
🏆
Super Cup2016/2017 · Turkey
🏆
Cup2015/2016 · Turkey
🏆
Super Cup2015/2016 · Turkey
🏆
Cup2014/2015 · Turkey
🏆
Süper Lig2014/2015 · Turkey
🏆
Super Cup2013/2014 · Turkey
🏆
Cup2013/2014 · Turkey
🏆
Emirates Cup2013 · World
🏆
Süper Lig2012/2013 · Turkey
🏆
Super Cup2012/2013 · Turkey
🏆
CONMEBOL Copa America2011 Argentina · South-America
🏆
Süper Lig2011/2012 · Turkey
🏆
Super Cup2009/2010 · Italy
🏆
Coppa Italia2008/2009 · Italy
🥈
Super Cup2024/2025 · Turkey · 2nd Place
🥈
Süper Lig2020/2021 · Turkey · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Turkey · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Turkey · 2nd Place
🥈
Süper Lig2013/2014 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
21
1.712
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan5%71
İlk 11201 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2025/26
22
1.885
0
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan18%95
İlk 11211 yedek
Kart2
2024/25
43
3.731
1
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan21%84
Müdahale1
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11421 yedek
G+A / 900.02
Kart81
Kaptan41maçta
2023/24
50
4.470
0
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan29%100
Müdahale3
İlk 1150
Kart4
Kaptan48maçta
2022/23
35
2.965
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan14%88
Faul17 kazanılan
İlk 11332 yedek
Kart5
Kaptan33maçta
2021/22
38
3.053
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan12%71
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 11344 yedek
Kart5
Kaptan33maçta
2020/21
22
1.980
0
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%78
İlk 1122
Kart2
Kaptan22maçta
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11755 yedek girdi
KART12
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-151%68
- 4-4-28%11
- 3-4-1-27%9
- 4-3-35%7
- 3-4-2-12%3
- 4-1-4-12%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Newells Old BoysH | 0-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | Sarmiento JuninA | 2-0 | 82 | – | 7.3 | ||
| 15.08.2026 | Gimnasia L.P.H | 4-0 | 86 | – | 7.7 | ||
| 01.08.2026 | Defensa Y JusticiaH | 3-0 | 85 | – | 7.6 | ||
| 26.07.2026 | IndependienteH | 0-2 | 93 | – | 7.2 | ||
| 27.06.2026 | SpainH | 0-1 | 45 | – | 5.7 | ||
| 21.06.2026 | Cape Verde IslandsH | 2-2 | 93 | – | 5.5 | ||
| 15.06.2026 | Saudi ArabiaA | 1-1 | 94 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2026 | Racing ClubH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | PlatenseA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Talleres CordobaHC | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 18.04.2026 | Instituto CordobaA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 11.04.2026 | Union Santa FeH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.03.2026 | Gimnasia M.A | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.03.2026 | LanusH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2026 | Velez SarsfieldH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.02.2026 | Newells Old BoysA | 0-2 | 95 | – | 7.7 | ||
| 20.02.2026 | Sarmiento JuninH | 1-0 | 96 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2026 | Gimnasia L.P.A | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.02.2026 | Deportivo RiestraH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 23.01.2026 | IndependienteA | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | Racing ClubA | 1-1 | 120 | – | 7.6 | ||
| 08.12.2025 | Gimnasia L.P.A | 0-1 | 11 | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-1 | 96 | – | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | Rosario CentralA | 0-1 | 99 | – | 8.3 | ||
| 16.11.2025 | Argentinos JRSH | 1-2 | 96 | – | 7.3 | ||
| 10.11.2025 | TigreA | 1-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Boca JuniorsH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | Gimnasia L.P.H | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.10.2025 | Belgrano CordobaA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Barracas CentralH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.09.2025 | Newells Old BoysA | 1-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 22.09.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | River PlateH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-0 | 94 | – | 6.3 | ||
| 25.08.2025 | AldosiviH | 1-0 | 95 | – | 8.2 | ||
| 20.08.2025 | Cerro PortenoH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | BanfieldA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.08.2025 | Cerro PortenoA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 08.08.2025 | Independ. RivadaviaH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.07.2025 | Racing ClubA | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 21.07.2025 | HuracanH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.07.2025 | Union Santa FeA | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 30.05.2025 | Istanbul BasaksehirHC | 2-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | KayserisporHC | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 10.05.2025 | TrabzonsporAC | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 03.05.2025 | SivassporHC | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.04.2025 | EyüpsporAC | 1-5 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | BB BodrumsporHC | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2025 | SamsunsporA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | BesiktasAC | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.03.2025 | AntalyasporHC | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | AlanyasporAC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2025 | KasimpasaAC | 3-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 24.02.2025 | FenerbahceHC | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.02.2025 | AZ AlkmaarH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2025 | RizesporAC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2025 | AZ AlkmaarAC | 4-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.02.2025 | Gazişehir GaziantepAC | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 30.01.2025 | AjaxAC | 2-1 | 90 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2005–2026 · 231 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
10.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
02.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
11 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Europa League2021 · Galatasaray
3sarı · 9 maç
🟥
UEFA Europa League2021 · Galatasaray
1kırmızı · 9 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1046 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.8Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS65.61046 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİStabil-2.0
ROL UYUMU2026
Libero kaleci
73.7
Kurtarıcı kaleci
68.3
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%73
Dakika
%65
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%80
Dakika
%76
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
79.5
80
99
Pas hacmi / 90
27.02
38
71
Performans skoru
65.6
76
86
Ortalama rating
7.17
7.2
100
Kurtarış / 90
1.89
3.2
59
Yenen gol / 90
0.52
1.3
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.08. Dakika delta -3.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Brad StuverAustin · 34
%95
0gol
0asist
61scout
Major League Soccer
WevertonGremio · 38
%89
0gol
1asist
61scout
Serie A
James PantemisPortland Timbers · 28
%86
0gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Jacob RinneDjurgardens IF · 32
%76
0gol
0asist
52scout
Allsvenskan
Matvei IgonenDegerfors IF · 29
%61
0gol
0asist
52scout
Allsvenskan
DanielSan Jose Earthquakes · 31
%61
0gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Jeremías LedesmaRosario Central · 32
%61
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Gabriel BrazãoSantos · 25
%60
0gol
0asist
64scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




