LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.04 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili120.52 / 90
Rating7.19
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 35 kaleciler
- Kurtarış 4.31 %94
- Yenen gol (az iyi) 1.55 %44
- Pas isabeti %76 %56
- Pas hacmi 27.3 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2090 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Canadian ChampionshipNone · Canada
🏆
Canadian Championship2021 · Canada
🏆
Canadian Championship2019 · Canada
🥈
Canadian ChampionshipNone · Canada · 2nd Place
🥈
Concacaf Nations LeagueNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Canadian Championship2023 · Canada · 2nd Place
🥈
Concacaf Nations League2022/2023 · N/C America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
23
2.090
0
0
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan12%80
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 1123
Kart1
Kaptan2maçta
2025/26
31
2.030
0
0
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan10%100
Müdahale1
İlk 11238 yedek
Kaptan1maçta
2024/25
35
1.395
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan9%100
İlk 111520 yedek
2023/24
23
173
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 11221 yedek
2022/23
37
1.189
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan8%89
Faul11 kazanılan
İlk 111324 yedek
2021/22
31
1.636
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan8%73
İlk 111813 yedek
2020/21
10
185
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1128 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 114627 yedek girdi
FORMA41
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-145%66
- 4-3-37%10
- 3-4-36%9
- 4-4-24%6
- 3-4-2-13%4
- 5-4-13%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Minnesota United FCH | 5-4 | 89 | 0 | 6.3 | ||
| 30.08.2026 | AustinH | 1-2 | 85 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Los Angeles FCA | 1-1 | 90 | – | 9.3 | ||
| 20.08.2026 | San DiegoH | 3-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | Chicago FireA | 2-1 | 89 | – | 6.2 | ||
| 02.08.2026 | Seattle SoundersH | 2-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 26.07.2026 | Real Salt LakeH | 2-1 | 91 | – | 6.6 | ||
| 23.07.2026 | FC DallasHC | 2-2 | 91 | – | 6.3 | ||
| 17.07.2026 | Seattle SoundersA | 1-5 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.05.2026 | San Jose EarthquakesH | 1-3 | 98 | – | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | Inter MiamiA | 2-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 13.05.2026 | CF MontrealA | 2-2 | 95 | – | 7.6 | ||
| 10.05.2026 | Sporting Kansas CityH | 6-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.05.2026 | Real Salt LakeA | 2-0 | 90 | – | 10.0 | ||
| 26.04.2026 | San DiegoA | 1-2 | 101 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | Minnesota United FCA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | Los Angeles FCH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2026 | Vancouver WhitecapsAC | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.03.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 94 | – | 7.9 | ||
| 15.03.2026 | Houston DynamoA | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 08.03.2026 | Vancouver WhitecapsH | 1-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 28.02.2026 | Colorado RapidsA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | Columbus CrewH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.11.2025 | San DiegoA | 4-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | San DiegoH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.10.2025 | San DiegoA | 2-1 | 80 | – | 7.9 | ||
| 23.10.2025 | Real Salt LakeH | 3-1 | 38 | – | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | San DiegoH | 0-4 | 96 | – | 5.3 | ||
| 28.09.2025 | FC DallasHC | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.09.2025 | Vancouver WhitecapsA | 1-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | Houston DynamoA | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 14.09.2025 | New York Red BullsH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Minnesota United FCA | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 24.08.2025 | San DiegoA | 0-0 | 96 | – | 7.0 | ||
| 17.08.2025 | FC CincinnatiH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | FC DallasA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | Los Angeles FCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | Minnesota United FCH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2025 | Real Salt LakeH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | St. Louis CityA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2025 | New England RevolutionH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.06.2025 | Toronto FCA | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.06.2025 | San Jose EarthquakesH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.06.2025 | St. Louis CityH | 2-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 28.04.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | Los Angeles FCH | 3-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.04.2025 | Sporting Kansas CityA | 2-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 05.04.2025 | AustinA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | Houston DynamoH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.03.2025 | Colorado RapidsA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | Nashville SCA | 2-0 | 90 | – | 9.6 | ||
| 02.03.2025 | AustinH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 23.02.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | Vancouver WhitecapsA | 5-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 20.10.2024 | Seattle SoundersA | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 06.10.2024 | FC DallasH | 0-0 | 90 | – | 9.0 | ||
| 03.10.2024 | AustinH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Vancouver WhitecapsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Real Salt LakeA | 3-3 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 190 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-05
Montréal
→
Portland
free transfer
Montréal
→
Portland
free transfer
2020-09-25
Valour FC
→
Montréal
End of loan
Valour FC
→
Montréal
End of loan
2017-11-13
Without Club
→
Montreal
-
Without Club
→
Montreal
-
2016-12-01
FC Montréal
→
Without Club
-
FC Montréal
→
Without Club
-
2016-03-01
M.Impact Academy
→
FC Montréal
-
M.Impact Academy
→
FC Montréal
-
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1288 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.4Major League Soccer 2026
PERFORMANS64.91288 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİVolatile-2.4
ROL UYUMU2026
Kurtarıcı kaleci
78.8
Libero kaleci
77.3
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%84
Dakika
%89
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%78
Dakika
%84
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Kurtarış / 90
4.89
4.5
100
Performans skoru
64.9
78
83
Ortalama rating
7.36
7.4
100
Yenen gol / 90
1.82
1.1
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son mac penceresi dalgali; tek mac etkisi karar oncesi ayrica kontrol edilmeli.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Brad StuverAustin · 34
%95
0gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Nahuel LosadaLanus · 32
%83
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
WevertonGremio · 38
%83
0gol
1asist
61scout
Serie A
Jacob RinneDjurgardens IF · 32
%69
0gol
0asist
52scout
Allsvenskan
Jeremías LedesmaRosario Central · 32
%63
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
DanielSan Jose Earthquakes · 31
%63
0gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Matvei IgonenDegerfors IF · 29
%63
0gol
0asist
52scout
Allsvenskan
Gabriel BrazãoSantos · 25
%60
0gol
0asist
64scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

